Валенсия - Барселона FT 2-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона FT 2-3

Мнениеот tibidabo » 03 сеп 2013 00:30

Направих си труда да изгледам още веднъж първото полувреме на мача с Валенсия. Освен 2 асистенции, Сеск изведе Меси, Неймар и Педро сами срещу вратаря, направи единствено две грешни подавания, от който нямаше никаква вероятност за ОПАСНИ контраатаки и беше играчът, който игра най-много с топката. Прегледах почти всички известни ми сайтове, даващи оценки на играчите и Фабрегас е с една от най-високите оценки, единствено Меси е пред него. Така, че ако искаш приемай, но Фабрето направи страхотно първо полувреме, а оттук нататък може и да е пълна дупка, но вчера беше невероятен. Това са фактите...
Поздрави.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона FT 2-3

Мнениеот megan fox » 03 сеп 2013 00:58

Иха..., явно не само играчите ни, но и част от феновете ни трябва да проумеят, че един мач не е едно полувреме, а са две полувремена и мача трае, докато свири рефера! Хубу, Сеск направил силно първо полувреме, а второто? Или него никой не ти го брои... Много ми е странно това нещо, как заради едно-две правилни отигравания (ок, голови асистенции) сте готови да забравите няколко мача с груби грешки... Съжалявам, но аз не съм като вас и не мога така! За Фабрегас бяха дадени един тир с пари, взима супер тлъста заплата и единственият начин да оправдае всичките тези разходи е като всяка една секунда, когато е на терена играе на макс, а не да прави едно силно полувреме на всеки 10-15 мача!!! Толкова ли е сложно да го проумеете това?!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона 01.09.2013г /22:00ч/ Ла Лига 3 кръг

Мнениеот megan fox » 03 сеп 2013 01:07

sl321 написа: Какво не ти харесва този Тата?


Кажи ми поне едно нещо в него, което да ми харесва! Смените ли му са правилни, ротациите ли си най-удачните (точно за мача с Валенсия Шави трябваше да почива, понеже видите ли е натрупал много умора..., чакай малко бе, това е едва 5-ти мач от началото на сезона, че то след 4 мача ако има много умора, къде сме тръгнали...), наставления ли дава на отбора по време на мач, изобщо промени ли нещо в отбора, откакто е заместил Тито, да не говорим, че играчите ни НЕ са във форма. До тук Тата не е променил абсолютно нищо от времето на Тито, дори не се вижда да се опитва да реши някои от проблемите ни, ами всъщност нещата продължават по абсолютно идентичен начин. Още в първите малко по-сериозни сблъсъци - тези с Атлети и се измъчихме супер много и за два мача вкарахме общо 1 гол... Та какво по-точно трябва да му харесвам на Тата?
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона FT 2-3

Мнениеот megan fox » 03 сеп 2013 01:10

MAЙOPA написа:Барселона няма шанс срещу РЕАЛ МАДРИД,тази година и следващите 2-3 ще са подвластик на БЕЛИЯТ БАЛЕТИзображение


Тоя па! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Отминаха времената, когато титлата се решаваше в Ел Класико! Не виждаш ли, че от началото на сезона един каталунец по душа трябва да носи РМ на гръб иначе за нищо не стават?! Добре, че е Иско, че да ги спасява засега! И да, Иско е признавал в не едно и две интервюта, че симпатизира на Барса!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
efocskan
Мнения: 100
Регистриран на: 14 окт 2009 22:52
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона 01.09.2013г /22:00ч/ Ла Лига 3 кръг

Мнениеот efocskan » 03 сеп 2013 08:43

megan fox написа:
sl321 написа: Какво не ти харесва този Тата?


Кажи ми поне едно нещо в него, което да ми харесва! Смените ли му са правилни, ротациите ли си най-удачните (точно за мача с Валенсия Шави трябваше да почива, понеже видите ли е натрупал много умора..., чакай малко бе, това е едва 5-ти мач от началото на сезона, че то след 4 мача ако има много умора, къде сме тръгнали...), наставления ли дава на отбора по време на мач, изобщо промени ли нещо в отбора, откакто е заместил Тито, да не говорим, че играчите ни НЕ са във форма. До тук Тата не е променил абсолютно нищо от времето на Тито, дори не се вижда да се опитва да реши някои от проблемите ни, ами всъщност нещата продължават по абсолютно идентичен начин. Още в първите малко по-сериозни сблъсъци - тези с Атлети и се измъчихме супер много и за два мача вкарахме общо 1 гол... Та какво по-точно трябва да му харесвам на Тата?

Според теб на какъв език да дава наставления при условие че сигурно знае само аржентински и явно все още не е научил каталунския примерно
Над смълчаните ливади
тичат куци сини крави
Трактор Беларус" ги гони
мамата им да разгони...

Потребителски аватар
efocskan
Мнения: 100
Регистриран на: 14 окт 2009 22:52
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона FT 2-3

Мнениеот efocskan » 03 сеп 2013 08:49

От 4 мача няма как да разберем качествата на даден треньор или играч така че трябва да мине малко време плюс това никъде не е казано че всяка година ще се печелят всички титли плюс това последния сезон на Гуардиола също беше пълна скръб и в сравнение с тогава има огромно израстване а и с такава защита не трябва да имаме големи очаквания още от времето на Гуардиола се преквалифицираха халфове в защитници и сега му сърбаме попарата
Над смълчаните ливади
тичат куци сини крави
Трактор Беларус" ги гони
мамата им да разгони...

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона FT 2-3

Мнениеот tibidabo » 03 сеп 2013 09:14

megan fox написа:Иха..., явно не само играчите ни, но и част от феновете ни трябва да проумеят, че един мач не е едно полувреме, а са две полувремена и мача трае, докато свири рефера! Хубу, Сеск направил силно първо полувреме, а второто? Или него никой не ти го брои... Много ми е странно това нещо, как заради едно-две правилни отигравания (ок, голови асистенции) сте готови да забравите няколко мача с груби грешки... Съжалявам, но аз не съм като вас и не мога така! За Фабрегас бяха дадени един тир с пари, взима супер тлъста заплата и единственият начин да оправдае всичките тези разходи е като всяка една секунда, когато е на терена играе на макс, а не да прави едно силно полувреме на всеки 10-15 мача!!! Толкова ли е сложно да го проумеете това?!

Въобще не съм твърдял обратното, че Сеск е невероятен. Просто не мога да кажа на черното-бяло. Единственото, което казах на полувремето на мача беше, че Сеск беше един от най-добрите през първото полувреме. :) :) :) :) Нищо повече. Успешен ден на всички.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона 01.09.2013г /22:00ч/ Ла Лига 3 кръг

Мнениеот tibidabo » 03 сеп 2013 09:17

efocskan написа:
megan fox написа:
sl321 написа: Какво не ти харесва този Тата?


Кажи ми поне едно нещо в него, което да ми харесва! Смените ли му са правилни, ротациите ли си най-удачните (точно за мача с Валенсия Шави трябваше да почива, понеже видите ли е натрупал много умора..., чакай малко бе, това е едва 5-ти мач от началото на сезона, че то след 4 мача ако има много умора, къде сме тръгнали...), наставления ли дава на отбора по време на мач, изобщо промени ли нещо в отбора, откакто е заместил Тито, да не говорим, че играчите ни НЕ са във форма. До тук Тата не е променил абсолютно нищо от времето на Тито, дори не се вижда да се опитва да реши някои от проблемите ни, ами всъщност нещата продължават по абсолютно идентичен начин. Още в първите малко по-сериозни сблъсъци - тези с Атлети и се измъчихме супер много и за два мача вкарахме общо 1 гол... Та какво по-точно трябва да му харесвам на Тата?

Според теб на какъв език да дава наставления при условие че сигурно знае само аржентински и явно все още не е научил каталунския примерно

БТВ т.нар. "аржентиски" е испански. А всички играчи знаят испански, единствено не знам какво е нивото на Неймар, но предполагам, че известната близост на португалския му помага много.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
efocskan
Мнения: 100
Регистриран на: 14 окт 2009 22:52
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона FT 2-3

Мнениеот efocskan » 03 сеп 2013 10:15

Ами да вземем тогава Херо или Вили Вуцов те не спират да дават наставления по време на мач като е толкова важно това. :) :) :)
Над смълчаните ливади
тичат куци сини крави
Трактор Беларус" ги гони
мамата им да разгони...

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Валенсия - Барселона 01.09.2013г /22:00ч/ Ла Лига 3 кръг

Мнениеот megan fox » 03 сеп 2013 17:52

efocskan написа:Според теб на какъв език да дава наставления при условие че сигурно знае само аржентински и явно все още не е научил каталунския примерно


:lol: :lol: :lol:

Ама ти сериозно ли? Я да ми кажеш какъв е тоя аржентински език, че никога не съм го чувал? :lol: :lol: :lol: :lol: Официалният език в Аржентина е... ИСПАНСКИЯ! В целият континент Южна Америка само една държава има за официален език различен от испанският и това е Бразилия, където говорят португалски, абсолютно всички останалите държави на континента са испано езични, съответно пред Хералдо Мартино няма никаква езикова бариера!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта