Барселона - Алмериа, всичко за мача

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ivo1982
Мнения: 113
Регистриран на: 10 сеп 2009 21:47
Контакти:

Re: Барселона - Алмериа, всичко за мача

Мнениеот Ivo1982 » 03 окт 2009 22:56

FT:Barcelona 1 - 0 Almeria
31' Petro Rodriguez
2008/09:5 купи,шампион на испания ,купата на краля,шл,супер купата на испания,супер купата на европа!
рекорд в историята на БАРСЕЛОНА

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Алмериа, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 03 окт 2009 23:16

Както и очаквах мача беше много труден! Не знам за вас, но аз си скъсах нервите да ги гледам нашите! Толкова слаб мач не сме правили повече от година!!! Дори когато Еспаньол ни победиха миналият сезон като гости не бяхме толкова слаби като този мач!!! Нашите бяха не просто трагични, а направо жалки!!!!!!!! Първото полувреме беше що годе добре и после като почна второто... нямам думи!!! Всичките ни титулярни играчи с изключение на капитана Пуйол разочароваха много, дори и Меси!!!
Валдес пак си правеше експерименти като му връщат топката и после трябваше да чисти панически на посоки!
Рафа Маркаез бе трагичен. Вярно връща се след контузия и няма игрова практика, но да прави такива детински гешки не приляга на опита му!
Дани Алвеш често забравяше да се върне в защита и си оголваше фланга! Също така правеше един куп ненужни нарушения! Игра много неконцентрирано и бъркаше много от пасовете!
Максуел показа защо е резерва на Ерик Абидал! Горе - долу стабилен в защита (но и той допускаше грешки), но в атака бе кръгла нула!!! А стила на Барса е с два бека, които се включват остро при атаките!
Серхио Бускетс - ТОЯ ЛАЙНAР НЯМА НИКАКВО МЯСТО В ОТБОРА!!! ОПРЕДЕЛЕНО Е НАЙ-СЛАБИЯТ НИ ИГРАЧ И ПОНЕ В МЕН ПРЕДИЗВИКВА НЕИЗБЕЖНИ СРАВНЕНИЯ С ОЛИГЕР ПРЕСАС!!! Пеп се опитва да го налага като опорен халф, но той не става на тази позия! БУСКЕТС НЕ СТАВА НА НИКОЯ ПОЗИЦИЯ!!! Ясно е, че Гуардиола го налага на този пост, защото зимата Я Я Туре и Сейду Кейта ще са с националните си отбори на турнира Купата на Африка и дупката, която ще остане от тях явно ще трябва да я запълва този ръб Бускетс! Дано Пеп има резервен вариант, защото с Бускетс нещата са много зле!
Шави също игра под нивото си! До голяма степен това се дължеше, че играеше малко по-назад, за да помага на Бускетс! Личи си, че не е във магическата форма от втората половина на миналият сезон! Дори и той допускаше адски много брак в центъра на терена и грешеше нехарактерно много подавания!
Иниеста - изигра първи цели 90 минути откакто се върна в игра след контузията! Личи му, че няма игрова практика и е в слаба форма! Също бъркаше много отигравания и липсваше онзи усет към топката и паса!
Педро изигра едно много добро първо полувреме, вкара победният гол, но през второто полувреме се загуби напълно на терена! А това е нещо, което не може да си позволява, ако иска да си спечели титулярно място!
Меси също изигра много слаб мач! През първото полувреме се раздаваше, но след отмененият му гол (в трети пореден мач в примера) загуби желание за игра, изнерви се, започна да се кара със съдията - нещо крайно нетипично за него и през второто полувреме бе тотално незабележим!
Ибра още не е напълно въстановен от контузията си, но заради травмата на Анри не може да получи почивка и не играе на 100% от възможностите си! Стара се да играе за отбора, но и той не беше достатъчно концентриран!

Гуардиола ме изуми с избора си на стартов състав!!! Ок залага на ротация, за да бъде отбора свеж, но не може да си прави такива експерименти като тази вечер!!! Не може да пуснеш едновремено толкова много играчи, които нямат достатъчно игрова практика и не са във форма! Рафа Маркез, Максуел, Бускетс и Иниеста.... еми да играеш с четирима играча, дето определено не са във форма е неоправдан риск! Да беше им дал по едно полувреме, но не на всичките едновременно! Личи си, че без Я Я Туре на терена отбора е много оязвим! Особено през второто полувреме се отвори огромна дупка м/у нападателите и халфовете ни, като нападателите ни оставаха изолирани около наказателнто поле на Алмериа и странно защо отказваха да се връщат, за да помагат на отбора!!! Дано повече Пеп не си рпави такива експерименти с отбора и дано това да ни бъде най-слабият мач през сезона! Аз лично не помня кога отбора е правил толкова много грешки при пасовете - нещо, което по принцип владеем до съвършенство! То не бяха грешки при подавания, при поемането на топката..., абе целият мач за нас бе грешка след грешка! Гледах и не можах да повярвам на очите си, че това е нашият отбор! Ако Пеп не стегне отбора с тази игра... сме за никъде!

Поздравления за отбора на Алмерия, играха мъжки и заслужаваха да вземат точка от мача! Едно отлично отиграване на Педро ги лиши от заслужената точка! Въпреки, че владеенето на топката на моменти бе 75/25 процента за нас, така и не успяхме да ги надиграем, така че Алмериа поне за мен загубиха незаслужено!!!

П.П. Тенденцията съдиите да ни режат се затвърди и този мач! Гола на Меси бе напълно редовен, нямаше никаква засада, Меси бе на една линия със защитата на Алмерия и не ни дадоха чиста дузпа 23-тата минута за нарушение срещу Меси!!! Ако Реал ще ги правят по този начин шампиони.... еми да им дават отсега титлата! Баси не искаме да ни подпират, а просто да не ни пречат и да свирят реално, каквото има!!!! Нищо повече, нищо по-малко!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
BIGBARCELONA
Мнения: 67
Регистриран на: 11 авг 2009 04:10
Контакти:

Барселона - Алмериа, всичко за мача

Мнениеот BIGBARCELONA » 04 окт 2009 01:13

Lord VOODOO написа:П.П. Тенденцията съдиите да ни режат се затвърди и този мач! Гола на Меси бе напълно редовен, нямаше никаква засада, Меси бе на една линия със защитата на Алмерия и не ни дадоха чиста дузпа 23-тата минута за нарушение срещу Меси!!! Ако Реал ще ги правят по този начин шампиони.... еми да им дават отсега титлата! Баси не искаме да ни подпират, а просто да не ни пречат и да свирят реално, каквото има!!!! Нищо повече, нищо по-малко!


И аз забелязах такова съдийство от самото начало и не само в Испанското първенство, но и в Шампонската Лига. Такова нещо не помня, такова очевадно подпиране, просто е грозно. Ясно е че тази година искат да правят Реал шампиони и както знаете срещу съдиите НЕ МОЖЕ да се играе . . . . , освен ако повторим играта от миналата година.
Тогава Реал ще продължат да си мечтаят за купи :lol: :lol: :lol:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Барселона - Алмериа, всичко за мача

Мнениеот mormona » 04 окт 2009 13:54

Защо са ни отрязали бе ? Егати тъпаците.Какво лошо има ? ПОне да си вършат съществено работата/.НЕ ми дреме как седят нещата със правилата... тоест като има теми от преди година и половина и никoй не пише в тях, защо не ги трият...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Барселона - Алмериа, всичко за мача

Мнениеот Lord VOODOO » 05 окт 2009 00:32

mormona написа:Защо са ни отрязали бе ? Егати тъпаците.Какво лошо има ? ПОне да си вършат съществено работата/.НЕ ми дреме как седят нещата със правилата... тоест като има теми от преди година и половина и никoй не пише в тях, защо не ги трият...


От това, което разбрах... проблема идва от това, че модератора на раздел има право да слага банове. Не искат да ни дадът модератор барселонист, защото явно се притесняват, че той може да злоупотребява с тази опция и да слага банове наред. Предложих им да ни дадът мод с ограничени правомощия, т.е. да няма право да слага банове, а само да трие, отключва/заключва теми, да трие мнение и тия неща, но отговора беше, че няма как това да стане. :(

Та според мен затова ни отрязаха...

Пробвай и ти малко да им досаждаш на глобалните модератори..., от мен сигурно вече им е писнало...
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост