Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 00:23

Дай боже всяка година по един такъв треньор дето "не става". Малко са треньорите, които могата да изкарат дълго време в грандовете. Напрежението и фронтовете, на които се играе са много, което води до по-сериозното изхабяване. Но не смятам повече да споря, защото знам, че няма да стигнем до консенсус.
Поздрави на всички фенове, обичащи и мразещи. Футболът е само игра и всяка есен сезона започва отново. :)
Последна промяна от tibidabo на 14 апр 2016 00:23, променено общо 1 път.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:23

j0rka7aa написа:ТИ СИ ПЪЛЕН ПСИХОПАТ БЕ :o :o


Има 7 милиарда+ хора по Земята! Чудо голямо с един повече или по-малко, но любимият отбор е само един!!! А аз конкретно човек убивам заради моя любим отбор, без да ми мигне окото. - те това е да си фен, всичко останало е ала-бала...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13839
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Red_Neck » 14 апр 2016 00:24

CPuyol написа:
Red_Neck написа:
CPuyol написа:
Red_Neck написа:Момци, много сте крайни .... радвайте се на играта и помнете, че е много, много трудно една група от 16-18 футболисти да издържа цикли от по 70 мача на сезон година след година ;)


Изобщо не е трудно, ако ги подготвиш правилно! Но за да ги подготвиш правилно, трябва да имаш някой на горният етаж и да си поне млако ит малко кадърен! А това не важи за този цървул Лучо! Правили се в "Б" отбора ба Барса, провали се в Селта, провали се в Рома, най-нормалното нещо е сега да се проваля и в Барса! Успехите, които отбора постига не са благодарение на него, а ВЪПРЕКИ него, защото имаме невероятни играчи! Ама когато влезеш в конфликт с тях те спират да играят и те слагат на мястото ти! Това да му е за урок на тоя малоумник. Още тази вечер да го уволняват или утре се качвам на самолета за Барселона и ще го застрелям пред стадиона!

Колега, много се палиш .... ;)
... ама щом е толкоз лесно, кажи един голям треньор, който е дублирал ШЛ .....щом Енрике е провал :o
Сър Алекс? Пеп? Моу? Чичко Карло? ...... кой :?:


Това, че нито един треньор в историята на ШЛ (само ШЛ, без КЕШ) не е успял да защити трофея не означава, че Лучо не е некадърник! Едното няма нищо общо с другото.

А колкото до това дали се паля или не... тези, които посещават форума от години ме познават достатъчно добре, знаят и характера ми, знаят и че не можех да понасям Тито Виланова и след като уж пребори рака го преклех да гушне букета и знаем какво стана само няколко месеца по-късно! :twisted: :twisted: :twisted:

Да ме прощаваш за откровението, ама бая тъпо парче излезе .......
Пий чая и лягай, че се понасра в ефир ........ лека от мен.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот enguerino » 14 апр 2016 00:24

Тези които искате ЛЕ и 1 дузина играчи вън, след 1-2 месеца като (ако) отбора направи дубъл да не ми се появите и да честитите. След като сега не можете да сте благодарни за всичко направено и да подкрепяте отбора, моля ви, не го правете и тогава :!:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 00:25

CPuyol написа:
j0rka7aa написа:ТИ СИ ПЪЛЕН ПСИХОПАТ БЕ :o :o


Има 7 милиарда+ хора по Земята! Чудо голямо с един повече или по-малко, но любимият отбор е само един!!! А аз конкретно човек убивам заради моя любим отбор, без да ми мигне окото. - те това е да си фен, всичко останало е ала-бала...

Колко деца имаш?
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот j0rka7aa » 14 апр 2016 00:26

CPuyol написа:
j0rka7aa написа:ТИ СИ ПЪЛЕН ПСИХОПАТ БЕ :o :o


Има 7 милиарда+ хора по Земята! Чудо голямо с един повече или по-малко, но любимият отбор е само един!!! А аз конкретно човек убивам заради моя любим отбор, без да ми мигне окото. - те това е да си фен, всичко останало е ала-бала...


ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ОТГОВОРЯ НА ЖАЛКО СЪЩЕСТВО КАТО ТЕБ, ИНАЧЕ АКО ПАДНА НА ТВОЕТО НИВО И СЕ ВОДЯ ПО МНЕНИЕТО ТИ ЗНАМ КАКВО ДА ТИ ОТГОВОРЯ.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Angoff » 14 апр 2016 00:30

enguerino написа:Тези които искате ЛЕ и 1 дузина играчи вън, след 1-2 месеца като (ако) отбора направи дубъл да не ми се появите и да честитите. След като сега не можете да сте благодарни за всичко направено и да подкрепяте отбора, моля ви, не го правете и тогава :!:


Чак дузина не , само Туран ( няма качества за отбора ) Иниеста и Алвеш ( Времето си казва думата ) Неймар ( какво му харесвате на тоя циркаджия постоянно се чудя , всеки път е бита карта в напечен мач)
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:30

0007 написа:
CPuyol написа:А да ги видя да играят тази вечер? Сети се как играеха само преди 2 седмици, когато дойде тази идиотска забрана от страна на Лучо и виж как играят след нея... Сам си отговори дали им пука за ШЛ! Със ШЛ или без ШЛ те си получават милионите заплата, боли ги чепа, че са отпаднали, тъкмо ще имат по-малко мачове да играят...

Мегъне,искаш да кажеш,че MSN ще пропуснат умишлено да влязат в историята с дублирането на ШЛ ,само за да правят напук на Енрике? Или че Меси ще остави току-така Роналдо да обира всички лаври?
Ми не,просто тая дълга победна серия създаде измамното чувство,че за победите не трябва дори да се напрягате и тук беше мястото на Лучо да ги вдигне след мача с Реал,но той не успя.И въпреки това Енрике най-вероятно ще направи по-успешен втори сезон от Гуардиола...смешно е да го уволнявате след 1 мач,то тогава някой за да остане трябва да вдига требъл след требъл...

Аз също не смятам,че е някакъв голям спец,но пък му върви и е тъпо да разваляте спойката.


С тези играчи няма нищо по-лесно от това да печелиш требъл след требъл! А за мен нищо друго не е приемливо! А това е безобразно лесно, просто трябва да се вкара желязна дисциплина, тип Северна Корея! Да знаят, че играят ли само един мач ганкиното, без да се раздават на 110% (сети се последно време колко такива мача изигра Барса, колко пъти проспиваха първото полувреме и чакаха другите да им поведат, за да се събудят) ще бъдат разстреляни след мача, направо на стадиона! Да видиш тогава как ще играят и дали няма да летят по терена... А не цял мач Меси само да се цупи и да разхожда фланелката, а и не само той!

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот edmon_dantes » 14 апр 2016 00:30

tibidabo написа:
edmon_dantes написа:
tibidabo написа:
paceto написа:
Hohohoho написа:Някак странно ми е да го кажа, ама съдията ощети Барселона :shock:
Инак Симеоне пак показа що е това борбеност. Ако беше срещу моите хора, щях да кажа, че е кеч.


Иниеста трябваше да бъде изгонен при дузпата за Атлетико, а именно Иниеста след това направи положението за дузпата на Барса.

Иниеста НЕтрябва да бъде изгонен, казаха го и съдиите на които са се обадили от студиото на БТВ. Това са новите правила от 06,2015 ако не се лъжа. Няма конкретна голова опасност, т.е. топката не влиза във вратата, а се подава към играч на Атлети. Признайте , че ни ощетиха и си го запишете поне веднъж, защото втръсва да повтаряте едно и също. Но не това е причината за нашето отпадане. Основната е слабата игра на почти всички играчи. Яввно ни свърши горивото.

Е, как да няма голова опасност. Топката отива в играч на Атлетико (май беше Гризман), който остава сам срещу вратаря. Това какво е? Картонът не е червен, а направо тъмно червен. Честита ви загуба!

Казаха ти го и съдии в коментарното студио. След като си по-вещ в правилата - приемам твоето мнение. Предполагам си добър доктор, автомонтьор, строителен инженер и архитект. Специалист по всичко... Това с честитата загуба го запомни, да не се окаже, че те преследва навсякъде. :mrgreen: Успех!

Не съм доктор, нито архитект :mrgreen: Специалист съм в друга област, спокойно. Хванах се за твоите думи, че нямало голова заплаха. Заплахата баш си е голова и когато се спира голова опасност, наказанието би трябвало да е червен картон. Друг е въпроса как тълкува тази ситуация съдията. А относно загубата... Имаш предвид Левски ли? Бъди спокоен, не се притеснявай за "сините". Левски си е Левски и много скоро ще отиде там, където трябва. Напук на всички зелени, червени и оранжеви мишки.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:33

Angoff написа:
enguerino написа:Тези които искате ЛЕ и 1 дузина играчи вън, след 1-2 месеца като (ако) отбора направи дубъл да не ми се появите и да честитите. След като сега не можете да сте благодарни за всичко направено и да подкрепяте отбора, моля ви, не го правете и тогава :!:


Чак дузина не , само Туран ( няма качества за отбора ) Иниеста и Алвеш ( Времето си казва думата ) Неймар ( какво му харесвате на тоя циркаджия постоянно се чудя , всеки път е бита карта в напечен мач)


Само Туран? Ами ония инвалиди Матийо и Вермаален? Кажи ми за какво бяха купени тия дървета? Какво класата ли вдигат на отбора? Видал също доста спорен трансфер. А оня цървул Мунир на какво отгоре го налагат, като и за чеп за зеле не става?! Сандро Рамирез е само милион пъти по-добър, но Сандро търка пейката, а Лучо налага тоя инвалид Мунир, който ще се превърне в новият Боян Къркич! - уж супер талант, а реално нищо не става от него...


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта