Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:12

enguerino написа:
CPuyol написа:Ами аз още след мача с баските го обясних, ама няма кой да чете! Лятото освен олимпийски игри и Европейско по футбол, също така има юбилейна Копа Америка, а треньора на Барса неясно защо реши да се прави на интересен и забрани на тримата в атака да участват на Копа Америка и да представляват държавите си. Нормално е сега те да правят напук и да не играят, за да бъде уволнен този самозабравил си некадърник Луйс Енрике!

Аха :lol: И за тва искат да загубят ШЛ нали :mrgreen:


А да ги видя да играят тази вечер? Сети се как играеха само преди 2 седмици, когато дойде тази идиотска забрана от страна на Лучо и виж как играят след нея... Сам си отговори дали им пука за ШЛ! Със ШЛ или без ШЛ те си получават милионите заплата, боли ги чепа, че са отпаднали, тъкмо ще имат по-малко мачове да играят...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот PFC Litex » 14 апр 2016 00:14

levskar_95 написа:Дузпата на Барса беше кристална,но и червеният картон на Иниеста беше същия.Просто днеска каталунците не показаха,че заслужават да продължат ;)

Тук също бе кристална и така...
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:15

Red_Neck написа:
CPuyol написа:
Red_Neck написа:Момци, много сте крайни .... радвайте се на играта и помнете, че е много, много трудно една група от 16-18 футболисти да издържа цикли от по 70 мача на сезон година след година ;)


Изобщо не е трудно, ако ги подготвиш правилно! Но за да ги подготвиш правилно, трябва да имаш някой на горният етаж и да си поне млако ит малко кадърен! А това не важи за този цървул Лучо! Правили се в "Б" отбора ба Барса, провали се в Селта, провали се в Рома, най-нормалното нещо е сега да се проваля и в Барса! Успехите, които отбора постига не са благодарение на него, а ВЪПРЕКИ него, защото имаме невероятни играчи! Ама когато влезеш в конфликт с тях те спират да играят и те слагат на мястото ти! Това да му е за урок на тоя малоумник. Още тази вечер да го уволняват или утре се качвам на самолета за Барселона и ще го застрелям пред стадиона!

Колега, много се палиш .... ;)
... ама щом е толкоз лесно, кажи един голям треньор, който е дублирал ШЛ .....щом Енрике е провал :o
Сър Алекс? Пеп? Моу? Чичко Карло? ...... кой :?:


Това, че нито един треньор в историята на ШЛ (само ШЛ, без КЕШ) не е успял да защити трофея не означава, че Лучо не е некадърник! Едното няма нищо общо с другото.

А колкото до това дали се паля или не... тези, които посещават форума от години ме познават достатъчно добре, знаят и характера ми, знаят и че не можех да понасям Тито Виланова и след като уж пребори рака го преклех да гушне букета и знаем какво стана само няколко месеца по-късно! :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Nomer_9 » 14 апр 2016 00:16

AntrAcsA написа:
PFK_Levski написа:
AntrAcsA написа:Аз така и не мога да разбера кво всеки се впуснал във форума на БАРСА да честити победата на Атлетико.. намерете им форума и им честитете колкото си искате . ТУК няма фенове на Атлетико.. дали изобщо има .. такива също е съмнително .


В такъв случай ...... честита загуба!


Според мен , е нормално точно фен на Левски да каже " честита загуба " защото тази честитка се чува най често във Левскарския форум . Загуби да искаш а ;)

Е друго си е в червения форум...там само победи...нищо,че са в селси мачлета срещу отбори съставени от готвачи и строителни работници :mrgreen:
Тва няма по-противно същество от фен на ЦСКА и Барселона в едно...а са много такива да го е*а...
Последна промяна от Nomer_9 на 14 апр 2016 00:19, променено общо 1 път.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 00:16

Мегъна в цялата си прелест!!! Welcome!!!
Не знам защо не го хулеше година и 2-3 месеца, когато обра всичко. Всеки отбор дължи резултатите си основно благодарение на треньора си. Изведнъж за три мача го разкриха???? Не ми изглежда логично. Видя се че в 50 минута бяхме избягали 8 километра по-малко от Атлети. В това според мен се дължи спада във формата. Та ние вече знаем титулярния състав за 3 месеца напред. Просто има свършиха силите. А каква е причината , надали ще разберем някога.
По-спокойно не може само да се печели. Panta rei...
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

pani4eto
Мнения: 10
Регистриран на: 26 юни 2015 22:59
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот pani4eto » 14 апр 2016 00:17

tibidabo написа:
paceto написа:
Hohohoho написа:Някак странно ми е да го кажа, ама съдията ощети Барселона :shock:
Инак Симеоне пак показа що е това борбеност. Ако беше срещу моите хора, щях да кажа, че е кеч.


Иниеста трябваше да бъде изгонен при дузпата за Атлетико, а именно Иниеста след това направи положението за дузпата на Барса.

Иниеста НЕтрябва да бъде изгонен, казаха го и съдиите на които са се обадили от студиото на БТВ. Това са новите правила от 06,2015 ако не се лъжа. Няма конкретна голова опасност, т.е. топката не влиза във вратата, а се подава към играч на Атлети. Признайте , че ни ощетиха и си го запишете поне веднъж, защото втръсва да повтаряте едно и също. Но не това е причината за нашето отпадане. Основната е слабата игра на почти всички играчи. Яввно ни свърши горивото.

Да,ама не!Стига сте повтаряли думите на тъпите коментатори!Всяка умишлена игра с ръка в наказателното поле е червен картон и дузпа!!!Това е променяно на найсе!
Според мен ако се Барса се свири 50 на 50, почти всеки 2мач ще играят с човек,два по малко.

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:18

tibidabo написа:Мегъна в цялата си прелест!!! Welcome!!!
Не знам защо не го хулеше година и 2-3 месеца, когато обра всичко. Всеки отбор дължи резултатите си основно благодарение на треньора си. Изведнъж за три мача го разкриха???? Не ми изглежда логично. Видя се че в 50 минута бяхме избягали 8 километра по-малко от Атлети. В това според мен се дължи спада във формата. Та ние вече знаем титулярния състав за 3 месеца напред. Просто има свършиха силите. А каква е причината , надали ще разберем някога.
По-спокойно не може само да се печели. Panta rei...


Защото не влизах във форума, това не значи, че не го псувах през цялото време! Още след требъла миналата година исках да бъде уволнен и казвах, че този не става за Барса...

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот j0rka7aa » 14 апр 2016 00:19

CPuyol написа:
Red_Neck написа:
CPuyol написа:
Red_Neck написа:Момци, много сте крайни .... радвайте се на играта и помнете, че е много, много трудно една група от 16-18 футболисти да издържа цикли от по 70 мача на сезон година след година ;)


Изобщо не е трудно, ако ги подготвиш правилно! Но за да ги подготвиш правилно, трябва да имаш някой на горният етаж и да си поне млако ит малко кадърен! А това не важи за този цървул Лучо! Правили се в "Б" отбора ба Барса, провали се в Селта, провали се в Рома, най-нормалното нещо е сега да се проваля и в Барса! Успехите, които отбора постига не са благодарение на него, а ВЪПРЕКИ него, защото имаме невероятни играчи! Ама когато влезеш в конфликт с тях те спират да играят и те слагат на мястото ти! Това да му е за урок на тоя малоумник. Още тази вечер да го уволняват или утре се качвам на самолета за Барселона и ще го застрелям пред стадиона!

Колега, много се палиш .... ;)
... ама щом е толкоз лесно, кажи един голям треньор, който е дублирал ШЛ .....щом Енрике е провал :o
Сър Алекс? Пеп? Моу? Чичко Карло? ...... кой :?:


Това, че нито един треньор в историята на ШЛ (само ШЛ, без КЕШ) не е успял да защити трофея не означава, че Лучо не е некадърник! Едното няма нищо общо с другото.

А колкото до това дали се паля или не... тези, които посещават форума от години ме познават достатъчно добре, знаят и характера ми, знаят и че не можех да понасям Тито Виланова и след като уж пребори рака го преклех да гушне букета и знаем какво стана само няколко месеца по-късно! :twisted: :twisted: :twisted:


ТИ СИ ПЪЛЕН ПСИХОПАТ БЕ :o :o
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Angoff » 14 апр 2016 00:20

CPuyol написа:
Red_Neck написа:
CPuyol написа:
Red_Neck написа:Момци, много сте крайни .... радвайте се на играта и помнете, че е много, много трудно една група от 16-18 футболисти да издържа цикли от по 70 мача на сезон година след година ;)


Изобщо не е трудно, ако ги подготвиш правилно! Но за да ги подготвиш правилно, трябва да имаш някой на горният етаж и да си поне млако ит малко кадърен! А това не важи за този цървул Лучо! Правили се в "Б" отбора ба Барса, провали се в Селта, провали се в Рома, най-нормалното нещо е сега да се проваля и в Барса! Успехите, които отбора постига не са благодарение на него, а ВЪПРЕКИ него, защото имаме невероятни играчи! Ама когато влезеш в конфликт с тях те спират да играят и те слагат на мястото ти! Това да му е за урок на тоя малоумник. Още тази вечер да го уволняват или утре се качвам на самолета за Барселона и ще го застрелям пред стадиона!

Колега, много се палиш .... ;)
... ама щом е толкоз лесно, кажи един голям треньор, който е дублирал ШЛ .....щом Енрике е провал :o
Сър Алекс? Пеп? Моу? Чичко Карло? ...... кой :?:


Това, че нито един треньор в историята на ШЛ (само ШЛ, без КЕШ) не е успял да защити трофея не означава, че Лучо не е некадърник! Едното няма нищо общо с другото.

А колкото до това дали се паля или не... тези, които посещават форума от години ме познават достатъчно добре, знаят и характера ми, знаят и че не можех да понасям Тито Виланова и след като уж пребори рака го преклех да гушне букета и знаем какво стана само няколко месеца по-късно! :twisted: :twisted: :twisted:

Тогава ти отговорих , че си пълен хахо и идиот беше с друг ник .
Разграничавай футбола и житейския път ... лека му пръст на Тито , така не се говори урод !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот 0007 » 14 апр 2016 00:21

CPuyol написа:А да ги видя да играят тази вечер? Сети се как играеха само преди 2 седмици, когато дойде тази идиотска забрана от страна на Лучо и виж как играят след нея... Сам си отговори дали им пука за ШЛ! Със ШЛ или без ШЛ те си получават милионите заплата, боли ги чепа, че са отпаднали, тъкмо ще имат по-малко мачове да играят...

Мегъне,искаш да кажеш,че MSN ще пропуснат умишлено да влязат в историята с дублирането на ШЛ ,само за да правят напук на Енрике? Или че Меси ще остави току-така Роналдо да обира всички лаври?
Ми не,просто тая дълга победна серия създаде измамното чувство,че за победите не трябва дори да се напрягате и тук беше мястото на Лучо да ги вдигне след мача с Реал,но той не успя.И въпреки това Енрике най-вероятно ще направи по-успешен втори сезон от Гуардиола...смешно е да го уволнявате след 1 мач,то тогава някой за да остане трябва да вдига требъл след требъл...

Аз също не смятам,че е някакъв голям спец,но пък му върви и е тъпо да разваляте спойката.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта