Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18109
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 23 юни 2019 20:03

Неймар за мен е 100 % вече, но малко ме тревожи кога ще се излекува и ще почне подготовка. Гризман не вярвам, но вземем ли и него...Суарез ще влиза от пейката :mrgreen:

най-добрият вариант е да продадем Коу и Дембеле и да вземе Ней и Гризман, но най-вероятно ще вземем Ней и ще продадем само Коу, което пак е добре
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18109
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 23 юни 2019 20:04

Абе кога излиза програмата за новия сезон ??? Искам да видя кога е мачът на Бернабеу, ще ми се да ги унижим пак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5483
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 23 юни 2019 20:05

kingofpop написа:Неймар за мен е 100 % вече, но малко ме тревожи кога ще се излекува и ще почне подготовка. Гризман не вярвам, но вземем ли и него...Суарез ще влиза от пейката :mrgreen:

най-добрият вариант е да продадем Коу и Дембеле и да вземе Ней и Гризман, но най-вероятно ще вземем Ней и ще продадем само Коу, което пак е добре

Е то точно това е идеята да продадем Коутиньо и Дембеле. Дембеле не ми се искаше да го продаваме, защото има талант, но е супер несериозен.
Аз пък точно Гризман мисля, че е на 100%. Директорът на Атлетико го потвърди, а за Неймар ще е доста по-трудно - кога футболист е напускал ПСЖ? Там е като затвор, а и кога шейхът ни е давал футболист?

kingofpop написа:Абе кога излиза програмата за новия сезон ??? Искам да видя кога е мачът на Бернабеу, ще ми се да ги унижим пак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Първата седмица на юли.
Three things are sure - life, death and Barcelona humiliating Madrid.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 23 юни 2019 21:21

Само олигофрен би искал циганина да се върне :(
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18109
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 23 юни 2019 23:01

Middlesbrough написа:Само олигофрен би искал циганина да се върне :(


циганина ни донесе купата през 2015-та и ще ни донесе още поне 1-2 :mrgreen:

П.П. Пич, ти кой предлагаш да вземем ? Гризман бил клоун, Неймар не искаш. Викаш да си караме с дъртака Суарез ??? :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23801
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот paceto » 24 юни 2019 00:42

Не знам защо се самозалъгваш, че Неймар ще заиграе както през 2015? Така си го глътнал това, че отдалече ти личи какъв си му фен дори и без да го казваш. Изобщо не гледаш реално на нещата и виждаш всичко в някакъв паралелен свят.

Няма как Неймар да заиграе както играеше като беше на 22-23 години, а тогава дори нямаше такива чести контузии. Не гледай какво е правил във Франция, защото това първенство изобщо не е показател и вземи за пример нашенеца Мариано, който замина за Франция като дълбока резерва и само за 1 сезон вкара над 20 като само 18 за първенство. Голмайстора за онзи сезон беше Кавани с 28 гола, така че сам можеш да си направиш сметката каква е границата и какви са възможностите.

Като цяло аз си мисля, че няма нищо вярно в това Неймар да се връща в Барселона понеже всичко идва само от една медия и това е Sport, които обичат да си пишат всякакви подобни неща. Тук там някоя друга медийка напише нещо, но все в сферата на слуховете и кой какво казал на еди си кой и чул от приближени. Неймар може нарочно да го играе сега така и обкръжението му да работи по новият договор за още повече пари. Не виждам как сегашното ръководство ще иска да го връща след всичко, което той направи, след не малко разменени думи и от двете страни през годините макар и не директни, а с намеци и т.н. В момента дори Неймар е завел дело срещу клуба, което трябва да изтегли и така да се лиши от там колко бяха май 30 млн., добави това че ако напусне ПСЖ това автоматично ще му спре и договора с Катар за лице на световното първенство там, а тази сума е доста голяма.

Неймар нали напусна Барселона понеже стоял в сянката на Меси? Защо сега ще се връща след като пред него има още поне 3 сезона, а и за да дойде пак в Испания ще трябва да се задоволи с на половината заплата, която сега получава в ПСЖ и високата заплата бе една от причините да иска да отиде точно в Париж.

Връщането му в Барселона ще е най голямата грешка, която ще направите и ще се лепне голямо петно на клуба, а и на самият играч, а той вече има доста покрай тези скандали сега с изнасилването и прочие. Отделно е станал много чуплив, а в тази възраст не са добре нещата след като влиза в лазарета толкова често и може да му прекрати кариерата доста по рано от предвиденото или поне за игра на високо ниво. Психиката вече е разклатена, а дори още след първата му сериозна контузия преди няколко сезона, когато отсъстваше почти половин година той в едно интервю беше казал, че го е било страх да се върне на терена и при това докато беше още на 21-22 години. Сега с тези чести контузии надали психиката му е така силна и надали ще смее да играе така сериозно както преди и ще почне да се пази къде по терена, къде с някоя измислена контузия като тези покрай рожденият ден на сестра му каквито правеше и при вас още първият път и продължи да ги прави и във Франция.

За капак клубът иска да унижи публично Неймар като го кара да признае пред всички, че било грешка да ги напуска и това ако наистина е поставено като едно от условията си е унижение и на двете страни. Първо, че клубът си позволява да прави подобни условия и че дори иска да го връща след всичко това и по начина по който си замина и второ унижение към самият играч, че примерно ще се съгласи да каже подобно нещо. Това изкарва самият играч и човек глупак и при това го споделят публично и означава, че нямаш и себеуважение, а нямаше ли такова ти си един боклук в общи линии.

Ponko
Мнения: 4142
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Ponko » 24 юни 2019 01:25

Че те повечето футболисти са си глупаци... не блестят с интелект! :mrgreen: Да си вземат Неймар, да си задържат Коу и Дембеле и ще имат за титуляри и резерви! ЛЕГЕНДАРНО! :mrgreen:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 24 юни 2019 13:29

Елвис , няма кво да се повтарям пацето го е написал за пръв път да съм съгласен с него.
За Гризман само написах , че е мишок след всичко това което направи миналото лято ... но не бих го върнал него ... имаме нужда от нападател ясно е ...
Но просто с това ръководство затъваме все повече ... гледай малко напред не сезон за сезон ...
Трябват ни ляв и десен бек , видя се и този сезон ...
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот HoUs4oOL » 24 юни 2019 15:37

kingofpop написа:Викаш да си караме с дъртака Суарез ??? :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Защо постоянно обиждаш Суарез така, при положение, че Меси също е на 32 години, не е ли "дъртак" и той? :roll:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18109
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 24 юни 2019 15:55

HoUs4oOL написа:
kingofpop написа:Викаш да си караме с дъртака Суарез ??? :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Защо постоянно обиждаш Суарез така, при положение, че Меси също е на 32 години, не е ли "дъртак" и той? :roll:


ами на Меси годините не му се отразяват, докато при Суарез е обратното....виждаш, че Меси с напредъка на годините НЕ намалява головете си. Всеки сезон си вкарва поне по 50 във всички турнири. Но Суарез последните 2-3 години има 3-4 гола в ШЛ. Аз съм му фен на Суарез, но е време да сдава тутулярното място :|
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта