Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 19 окт 2017 22:40

Udoji90 написа:4 точки от двата мача със Звезда щяха да ни бъдат достатъчни да сме спокойни за класирането си, така че днес с този състав и на Х може би щях да съм доволен. Жиру обаче е пич и беше на друго мнение.

Браво на Жиру!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 20 окт 2017 00:23

Въпреки експерименталния състав спечелихме мача и почти сигурно и първото място в групата. Домакините определено бяха много окрилени от невероятната публика и имаха достатъчно ситуации да отбележат, но за наш късмет това не се случи. За гола на Жиру просто няма какво да се каже - феноменален. 8-) Мисля, че няма да е пресилено ако кажем, че това беше атаката на сезона за Арсенал. Този гол ме върна точно 4 години назад (по ирония на съдбата на същата дата) и мача с Норич, където Жиру беше асистентът, а Уилшър вкара след феноменална атака с по едно докосване, а защитниците на "канарчетата" просто не разбраха какво се случи. Знам, че БАТЕ, Звезда, Донкастър не са мерило за Арсенал, но това което показа Джак в тези мачове е много обнадеждаващо и наистина се надявам да си възвърне формата от преди контузиите :!:
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 20 окт 2017 00:31

TheNameOfTheGame написа:Въпреки експерименталния състав спечелихме мача и почти сигурно и първото място в групата. Домакините определено бяха много окрилени от невероятната публика и имаха достатъчно ситуации да отбележат, но за наш късмет това не се случи. За гола на Жиру просто няма какво да се каже - феноменален. 8-) Мисля, че няма да е пресилено ако кажем, че това беше атаката на сезона за Арсенал. Този гол ме върна точно 4 години назад (по ирония на съдбата на същата дата) и мача с Норич, където Жиру беше асистентът, а Уилшър вкара след феноменална атака с по едно докосване, а защитниците на "канарчетата" просто не разбраха какво се случи. Знам, че БАТЕ, Звезда, Донкастър не са мерило за Арсенал, но това което показа Джак в тези мачове е много обнадеждаващо и наистина се надявам да си възвърне формата от преди контузиите :!:

Венгер си играе с огъня, но някога тези експерименти ще му изиграят лоша шега.
:twisted:
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 20 окт 2017 11:15

Според мен за Лига Европа този състав е напълно нормален. Може би аз твърде много подценявам турнира, но поне за мен груповата му фаза е съизмерима като важност с Купата на лигата. Още повече, че групата ни е изключително слаба и просто няма смисъл да се пускат титулярите. Принципно те би трябвало да са свежи за мачовете през уикенда, но за съжаление виждаме, че във ВЛ се представяме доста неубедително. Вече за елиминациите на ЛЕ е друго - там би имало резон да играят и някои от титулярите, а ако отборът достигне до 1/4 финал, аз бих пуснал в игра основният състав.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 окт 2017 14:59

Въпреки негативния старт вчера общо взето с лекота вкарахме 5 гола и взехме мача. При първия гол на Евертън според мен имаше нарушение срещу Джака, а втория направо няма нужда да го коментираме. Както и да е, важна е победата, при това с много убедителен резултат. С лекота създавахме положения и още до 10-тата минута имахме поне 2 кристални ситуации да отбележим. Вижда се, че когато Санчес (а и Йозил) се разиграят опасностите следват една след друга. Жалко, че специално при немеца това са 5-6 мача на сезон. Евертън изглеждаха много ялови в атака и като цяло играта им не подхожда на реномето и традициите на клуба. Смяната на Куман за мен е просто задължителна.

[offtopic]Хубаво е, че играчите зарадваха Венгер с победа на рожденния му ден :)[/offtopic]
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 23 окт 2017 19:06

TheNameOfTheGame написа:Въпреки негативния старт вчера общо взето с лекота вкарахме 5 гола и взехме мача. При първия гол на Евертън според мен имаше нарушение срещу Джака, а втория направо няма нужда да го коментираме. Както и да е, важна е победата, при това с много убедителен резултат. С лекота създавахме положения и още до 10-тата минута имахме поне 2 кристални ситуации да отбележим. Вижда се, че когато Санчес (а и Йозил) се разиграят опасностите следват една след друга. Жалко, че специално при немеца това са 5-6 мача на сезон. Евертън изглеждаха много ялови в атака и като цяло играта им не подхожда на реномето и традициите на клуба. Смяната на Куман за мен е просто задължителна.

[offtopic]Хубаво е, че играчите зарадваха Венгер с победа на рожденния му ден :)[/offtopic]

Рамзи ми хареса, че не се спотайваше, а гонеше всяка топка!
8-)

П.п
Имам 1 предложение, което искам Udoji90 да позволи и то е:
Може някой от тези, които пишем във форума на "Топчиите" да направи отделна тема, в която да обсъждаме Арсен Венгер, а тук мачовете, новините и т.н.

2. п.п
Благодаря!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16752
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 23 окт 2017 21:08

ОК, няма проблем. То аз тъй или иначе не съм мод в този раздел, така че няма значение какво мисля. Друг въпрос е дали има смисъл сега да се пуска такава тема, при положение че може би след края на следващия сезон Венгер ще напусне.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 23 окт 2017 21:31

Udoji90 написа:ОК, няма проблем. То аз тъй или иначе не съм мод в този раздел, така че няма значение какво мисля. Друг въпрос е дали има смисъл сега да се пуска такава тема, при положение че може би след края на следващия сезон Венгер ще напусне.

Ок, ще изчакаме, но не вярвам, че ще напусне след края на сезона, колкото и да ми иска.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16752
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 23 окт 2017 22:09

Жиру спечели наградата "Пушкаш", която се присъжда от ФИФА за най-красив гол за годината. Става въпрос разбира се за попадението му срещу Кристъл Палас през миналия сезон. Много се радвам за него! :)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 23 окт 2017 22:16

Udoji90 написа:Жиру спечели наградата "Пушкаш", която се присъжда от ФИФА за най-красив гол за годината. Става въпрос разбира се за попадението му срещу Кристъл Палас през миналия сезон. Много се радвам за него! :)

Не вярвах, че на него ще дадат наградата, но изключително се радвам!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта