Байерн - Барса 1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот mormona » 15 апр 2009 00:45

L_Messi написа:Да си призная честно, гледах мача дето даваха по БТВ, защото ми беше по-интересно отколкото би ми било, ако бях гледал протоколния реванш в Мюнхен. Честито на всички фенове, продължаваме смело напред към требъла.



При 4-4 в Англия като фен на Барселона бих се чуствал страшно прецакан ако бях гледал протоколния мач в Мюнхен, и мъката на баварците.Да отдадем заслуженото на това 4-4. А иначе Арсенал аз си ги слагам в сметките, да идат на полуфинал и там да се опънат на МАнчестър или както ми се струва дори да елиминират Порто.( по - вероятно Порто да е на полуфинал)Тъкаче нищо чудно финал БАрселона - Арсенал или Арсенал и Челси (недай си боже.Ако това се случи и двата отбора не са печелили трофея никога и ще имаме нов шампион в лигата за пръв път). Обаче Арсенал има проблем с това, че защитата им е слабичка, а в същото време в атака са много добри но нямат право да ползват Аршавин, Едуардо сега се въzстанови от контузия, Уолкот е още контuzен...а Адебайор , вън Перси и Бентнер няма да ги коментирам.Тъкаче Арсенал са много в играта, както челси, те се борят за два трофея, този в лигата и този за купата на ФА.
;)
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот L_Messi » 15 апр 2009 00:49

Ами Арсенал са един от отборите в Европа, които навлизат в добра форма точно навреме - в края на сезона. Така че за мен те са фаворит за едно от местата на финала, независимо дали ще играят с Порто или Ман.Юн.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот LordVOODOO » 15 апр 2009 10:32

Arsenal може и да не се класират за полуфинал... ;)
Чеки първо да видим дали Виляреал няма да им набие канчетата ;)
Изображение

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот eMs1 » 15 апр 2009 10:56

Аз гледах и двата мача (Ливърпул по внимателно), нищо не сте изпуснали (за тези които не са гледали Барса и Байерн), само аз изпуснах, защото бях играл П/КР 2/Х на Чел-Лив и 1/Х на Байр-Барса.......тоя Рибери неможа да вкара в 44' вместо в 47'..........145 коефициент с 20лв....направо ми скъса сърцето :(

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот DrAvalanche » 15 апр 2009 11:02

Ако следваме логиката на "връщанията" и отмъщението, Барса отстранява Челси на полуфинала, но пада на финала от Арсенал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ако трябва да съм сериозен, първото полувреме на първия мач с Байерн беше страшно, но ще ми бъде много интересно да видя как ще бъде мача с по-корав отбор като Челси.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот mormona » 15 апр 2009 12:07

DrAvalanche написа:Ако следваме логиката на "връщанията" и отмъщението, Барса отстранява Челси на полуфинала, но пада на финала от Арсенал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ако трябва да съм сериозен, първото полувреме на първия мач с Байерн беше страшно, но ще ми бъде много интересно да видя как ще бъде мача с по-корав отбор като Челси.


Тежав много.Само да се успокоят хората , остава месец и нещо до края на сезона.Помощника на ПЕП вика, че може поне един трофей да земем ама мене ми се струва , че поне Купата и първенството ще земем, а лигата трябва да я земем сега, не мисля , че догодина ще бъдем много по-добри от този сезон.То по-добре неможе.Освен ако не отпаднем за купата и не се откажем от първенството, за да спечелим лигата.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот LordVOODOO » 15 апр 2009 13:51

DrAvalanche написа:Ако следваме логиката на "връщанията" и отмъщението, Барса отстранява Челси на полуфинала, но пада на финала от Арсенал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Не точно. Първо Арсенал не се знае дали ще се класира, по същата тая логика за връщането Виляреал има да си връща на Топчиите. ;) И второ не знам как Арсенал ще отстранят Порто, за да играят финал....

mormona написа:Освен ако не отпаднем за купата и не се откажем от първенството, за да спечелим лигата.


Повярвай ми, такъв вариант няма! По-добре да се откажем от ШЛ, но да вземемм титлата и купата! Просто не можем трета година под ред да подарим титлата на умрелите балеринки! Това е недопостимо и феновете ще линчуват отбора! Купата не сме я печелили също от доста годинки и е време отново да я вземем, така че по-скоро ще се откажем от ШЛ, ако не ни стигат силите за 3 фронта, отколкото до хвърлим всичко за трета КЕШ, но да не сме шампиони!
Изображение

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот DrAvalanche » 15 апр 2009 17:57

LordVOODOO написа: Не точно. Първо Арсенал не се знае дали ще се класира, по същата тая логика за връщането Виляреал има да си връща на Топчиите. ;) И второ не знам как Арсенал ще отстранят Порто, за да играят финал....


Първо Порто много трудно ще отстранят МЮ. И второ Арсенал са способни на всичко... Но нека видим довечера как ще се развият реваншите
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот DrAvalanche » 15 апр 2009 23:34

LordVOODOO написа:Arsenal може и да не се класират за полуфинал... ;)
Чеки първо да видим дали Виляреал няма да им набие канчетата ;)


Нещо за Арсенал?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Байерн - Барса 1:1

Мнениеот mormona » 16 апр 2009 00:00

LordVOODOO написа:
DrAvalanche написа:Ако следваме логиката на "връщанията" и отмъщението, Барса отстранява Челси на полуфинала, но пада на финала от Арсенал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Не точно. Първо Арсенал не се знае дали ще се класира, по същата тая логика за връщането Виляреал има да си връща на Топчиите. ;) И второ не знам как Арсенал ще отстранят Порто, за да играят финал....

mormona написа:Освен ако не отпаднем за купата и не се откажем от първенството, за да спечелим лигата.


Повярвай ми, такъв вариант няма! По-добре да се откажем от ШЛ, но да вземемм титлата и купата! Просто не можем трета година под ред да подарим титлата на умрелите балеринки! Това е недопостимо и феновете ще линчуват отбора! Купата не сме я печелили също от доста годинки и е време отново да я вземем, така че по-скоро ще се откажем от ШЛ, ако не ни стигат силите за 3 фронта, отколкото до хвърлим всичко за трета КЕШ, но да не сме шампиони!



Охх приятелю аз искам да спечелим шампионската лига, и да направим треофеити си на 3. Все пак първенството си е едно, обачее аз искам да земем титлата в Европа.Някак си аз уважавам титлата в Европа повече от тази в първенството.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта