Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 00:33

О не, въобще не говоря за Левски! Просто да не се сърдиш, ако го чуеш отнякъде! А че сега емомента да се гъбаркате с нас е от ясно по-ясно! Нося и на критика и на хумор.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот gikahadji » 14 апр 2016 00:34

За разлика от мачовете срещу Виляреал и Реал Мадрид днес направи много точни смени, извади най-слабия на терена Дани Алвеш с постоянните му центрирания, но за съжаление на мястото на Ракитич единствената алтернатива беше Арда, за който не искам да отварям дума.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 00:36

Като гледам успехите на Северна Корея силно се съмнявам, че Барса ще може да играе и в Сегунда с такива методи. :mrgreen:
Препоръчвам книгата "Атлас издигни рамене" на Айн Ранд
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 917
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Stones.66 » 14 апр 2016 00:36

Съдията Рицоли пак подпря катуна. Даде им оправдание за загубата, въпреки "страхотната им игра" в мача. :mrgreen: А честито! Добре е, в крайна сметка и вие от време на време да усещате как се чувстват феновете и на другите отбори, когато съдиите свирят по този начин, само че във ваша полза, защото такива мачове вече трудно ще се изброят. :mrgreen: Така де . . . има и справедливост. Оня отгоре си знае работата!
Последна промяна от Stones.66 на 14 апр 2016 00:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:36

gikahadji написа:За разлика от мачовете срещу Виляреал и Реал Мадрид днес направи много точни смени, извади най-слабия на терена Дани Алвеш с постоянните му центрирания, но за съжаление на мястото на Ракитич единствената алтернатива беше Арда, за който не искам да отварям дума.


А според теб кой ли е казал на Дани само да центрира цял мач като гламав? Аз ли? Ти ли? Или онова жалко подобие на треньор, който си няма нито грам идея от тактика...

Потребителски аватар
Georgiev92
Мнения: 38
Регистриран на: 03 апр 2016 14:34
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Georgiev92 » 14 апр 2016 00:37

Вън Енрике,пълен некадърник + една хууууубава чистка лятото.

Потребителски аватар
efocskan
Мнения: 100
Регистриран на: 14 окт 2009 22:52
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот efocskan » 14 апр 2016 00:37

Този Меган ле е къв е ама е доста простовато момче (момиче) разбира от футбол колкото аз от фигурно пързаляне щом Енрике не става за треньор този който вдигна Барса след Гуардиола и Тата аз мога да му кажа да си гледа художествената гимнастика и да ни ни занимава с неговите мнения във форума доста добре си беше като не пишеше глупостите си във форума смешник
Над смълчаните ливади
тичат куци сини крави
Трактор Беларус" ги гони
мамата им да разгони...

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот 0007 » 14 апр 2016 00:38

CPuyol написа:
С тези играчи няма нищо по-лесно от това да печелиш требъл след требъл! А за мен нищо друго не е приемливо! А това е безобразно лесно, просто трябва да се вкара желязна дисциплина, тип Северна Корея! Да знаят, че играят ли само един мач ганкиното, без да се раздават на 110% (сети се последно време колко такива мача изигра Барса, колко пъти проспиваха първото полувреме и чакаха другите да им поведат, за да се събудят) ще бъдат разстреляни след мача, направо на стадиона! Да видиш тогава как ще играят и дали няма да летят по терена... А не цял мач Меси само да се цупи и да разхожда фланелката, а и не само той!

Вкара ли някой такава дисциплина,играчите ще му скроят шапката бързо-бързо.В топ отборите играчите са звездите,дори да се казваш Жозе или Пеп.Ти искаш някаква версия на Чоло,но с друг стил игра...ако не си подмени тотално играчите,на никой треньор няма да му позволят такова нещо.
Плюс т'ва не може след като си свикнал цяла година да побеждаваш на тези обороти,изведнъж да реагираш и да ги качиш.

Да кажем,че го махате.Кой ще дойде и ще направи това,което искаш?
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 917
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Stones.66 » 14 апр 2016 00:40

Georgiev92 написа:Вън Енрике,пълен некадърник + една хууууубава чистка лятото.
Трябва да почне чистката от MSN, ако искате да постигнете пак качество. От тия тримцата двама мислят за мангизи, а на третия и треторазрядните отбори му научиха номерата.

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:40

tibidabo написа:Като гледам успехите на Северна Корея силно се съмнявам, че Барса ще може да играе и в Сегунда с такива методи. :mrgreen:
Препоръчвам книгата "Атлас издигни рамене" на Айн Ранд


Само с мотивация не става, трябва и качество/талант. Барса качеството го има, но кажи ми честно според теб отбора играе ли мотивирано? И мен за това толкова ме е яд. Ясно, че треньора е некадърен, ама играчите да играят така вяло и бездушно, без грам да се влагат... Ето това вече не мога да приема! Откакто ги няма Шави и най-вече КАРЛЕС ПУЙОЛ Барса просто няма дух, няма борбеност, няма характер! Пуйол се пенсионира и отбора остана без сърце!


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта