ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15599
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот fcb_bg » 06 апр 2016 13:14

CTAHKO написа:
fcb_bg написа:Пък най-смешното е, че има мнения как Барсичката си чакали редовната дузпичка. Нищо, че изтърват повече от половината дузпи. :lol:

Освен съдийте да започнат и дузпите да ви вкарват 8-) Наглостта ви няма граници 8-)

Вземете да се научите как се бие ПСЖ, не само 10г да ревете от съдии. Наглостта ни стига до там ,че подкупихме и ФБР, дето чистят корупцията в световния футбол. 8-)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот daduradam » 06 апр 2016 13:34

korteneca написа:Мачовете на Барселона трябва да се свирят от съдии тип Пиерлуиджи Колина. Само, че в момента няма такива или по-точно не искат да има такива. 8-) За мен победата на Барселона е нечестна. Такъв отбор с такива играчи не би трябвало да има нужда от съдийска помощ! Успех на Атлетико следващия мач. ;)

Рицоли, Касай и Чакър ме кефят.Преди Проенса ми беше любимец ама вече е пенсионерче :)
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот enguerino » 06 апр 2016 13:56

До 1-1 мача наподобяваше 2 други такива от преди няколко години. Разликата беше, че не беше реванш и головете за обрата. С оглед развитието на мача и двата отбора трябва да са доволни от резултата: Барселона за това, че след като губеха успяха да го докарат до 2-1, а Атлетико, че след като изгониха Торес загубиха само с гол разлика. Бих отличил Иниеста през 1то полувреме и Неймар през 2то. От Атлетико, Коке и Торес до изгонването (както винаги на Кампа).

Реванша си остава отворен и непредсказуем. Аз не изключвам да се стигне и до продължения.

За съдията няма да пиша в тази тема, защото ще остана неразбран от "капацитетите" (да не кажа нещо повече и да им падна на нивото).
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот Middlesbrough » 06 апр 2016 14:38

То бива бива хейт ама чак път толкова ! Ще се каже , че само на Барса се помага , срещу тях никога не е свирено и прочие !
Пичове погледнете в какво се е превърнал сокъра ! В голяма част от мачовете се симулира , бави се времето , прават се тънки сметки , хитрости и т.н , съдиите навсякъде са безобразни , за тотото да не казвам , а вие изкарвате , че само Барса ги подпират , в другите мачове не се случват такива неща не хич , сваляйте очилата и погледнете в какво се е превърнала тази наша любима игра ... !
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот drvasko98 » 06 апр 2016 17:33

kingofpop написа:
matador написа:Не видях нито един фен на Барселона да коментира бруталното влизане на Суарес в краката и ритането без топка срещу Хуанфран преди червения картон на Торес ? Това не е за ли директен червен картон а ? Мача щеше да е много различен ако бяха изгонили Суарес ,а той вкара два гола след това :evil: От както гледам ШЛ на никой друг отбор не е помагано толкова мачовете на Барселона могат да те откажат от гледането на футбол.


Ти кьорав ли си ?

само аз 2 пъти написах, че Суарез трябваше да бъде изгонен....

а за клипчето нещо да кажеш ???? слушам те


В клипчетото ти има ли отсъдена дузпа срещу Барселона, когато топката не е в игра, да не търся.

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот gikahadji » 08 апр 2016 15:23

kingofpop написа:
JackPackage написа:На Камп Ноу така се свири - правиш 2 фала в центъра гонят те - техен играч е за 2 червени картона, дават му 1 жълт..... ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ! :lol: :mrgreen:



ако още некой напише, че Торес е направил само 2 фаула сменям спорта :mrgreen: :shock:

вие кьорави ли сте :o

bilyaletdinov написа:
kingofpop написа:
ако още некой напише, че Торес е направил само 2 фаула сменям спорта :mrgreen: :shock:

вие кьорави ли сте :o


Фауловете са точно 2, току що го гледах втори път. Освен ако за избутване с рамо според теб трябва да се дават картони :lol: всеки нормален съдия щеше да направи забалежка но Торес, с оглед на това, че мача не е груб. Сигурен съм, че и швабата нямаше да го изгони, ако резултата беше различен...

Айде да го изгледаш за трети път, че нещо ти се губят моменти, ти, "който си за Барса":
19:30' - Нарушение на Торес срещу Жорди Алба
28:27' - първи жълт картон на Торес, фаул срещу Неймар, не играе за топката директно рита Неймар в бедрото
33:22' - неотсъдено грубо влизане на Торес в краката на Иниеста.
34:50' - фаул на Торес срещу Бускетс. Топката отново е далеч, нарушение отзад - втори жълт картон!

matador написа:До червения картон имаше само един отбор на терена и това беше Атлетико после съдията се намеси и това отвратително и гнусно отборче спечели мача но все пак резултата е добър за Атлетико и трябва да продължат Барселона победи не с футболни средства.Феновете на Барселона сте големи нещастници всички видяхме какво става но само вие не виждате жалка работа от такива победи щеше да ме е срам но вие сте свикнали ;)

Я пак!? Първият удар на Атлетико към вратата на Барселона идва в 23' на Гризман от далечно разстояние - неточен. До този момент Барса има два изстрела на Меси и един чист пропуск на Неймар с глава. В 25' идва първият точен удар на Торес - гол(да благодари на Тер Щеген). 28' нов шут на Меси спрян с тяло от Ернандес(съмнения за игра с ръка, но за дузпа не може да става дума). 31' втори точен удар към вратата на Барселона на Гризман от границата на наказателното поле(тук има съмнения за засада на Гризман, но както в много други ситуации в този мач, повторение не беше показано). Нито гола на Торес, нито червеният му картон оказаха някакъв осезаем ефект върху начина по който игра Атлетико през първото полувреме.
Повествованията ви се отдават много добре на всички хейтъри-фенчета на отбори клиенти на Барса, но фактологията от друга страна....

Между другото Суарес в 34' е задържан в наказателното поле, съдията мълчи, топката отива към Хуанфран и разярен Суарес прави безумното влизане и ритане за което заслужаваше чк. Трябва да се отбележи, че веднага след това осъзнал грешката си, се извинява и прегръща Хуанфран. Аз се питам защо ли играчите на Атлетико не протестираха в този момент и никой не тръгна да търси сметка на Суарес(нещо напълно нормално като се има предвид неговите действия).
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот ICAKOV_FCB » 10 апр 2016 18:41

Уникално 2-ро полувреме! Но все пак има доста работа за вършене на Кладерон... Дано да успеем!
ФОРСА БАРСА!!!
[center][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01882/messi2_1882105c.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта