Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 10 окт 2017 15:10

Мустафи е с контузия в бедрото от мача на Германия с Азербайджан в неделя. Първоначалните прогнози са, че ще е аут за следващите 7 мача (ВЛ: Уотфорд-Г, Евертън-Г, Суонзи-Д, Ман Сити-Г; ЛЕ: 2-та мача със Звезда и домакинството на Норич от Карлинг къп), т.е. евентуално ще е готов след следващата пауза за националните отбори. Понеже гледах мача, на мен ми се видя, че положението е доста по-сериозно и ми се струва, че е възможно да не го видим в игра до края на календарната година. Дано все пак контузията да не е много тежка и да се оправи максимално бързо.
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 10 окт 2017 18:47

TheNameOfTheGame написа:Мустафи е с контузия в бедрото от мача на Германия с Азербайджан в неделя. Първоначалните прогнози са, че ще е аут за следващите 7 мача (ВЛ: Уотфорд-Г, Евертън-Г, Суонзи-Д, Ман Сити-Г; ЛЕ: 2-та мача със Звезда и домакинството на Норич от Карлинг къп), т.е. евентуално ще е готов след следващата пауза за националните отбори. Понеже гледах мача, на мен ми се видя, че положението е доста по-сериозно и ми се струва, че е възможно да не го видим в игра до края на календарната година. Дано все пак контузията да не е много тежка и да се оправи максимално бързо.

Дано да грешиш и да се завърне, след 7-те мача!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 окт 2017 08:46

Впрочем, вчера в мача на любимия ми испански тим (Валенсия) Джоел Кембъл влезе за Бетис (май след скорошно възстановяване от контузия) и имаше огромен принос за 3 гола на тима си в рамките на 5 минути. Венгер обаче отново реши да го прати под наем, а да задържи Иуоби и Уолкът... :x
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 16 окт 2017 09:05

Udoji90 написа:Впрочем, вчера в мача на любимия ми испански тим (Валенсия) Джоел Кембъл влезе за Бетис (май след скорошно възстановяване от контузия) и имаше огромен принос за 3 гола на тима си в рамките на 5 минути. Венгер обаче отново реши да го прати под наем, а да задържи Иуоби и Уолкът... :x

Казвала съм и преди, че за мен Венгер е"изпята песен" и е време да си ходи!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 окт 2017 09:08

Той още преди няколко сезона трябваше да си ходи, ама ще трябва да го изтърпим този и още 1 сезон,... ако след това не му предложат нов договор като награда, че сме останали извън евротурнирите примерно. :mrgreen:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 16 окт 2017 15:44

Да не ви отчайвам, но Венгер заедно с неговата дружка Тио "Вечната надежда" Уолкът нямат мърдане от Арсенал поне още 5, а може би и 10 години. :x Ако в този клуб имаше някой трезвомислещ ръководен фактор още в средата на миналия сезон щеше да е намерен заместник, а в края му Венгер да бъде изпратен с почести (въпреки десетките провали, все пак е напрвил и доста положителни неща, за съжаление доста назад във времето). Вместо това слушахме изказвания от сорта "Арсен сам ще реши бъдещето си и дали да остане", което повече от ясно показа, че този клуб отдавна се е превърнал в Arsene FC (ако изобщо някой се е съмнявал в това).
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 окт 2017 17:30

Естествено, то е ясно, че Венгер ще напусне отбора, когато самият той пожелае. Собствениците нямат против да го държат начело. Все пак им пука за финансовите резултати, а не за спортно-техническите.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Thsmith » 16 окт 2017 17:39

Само дето в един момент се получава сблъсък между двете.
Сега като се махнат Санчез и Йозил и може да правите сметка колко ще струва да се направи отбор.
Ако беше пазарувал миналата или по миналата година и беше вложил едни 200 млн, сега можеше да има топ отбор, които да струва на пазара х4. Сега за 200 млн ще купиш играч и половина и толкоз.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 16 окт 2017 18:02

TheNameOfTheGame написа:Да не ви отчайвам, но Венгер заедно с неговата дружка Тио "Вечната надежда" Уолкът нямат мърдане от Арсенал поне още 5, а може би и 10 години. :x Ако в този клуб имаше някой трезвомислещ ръководен фактор още в средата на миналия сезон щеше да е намерен заместник, а в края му Венгер да бъде изпратен с почести (въпреки десетките провали, все пак е напрвил и доста положителни неща, за съжаление доста назад във времето). Вместо това слушахме изказвания от сорта "Арсен сам ще реши бъдещето си и дали да остане", което повече от ясно показа, че този клуб отдавна се е превърнал в Arsene FC (ако изобщо някой се е съмнявал в това).

Имам чувството, че не 5-10 г., а ще остане за цял живот.
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 19 окт 2017 22:19

4 точки от двата мача със Звезда щяха да ни бъдат достатъчни да сме спокойни за класирането си, така че днес с този състав и на Х може би щях да съм доволен. Жиру обаче е пич и беше на друго мнение.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта