Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 29 сеп 2009 21:27

Middlesbrough написа:плс някой да ми даде линк да гледам диемата онлайн че съм на работа !?!?!

иначе сичко друго освен категорична победа ще е изненада 8-)


http://www.gledaisport.com/p-22080.html - тук можеш да си избереш сървъри, засега има 6, 3 от тях са SopCast ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2009 21:37

Lord VOODOO написа:
Middlesbrough написа:плс някой да ми даде линк да гледам диемата онлайн че съм на работа !?!?!

иначе сичко друго освен категорична победа ще е изненада 8-)


http://www.gledaisport.com/p-22080.html - тук можеш да си избереш сървъри, засега има 6, 3 от тях са SopCast ;)

да но лошото е че на раотата нета е доста слаб :( пък и сопкаста ми е нещо прецакан :( ... май май няма да мога да го гледам :(


Офтопик:

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот petrof » 29 сеп 2009 21:38

omegga megadeath написа:Без интрига 4,5 парцала ще отнесат Киевчани-заслужават си го,заради тях вдигат природния газ :lol: :lol: :lol:

Щяха да отнесат 4-5 парцала, ако играеха Барса с Левски. Обаче това не е Левски, а Динамо Киев. Така че мнението ти е смехотворно. Ако въобще бие Барса ще бъде с много зор и голяма клизма.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 29 сеп 2009 21:43

Middlesbrough написа:да но лошото е че на раотата нета е доста слаб :( пък и сопкаста ми е нещо прецакан :( ... май май няма да мога да го гледам :(


Пробвай все пак. СопКаста можеш да го преинсталираш ;) А и има един сървър, който не иска софтуеър... ;) А и по-късно би трябвало да се появят още сървъри, така че проверявай този линк, дето ти дадох ;)

petrof написа:Щяха да отнесат 4-5 парцала, ако играеха Барса с Левски. Обаче това не е Левски, а Динамо Киев. Така че мнението ти е смехотворно. Ако въобще бие Барса ще бъде с много зор и голяма клизма.


Ти май ни бъркаш с Интер, а? :lol: :lol: :lol:
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bergkamp
Мнения: 195
Регистриран на: 10 окт 2008 19:12
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот bergkamp » 29 сеп 2009 21:44

Защо подценявате така Динамо бе хора?,не гледахте ли Рубин какво направи,а Динамо май ги биха нали така.Барса е любим отбор,но аз се надявам на зрелищно 4:3 след обрат от 0:2

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2009 21:52

Lord VOODOO написа:
Middlesbrough написа:да но лошото е че на раотата нета е доста слаб :( пък и сопкаста ми е нещо прецакан :( ... май май няма да мога да го гледам :(

Пробвай все пак. СопКаста можеш да го преинсталираш ;) А и има един сървър, който не иска софтуеър... ;) А и по-късно би трябвало да се появят още сървъри, така че проверявай този линк, дето ти дадох ;)


Мерси ще пробвам ... за ся неуспявам .. а и диема не намерих онлайн :(


Офтопик:

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот petrof » 29 сеп 2009 22:01

bergkamp написа:Защо подценявате така Динамо бе хора?,не гледахте ли Рубин какво направи,а Динамо май ги биха нали така.Барса е любим отбор,но аз се надявам на зрелищно 4:3 след обрат от 0:2

Подценяват Динамо, защото не разбират от футбол. Всеки по добър разбирач на тази игра би прогнозирал много труден мач за Барса.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 29 сеп 2009 22:10

Машинката си е машинка!!!
Меси няма спиране!
1:0 8-) 8-) 8-)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 50001
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 сеп 2009 22:20

Ами той мача май вече е ясен....Барса вкарат ли първи......става сложно, да не кажа невъзможно за съперниците им да реагират......още повече ако се казват Динамо !
Иначе чест прави на Киевчани че се надиграват ( поне се опитват де ) , и имаха 1-2 положения от които ако бяха вкарали гол.....щеше да се получи още по здрав и интересен мач. Обаче имам стрнното чувство че ще се получи нещо като Барса - Левски.....според мен украинците ще глътнат още 2-3 гола с тази открита игра...... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


[rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Динамо Киев, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 29 сеп 2009 22:36

Тоз вратаря на Динамо е баси железният.... Всеки друг на негово място вече щеше да е получил поне 3 гола!!! Определено пича прави мача на живота си....

С тази игра и малко повече концентрация от Ибра резултата трябва да стане разгромен! ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост