Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот lewstherin » 28 сеп 2009 22:45

Иниеста и Чави също бяха в отбора при слабите години. Приноса на Гуардила е най-вече в дисциплината която наложи, това е огромната разлика с отбора на Рийкард.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Lord VOODOO » 28 сеп 2009 22:47

maldin1 написа:
.......а другите три бяха просто въпрос на момент - неточността срещу Нумансия, отпускането срещу Атлетико (и двата мача на чужд терен) и лошия ден срещу Еспаньол на "Камп Ноу".
Статията за мен свърши до това изречение!!!!Никой уважащ себе си непристрастен журналист ,а и пристрастен няма как да напише такова изречение.Кво означава били се отпуснали ? То по тая логика другите отбори ,които са паднали от барцилона също са се били отпуснали.Не бива да се омаловажава труда на останалите ОТБОРИ !!!!!


Палиш се за глупости..., личи си, че този, който е писал статията дрънка малко наизуст, защото загубата от Нумансия не бе плод на отпускане, а просто отбора не бе във форма все още! Това бе първият кръг, паднахме с 0:1 и отбора наистина игра слабо. После във вторият кръг направихме 1:1 мисля, че със Сантандер и едва след това отбора почна да гази, като размазахме в третият кръг Спортинг Хихон с 6:1 като гости (с този мач се започна серията от 13 поредни победи)! Загубата от Атлетико с 4:3 беше общо четвърти мач за сезона м/у двата отбора и в предните 3 мача ние бяхме победили 3 пъти Атлетико Мадрид с обща голова разлика 12:2!!!!!!!!!!!! Така че в този мач наистина имаше отпускане, просто ги подценихме и не очаквахме, че те ще ни затруднят след 3 поредни победи в рамките на няколко месеца (отделено, че там покрай купата на Испания се събраха 3 мача с Атлетико Мадрид в серия от 4 мача, в рамките на 2 седмици, та след 2 лесни победи само няколко дни по-рано, нормално е да очакваш още една лесна победа, но не стана така), а мача със Еспаньол.... това беше единственият мач за сезона, в който Пеп обърка състава (дали ги подценихме, защото тогава бяха последни в класирането не знам), но Еспаньол ни победиха заслужено с 1:2 като гости, а точно срещу тях Барса направи най-слабият си мач за сезона! ;)
Последна промяна от Lord VOODOO на 28 сеп 2009 22:50, променено общо 1 път.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Lord VOODOO » 28 сеп 2009 22:49

lewstherin написа:Иниеста и Чави също бяха в отбора при слабите години. Приноса на Гуардила е най-вече в дисциплината която наложи, това е огромната разлика с отбора на Рийкард.


Нека не забравяме, че първата работа на Пеп, след като го назначиха за треньор бе.... да изгони от състава Роналдиньо и Деко, защото те пречиха много на отбора със присъствието си и разваляха обстановката в съблекалнята!!!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Madridist » 28 сеп 2009 23:00

За мен лично най-добрите играчи на Барселона се казват Шави и Иниеста.Ако не ме лъже паметта,Барса загуби повечето си точки(загубите от Еспаньол и Атлетико М) в месеца,когато Шави беше контузен.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Lord VOODOO » 28 сеп 2009 23:05

Madridist написа:За мен лично най-добрите играчи на Барселона се казват Шави и Иниеста.Ако не ме лъже паметта,Барса загуби повечето си точки(загубите от Еспаньол и Атлетико М) в месеца,когато Шави беше контузен.


Не те лъже, но поне за мача с Атлетико не беше това причината! Как така без него ги победихме 2 пъти за купата на Испания, с обща голова разлика 6:1, а 4 дни по-късно губим с 4:3??? Както вече обясних спец за загубата от Атлетико са винивни играчите и тяхното високомерие! Подцениха отбора на Атлетико и решиха, че след 3 лесни победи през сезона над този съперник, че ще спечелят и четвърта победа над тях без да се напрягат.... Е да, ама не!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Madridist » 28 сеп 2009 23:10

Lord VOODOO написа:
Madridist написа:За мен лично най-добрите играчи на Барселона се казват Шави и Иниеста.Ако не ме лъже паметта,Барса загуби повечето си точки(загубите от Еспаньол и Атлетико М) в месеца,когато Шави беше контузен.


Не те лъже, но поне за мача с Атлетико не беше това причината! Как така без него ги победихме 2 пъти за купата на Испания, с обща голова разлика 6:1, а 4 дни по-късно губим с 4:3??? Както вече обясних спец за загубата от Атлетико са винивни играчите и тяхното високомерие! Подцениха отбора на Атлетико и решиха, че след 3 лесни победи през сезона над този съперник, че ще спечелят и четвърта победа над тях без да се напрягат.... Е да, ама не!


[offtopic]А според мен главната причина се казваше Виктор Валдес.Особено срещу Еспаньол,такива левашки голове отдавна не бях виждал.[/offtopic]
Последна промяна от Madridist на 28 сеп 2009 23:28, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Lord VOODOO » 28 сеп 2009 23:25

Както вече казах Еспаньол ни победиха заслужено! Няма значение кой е бил виновен, загубата е на целият отбор, а не на конкретен играч!

Но темата е за Пеп. ;) И той допуска грешки, но все пак нека не забравяме, че е млад специалист и сега се учи, а все пак да водиш един от грандовете на европейският футбол си е голяма отговорност и не всеки може да я понесе....
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот Madridist » 28 сеп 2009 23:32

Lord VOODOO написа:Както вече казах Еспаньол ни победиха заслужено! Няма значение кой е бил виновен, загубата е на целият отбор, а не на конкретен играч!

Но темата е за Пеп. ;) И той допуска грешки, но все пак нека не забравяме, че е млад специалист и сега се учи, а все пак да водиш един от грандовете на европейският футбол си е голяма отговорност и не всеки може да я понесе....


Съгласен съм с тебе,футболът е колективен спорт,а Гуардиола за мен е голям специалист и е много възпитан човек.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Гуардиола с 90% ефективност начело на Барса

Мнениеот BIGBARCELONA » 29 сеп 2009 01:57

А защо всички изключват "наговорени мачове"? Както в цял свят така и тук има такива МАЧОВЕ, човек трябва да е много наивен за да си мисли че всичко е нормално и перфектно. Не казвам че тези мачове са били продадени, но не изключвам и този вариант.
Последните 2-3 години избухнаха няколко скандала когато някой играчи си отвориха устите :o
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта