Барселона VS Сборен отбор на света !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот durex » 13 дек 2010 19:27

megan fox написа:
durex написа:Интер когато ви би с 3:1 друг отбор скоро не ви беше надигравал дори и да сметнем,че гола е от засада 2:1 резултат пак ви бием и пак с надиграване!!!!


Да, само че след 1:0 в реванша познай кой отиваше на Финал за ШЛ, при 2:1 от първият мач!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

А и не ни надиграхте! Поне не и по моите разбирания за надиграване!

Е това ако не е надиграване нз...ти какво искаш да ви бием с 5:0 тогава да кажеш,че сме ви надиграли ли?

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот JackPackage » 13 дек 2010 19:28

durex, остави, те и срещу 11 зелени човечета да излязат пак ще бият, няма смисъл ;)
Лека вечер на всички, аз отивам си хвърля един душ и да гледам Ман Ю - Арсенал :)
Айде Бербооооо 8-)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
chefzZ
Мнения: 72
Регистриран на: 01 мар 2010 22:09
Skype: na lichno ;]]
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот chefzZ » 13 дек 2010 19:31

[offtopic]5 страници тема и нито един коментар по нея :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот RENAULT » 13 дек 2010 19:32

ИзображениеИзображениеИзображение
Защо да не направите тема"Барселона срещу боговете" не не тази не е добра"Барселона срещу времето" не, може би "Барселона срещу извънземните" Изображение
Нямам думи........Изображение
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот megan fox » 13 дек 2010 19:34

durex написа:
megan fox написа:
durex написа:Интер когато ви би с 3:1 друг отбор скоро не ви беше надигравал дори и да сметнем,че гола е от засада 2:1 резултат пак ви бием и пак с надиграване!!!!


Да, само че след 1:0 в реванша познай кой отиваше на Финал за ШЛ, при 2:1 от първият мач!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

А и не ни надиграхте! Поне не и по моите разбирания за надиграване!

Е това ако не е надиграване нз...ти какво искаш да ви бием с 5:0 тогава да кажеш,че сме ви надиграли ли?


Да, ТОЧНО! Това, че играхте добре в защита и на контри ни мушнахте 3 гола (едният нередовен) НЕ Е НАДИГРАВАНЕ! То по твоите логика и Еркулес са ни надиграли, нищо, че те за цял мач направиха ТОЧНО ТРИ (3) смислени атаки, но Адриано Кореа тотално се осра в тях и ни победиха като ни вкараха 2 гола!

Да, Интер беше по-добрият отбор при 3:1, но не надигра! Надиграване беше това, което ние ви причинихме на Камп Ноу при 2:0 в груповата фаза, когато само брилянтните спасявания на Жулио Сезар ви спасиха резултата да не стане 5+ гола в наша полза!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот megan fox » 13 дек 2010 19:35

RENAULT написа:ИзображениеИзображениеИзображение
Защо да не направите тема"Барселона срещу боговете" не не тази не е добра"Барселона срещу времето" не, може би "Барселона срещу извънземните" Изображение
Нямам думи........Изображение


Ми предвид, че Барселона са футболните богове в момента... няма как да играем сами срещу себе си!

Нали ви видяхме вас... опитахте се да се надигравате и да ти напомня ли как завърши мача за вас??! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот RENAULT » 13 дек 2010 19:37

megan fox написа:
RENAULT написа:ИзображениеИзображениеИзображение
Защо да не направите тема"Барселона срещу боговете" не не тази не е добра"Барселона срещу времето" не, може би "Барселона срещу извънземните" Изображение
Нямам думи........Изображение


Ми предвид, че Барселона са футболните богове в момента... няма как да играем сами срещу себе си!

Нали ви видяхме вас... опитахте се да се надигравате и да ти напомня ли как завърши мача за вас??! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Искаш ли аз да ти припомня,че освен Реал има още много силни отбори,както че разликата не е 20 точки а само 2......???
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот DmG » 13 дек 2010 19:38

RENAULT написа:ИзображениеИзображениеИзображение
Защо да не направите тема"Барселона срещу боговете" не не тази не е добра"Барселона срещу времето" не, може би "Барселона срещу извънземните" Изображение
Нямам думи........Изображение

Най- точния коментар !
Писна ми ! Добре имате супер отбор , имате Меси , Иниеста и Шави . Добре играете хубав футбол , хубаво е и това , че играчите са ви от школата . НО , млъкнете вече , писна ми , на всякаде - барса това , барса онова , този ни е порязал , този ще бием , ние сме най - добрите .ПИСНА МИ !

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот megan fox » 13 дек 2010 19:40

DmG написа:
RENAULT написа:ИзображениеИзображениеИзображение
Защо да не направите тема"Барселона срещу боговете" не не тази не е добра"Барселона срещу времето" не, може би "Барселона срещу извънземните" Изображение
Нямам думи........Изображение

Най- точния коментар !
Писна ми ! Добре имате супер отбор , имате Меси , Иниеста и Шави . Добре играете хубав футбол , хубаво е и това , че играчите са ви от школата . НО , млъкнете вече , писна ми , на всякаде - барса това , барса онова , този ни е порязал , този ще бием , ние сме най - добрите .ПИСНА МИ !


Че като ти е писнало... какъв х*й търсиш в раздела на Барселона?! Никой не те е карал да влизаш тук и да четеш! Ти сам си дошъл по СВОЕ желание! Какво очакваш да прочетеш в раздела на Барселона?!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона VS Сборен отбор на света !

Мнениеот megan fox » 13 дек 2010 19:41

RENAULT написа:Искаш ли аз да ти припомня,че освен Реал има още много силни отбори,както че разликата не е 20 точки а само 2......???


Като например?! Къде са тия силни отбори?! Доколкото виждам Реал и Барса размазват "конкуренцията" в Примера!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта