Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zoller
Мнения: 79
Регистриран на: 22 авг 2013 19:22

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот zoller » 20 май 2014 00:05

Бахти и скапания сайт сте направили стига сте ми трили постовете нека хората да четат какво мисля какво лошо има всеки да изказва мнение.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот BadBoy » 20 май 2014 00:32

Докато неизмислят нов зоб за Меси и компания, който и да е треньор е все тая.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот stefani » 20 май 2014 01:35

Тоя пък какво леке беше и как ще си патят с него :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот Middlesbrough » 20 май 2014 08:45

Христо Стоичков:


“Мъчно ми е естествено, че Барселона не успя да стане шампион"

"Гледах мача, зарадвах се на гола на Алексис Санчес. Напомни ми за моите попадения. Но дойде и жестоката истина. Посредствени хора постепенно превърнаха една страхотна Барса в посредствен отбор. Трябва на секундата да си тръгнат спортният директор Субисарета и президентът Бартоломеу. Няма идеи, няма критерии за развитието на клуба. Познавам Суби отдавна - още когато играехме заедно, той не беше наясно какво по принцип е нужно на Барса. Вижда се, че и сега е така".

"Поздравявам Атлетико за целия сезон. Изиграха голям последен мач. Отборът успя да се вдигне от 0:1. През годината Атлетико бе най-постоянният отбор в Примера. Разликата между Барса и “Атлетико” беше в смените. Излизат най-добрите на мадридчани, влизат еднакво добри заместници. На “Камп ноу” живурка шуробаджанащината. Затова се стигна дотук. Титлата беше загубена много по-рано от последния мач. Атлетико има големи шансове и във финала на Шампионската лига. Надявам се, че ще победи Реал. Цял сезон Атлетико показва, че е израснал да бъде равен с най-големите. Изпревари Барса, сега е време да покаже още веднъж силата си и на Реал.”


Офтопик:

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот tibidabo » 20 май 2014 09:16

Middlesbrough написа:
Христо Стоичков:


“Мъчно ми е естествено, че Барселона не успя да стане шампион"

"Гледах мача, зарадвах се на гола на Алексис Санчес. Напомни ми за моите попадения. Но дойде и жестоката истина. Посредствени хора постепенно превърнаха една страхотна Барса в посредствен отбор. Трябва на секундата да си тръгнат спортният директор Субисарета и президентът Бартоломеу. Няма идеи, няма критерии за развитието на клуба. Познавам Суби отдавна - още когато играехме заедно, той не беше наясно какво по принцип е нужно на Барса. Вижда се, че и сега е така".

"Поздравявам Атлетико за целия сезон. Изиграха голям последен мач. Отборът успя да се вдигне от 0:1. През годината Атлетико бе най-постоянният отбор в Примера. Разликата между Барса и “Атлетико” беше в смените. Излизат най-добрите на мадридчани, влизат еднакво добри заместници. На “Камп ноу” живурка шуробаджанащината. Затова се стигна дотук. Титлата беше загубена много по-рано от последния мач. Атлетико има големи шансове и във финала на Шампионската лига. Надявам се, че ще победи Реал. Цял сезон Атлетико показва, че е израснал да бъде равен с най-големите. Изпревари Барса, сега е време да покаже още веднъж силата си и на Реал.”

Много точно казано. А що се отнася до Енрике и аз не съм голям оптимист!?!
“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот Tobacco » 20 май 2014 11:41

TottenhamFC написа:Той и Пеп беше водил Б отбора ,а останалото е история.Пожелавам успех на Енрике ;)

Гуардиола пое изграден отбор със страхотни футболисти в силата си,а останалото е история ;)
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7374
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот Los Che » 20 май 2014 12:28

Изображение
уникално:Треньорите на Варса, Челси и Мюнхен на една снимка
и с еднакви екипи.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот bilyaletdinov » 20 май 2014 13:11

Луис Енрике се провали доста сериозно в Рома. Опита да накара Тоти, Де Роси и компания да играят някакво подобие на тики-така и резултатът беше катастрофален :lol: Рома отпадна в предварителните кръгове на Лига Европа, а в последствие завърши 7-8 :roll: Сравненията с Гуардиола са доста неточни. Тази Барса има доста по-голям потенциал от онази Барса, която беше разгромена на Бернабеу. Друг въпрос е как ще бъде развит този потенциал. Иначе Стоичков е прав. Субисарета и пълен лаик, както и Росей/Бартоломеу поне от спортно-техническа гледна точка. Друг въпрос е, че направиха от Барса машина за пари. За мен най-голямата им глупост е продажбата на Тиаго, който можеше да влезе още този сезон на мястото на дядо Шави.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот russia » 20 май 2014 14:27

Los Che написа:Изображение
уникално:Треньорите на Варса, Челси и Мюнхен на една снимка
и с еднакви екипи.


:lol: :lol: :lol:
Според мен Луис Енрике ще успее в Барселона! Той е от младата вълна треньори, които имат виждания за играта! Не взимайте за база престоя му в Рома! Едно е Рома, друго е Селта, съвсем друго е Барса! Аз му вярвам и му желая успех! :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Официално: Луис Енрике е новият треньор на Барселона

Мнениеот anker1878 » 20 май 2014 16:28

" Луис Енрике - баща ти е Амунике " - любим рефрен на мадридските ултраси за Юдата :mrgreen:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта