Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Ticha » 31 окт 2009 22:57

Погледнете от добрата страна. Така първенството ще стане по-интересно. ;)

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 31 окт 2009 23:02

Баси шанистите са тези Осасуна! :evil: :evil: :evil: :evil:
Но сами сме си виновни! Да си бяхме вкарали част от положенията.... като не вкараш ти вкарват! :(

Защо Пеп не пусна Анри да играе, поне като резерва??? Защо по ангелите?!

Е все пак оставаме на върха, но не трябва така с лека ръка да си пилеем преднината! :evil:
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Middlesbrough » 31 окт 2009 23:18

Кво общо има Анри със загубата на 2 точки не мога да разбера , както и да е Меси и съдията са виновни че не победихме ...


Офтопик:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 01 ное 2009 11:48

Middlesbrough написа:Кво общо има Анри със загубата на 2 точки не мога да разбера , както и да е Меси и съдията са виновни че не победихме ...


Анри си е доказан голмайстор и поне според мен ако беше той на терена щяхме да вкараме поне още 2 гола! Дори и да не ги беше вкарал той самото му присъствие на терена променя вида на атаката ни!

А колкото до съдията.... бе нека отбора да вкарва всеки мач поне половината от създадените голови ситуации... и съдията няма да има значение!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот ZinedineZidane » 01 ное 2009 12:27

Не съм гледал мача, но определено съм доволен от резултата (не искам да дразня никой, просто дотам ме е докарал моя отбор - да следя чуждите неволи).
Надали мнението ми е меродавно така на сляпо, но ми се струва, че издънките на Барса са следствие от многото натрупани успехи напоследък. Това води със себе си и трудности, свързани с мотивацията, особено срещу по-слабите отбори.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 01 ное 2009 13:26

ZinedineZidane написа:Надали мнението ми е меродавно така на сляпо, но ми се струва, че издънките на Барса са следствие от многото натрупани успехи напоследък. Това води със себе си и трудности, свързани с мотивацията, особено срещу по-слабите отбори.


От части съм съгласен с теб, но конкретно за мача с Осасуна нямаше такова нещо, просто мал шанс. Вратаря на домакините имаше ден и спаси много положения, и като цяло нападателите ни не успяваха да вкарат, но положения за гол имаше!
Още като почнах темата (може да видите първото мнение) написах, че Осасуна имат здрава защита и че пускат малко голове, така че не съм учуден.
В същото време обаче бяхме на терена с меко казано странен състав. Анри така и не се появи, въпреки, че е възстановен, Дани Алвеш е контузен, Я Я Туре не игра не ясно защо, а Серхио Бусктес е некадърен и просто не може да играе като опорен халф въпреки, че Пеп се опитва да го наложи на този пост...., Меси, Шави и Иниеста не са в най-добрата си форма - това трябва да го признаем и за капак гола на Осасуна бе автогол на Пике, който последните 5-6 мача на отбора е плачевно слаб и определено трябва да бъде закотвен на скамейката за 2-3 мача, че да му дойде акъла в главата, но това няма как да стане, докато Дани Алвеш не са върне в игра, защото сега Пуйол играе като десен бек!

За капак Осасуна нямаше да вкарат този гол... топката отиваше в ръцете на Валдес, но малоумният Пике реши да чисти.... и заби топката в нашата врата! :evil: :evil: :evil:
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Middlesbrough » 02 ное 2009 01:19

глупости щом не си гледал мача нямаш право да ком мача ясно ! първо Барса не можеха да изнесат топката ! и Анри АКО БЕШе влезнал нямаше да ни помогне ... ето какво имам предвид вуду при 0-0 спънаха Ибра за червен картон знаеш положението ... така после в последните мин Меси се напраи на звезда и искаше сам да вкара гол место да подаде на съотборник и накрая сами си го лапнахме койте не е съгласен с мен е просто глупак !!!


Офтопик:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 02 ное 2009 17:52

Middlesbrough написа:глупости щом не си гледал мача нямаш право да ком мача ясно ! първо Барса не можеха да изнесат топката ! и Анри АКО БЕШе влезнал нямаше да ни помогне ... ето какво имам предвид вуду при 0-0 спънаха Ибра за червен картон знаеш положението ... така после в последните мин Меси се напраи на звезда и искаше сам да вкара гол место да подаде на съотборник и накрая сами си го лапнахме койте не е съгласен с мен е просто глупак !!!


Пич пий си витамините и се успокой малко. Мача го гледах. За Ибра и съдията... стига бе мама му стара! НИЕ СМЕ БАРСЕЛОНА и не трябва да се надяваме на червен картон за съперника, за да победим!!! Съдията свирил каквото свирил - майната му, ние не сме Реал Мадрид, че съдиите да ни подпират във всеки мач и въпреки това сме първи в класирането!
За Меси вече казах, че не се намира в най-добрата си форма, а като цяло на всеки играч му се е случвало да се излакоми пред гола вместо да подаде на съотборник и съответно да не вкара! Всичко това е част от футбола и затова тази игра е толкова интересна! Няма смисъл да правим от мухата слон! ;)

П.П. Меси не се прави на звезда, ТОЙ Е ЗВЕЗДА!!! И предвид колко мача ни е измъквал с решаващи голове и колко пъти е носил отбора на гърба си... не можем да го плюем заради едно неправилно решение! Това не е честно! Все пак на първо място трябва да оценим приноса на Меси към отбора и едва тогава да го съдим за редките му грешки! Безгрешни хора няма, но ако не беше Меси нямаше да спечелим Златен Требъл миналият сезон, така че кротко. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Oсасуна - Барса 21:00, всичко за мача

Мнениеот ZinedineZidane » 02 ное 2009 21:13

глупости щом не си гледал мача нямаш право да ком мача ясно !


Извинявай приятелче, повече няма да правя така! Явно съм съ объркъл, чи форумите са дъ съ изказвъ мнение ;)
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта