Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот PFC Litex » 04 ное 2009 23:18

Рубин победи ли Динамо Киев следващият кръг като домакин и един от Барса и Интер ще отпаднат
Изображение

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот Lord VOODOO » 04 ное 2009 23:20

niki87 написа:Имах предвид първия мач.Там беше прогнозирал,че по-добре Рубин да поведе-после Барса вкарва 5-6гола ;)
П.п.Не ме разбирай погрешно-не се заяждам.Още повече,че в момента 2-та ми любими отбора са трагични :) :) :)


Първият мач си е първи мач! Признавам, че тогава подцених съперника, но и тия от Рубин не са нищо особено, просто играха суперзатворено без да ги е грижа дали ще вкарат гол, важното бе да не получат! Като добавим странното решение на Гуардиола.... ми нормално е да имаме проблеми! Не е нормално да е имаш един от най-добрите атакуващи полузащитници в света и да го тормозиш да играе като ляво крило при положение, че на резерваната скамейка седят ТРИМА нападатели, двама от който с опит като леви крила (Анри и Боян)!!! Защо по ангелите трябваше нападателите да седят на скамейката, а Иниеста да е забит на тъча след като силата му е в центъра на терена до Шави???? - Та нали миналата година точно благодарение на Шави и Иниеста и тяхната перфектна игра в центъра на терена успяхме да спечелим требъла??? Пеп трябваше да остави Кейта на скамейката Иниеста да е в средата до Шави, а като ляво крила да пусне един м/у Анри и Боян, като винаги можеше да замени франсето, ако все още няма достатъчно физическа подготовка, за да изкара цял мач!!! За Дани Алвеш казах вече...., та с такъв сгрешен състав и сгъстената отбрана на противника нормално е да не спечелим!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот maldin1 » 04 ное 2009 23:24

1:0 за Динамооооооо.... Може ли да стане така ,че Интер и Барцилона да отпаднат.Много ще се смея :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.s. тц тц тия за 5 мин. обърнаха мача ....
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот durex » 05 ное 2009 00:05

maldin1 написа:1:0 за Динамооооооо.... Може ли да стане така ,че Интер и Барцилона да отпаднат.Много ще се смея :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.s. тц тц тия за 5 мин. обърнаха мача ....

КОй сега е номер 1 :?: :!: :!:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот maldin1 » 05 ное 2009 00:21

durex написа:КОй сега е номер 1 :?: :!: :!:
С тая игра едва ли има N1 .Първия гол някакъв патетичен удар ,хвана вратаря в крачка и изтървана топка от вратаря ? На това ли се радваш ? :roll: Плюс това тепърва предстои интересната част : Рубин Казан и Барселона.Ако не биете Рубин има много голяма вероятност да се съсредоточите в Калчото. ;)
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот durex » 05 ное 2009 00:31

maldin1 написа:
durex написа:КОй сега е номер 1 :?: :!: :!:
С тая игра едва ли има N1 .Първия гол някакъв патетичен удар ,хвана вратаря в крачка и изтървана топка от вратаря ? На това ли се радваш ? :roll: Плюс това тепърва предстои интересната част : Рубин Казан и Барселона.Ако не биете Рубин има много голяма вероятност да се съсредоточите в Калчото. ;)

Абе на вас винаги някой ще ви е виновен.Вратаря незнам си какво що било - ми да не е допускал гол!!! Все пак това е игра на голове,никой не го интересува дали гола е бил патетичен или не. Победата си е победа! Интер и Барса ще продължат напред

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот MORSKI » 05 ное 2009 00:59

Lord VOODOO написа:
niki87 написа:Ха,Рубин направо мачка Барса :) :) :)


Смешник! :lol: :lol: :lol:
Рубин точно толкова мачкаха, колкото Барселона има 100000000 спечелени КЕШа!

Тез Рубин са баси жалкият отбор... през първите 75 минути на мача нямаха точен удар по посока вратата на Барса играха с 9 човека (на моменти с 10) отзад без изобщо да мислят за атаката. Баси грозният АНТИФУТБОЛ - явно треньора им е изучавал задълбочено мачовете на Челси срещу нас! И тука разни дебилни кретени ми ги хвалят... ХАХ абе вие друсате ли се бе - то е ясно, че се друсате, ама с какво? Като са много силни тия от Казан защо не пробваха да играят открито и да се надиграват с нас? А? Да не говорим, че през второто полувреме Рубин може да се каже, че играха с човек повече, защото Дани Алвеш тотално се изгуби на терена и нищо не правеше! Седеше си на центъра и нито си покриваше зоната, нито се включваше в атаките, а в редките ситуации, в които топката стигаше до него беше тотално неадекватен и не можеше да подаде един точен пас!!! Като цяло грешките на Барса се увеличаваха правопропорционално на замръзването на играчите!

Равносметката е, че ние загубихме 2 точки, а Рубин бяха излезли за равен без значение по какъв начин щеше да бъде постигнат и си взеха така желаната точица! Гуардиола им помогна с късното пускане на Анри! Не знам защо Пеп отказва да гласува доверие на Анри, след като още за мача с Осасуна беше напълно възстановен, а се видя, че за 9-те минута престой на терена франсето имаше 2 много удобни положения за гол, но липсата на игрова практика не му позволи да реализира поне едното! За капак Иниеста се мъчеше забит на левият фланг! Ако Анри беше титуляр или поне да беше влязал в игра в началото на второто полувреме Барселона щеше да спечели мача!



A вие като сте толква велики защо не ги бихте - хич не ми се оправдавай...Нали сте европейския клубен шампион бре???Как един път не призна, че отбора ти може и да не е толкова "добър" за колкото го изкарваш, как не разбра, че вече почти целия форум те съжалява, как не си взе поука, как не ги свали тея очила поне един път....
Не мога да си обясня що за човек си...Ти живееш в свой паралелен свят честно и не другите, а ти май си взел нещо....
Аз как мога да призная, че второто полувреме Милан ни надиграха, как мога да призная, че тоя съдия беше неадекватен, а ти вместо да кажеш може би не сме толкова силни, си тръгнал да ми се оправдаваш със студа, защитната игра на Рубин и т.н..Ми ще играят защитно разбра се, ще кажеш, че защитата не е част от футбола......
Или пък Италия(която мразя) не стана точно благодарение на "катеначото" няколко пъти световен шампион....Грозно, ама имат ли 4 титли имат...Втори най-титулувани ли са, втори са... Испания може да играят красиво, ама до миналата година гризваха дръвцето...Никой не помни играта, помни се резултата, а когато той е постигнат, значи и стила на игра е бил правилния...
Просто са ти несъстоятелни опитите да се оправдаеш...
Все едно аз да се оправдая за срама срещу Алкоркон с BWIN, макар да има логика....Но аз не съм сляп и виждам, че не играем нищо в защита, че ни липсва идея...Толкова ли е трудно и за теб да го направш, поне пробвай!!!

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот BIGBARCELONA » 05 ное 2009 10:33

Истината е че тази година сме по-слаби от миналата, но продължаваме да сме най-силният отбор до момента (5 купи за 3 месеца) и колкото да ви е неприятно ще е така докато не отпаднем от Шампионската Лига или от който и да е турнир ;) ;)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Рубин Казан-Барселона 0-0 на полувремето!!!

Мнениеот vladitol » 05 ное 2009 10:40

Lord VOODOO написа:Резултата няма да остане 0:0!!! Вие май гледате друг мач, а? Тия от Рубин минават центъра венъж на 10 минути, а вратаря им е баси шаниста... Ибра трясна гредата още в третата минута, а после Иниеста направи уникален пропуск и имаше още няколко точни удара във вратата на Казах. Отделно, че през второто полувреме трябва да се появи и Анри!

трябва да кажеш коня ибрахимович как може нападател който струва 60 милиона да пропилее такъв шанс :evil:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

THE G.A.M.E
Мнения: 50037
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Рубин К-Барса [мнения и прогнози]

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 ное 2009 11:03

Още ли го дъвчете тоя мач......направете като българските треньори.....просто гледайте напред.. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост