Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 15 фев 2018 23:01

ЦСКА _завинаги написа:Нека Венгер да продължава да залага на Чех, а не Оспина.
С просто око се вижда, че моментното състояние на Давид е по-добро от това на Чех.
:evil:
Иначе е чудесно, че си решихме нещата още днес и няма да треперим за реванша.
8-)

Някой съмнявал ли се е, че Арсенал ще мине без проблеми през Йостерсунд?... :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 16 фев 2018 10:03

Udoji90 написа:Честно казано очаквах доста по-сериозна съпротива от отбор, победил Галатасарай, ПАОК и Херта. В крайна сметка доста лека победа, при това не с титулярен състав и с доста спестени усилия от втория гол до края на срещата. По-важното за мен е, че на изкуствения терен нито един наш играч не получи контузия.

Оказва се, че съпротивата май зависи и от допълнителни фактори,като това дали на конкретен отбор изобщо ЛЕ му е приоритет. В реваншите може да стане нещо, но се вижда, че на Наполи не им се занимава. Още по-добре за нас. Един противник по-малко. Излиза, че ние и Милан ще драпаме най-силно за да изкласим за ШЛ.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 16 фев 2018 11:02

Абсолютно трябва да се концентрираме в ЛЕ. Няма отбор в момента в този турнир, който да е очевидно по-класен от нас, даже смея да твърдя, че ние в момента сме отбора с най-големия бюджет и най-сериозните имена като трансфери, което би трябвало да е добър залог за успех. Единственият отбор, който ми се вижда като опасен съперник и бих предпочел да избегнеме при жребия, е Атлетико Мадрид :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 фев 2018 14:37

Ситуацията в първенството действително е такава, че най-разумното е да се хвърлим основно за ЛЕ, макар че нямаме особено място в ШЛ в момента. :roll: Вече друг въпрос е обаче какво мисли Венгер. При положение че следващият ни мач е чак след седмица пак срещу Йостерсунд и логиката беше вчера да излезем изцяло с титулярите, отново бяхме без някои основни играчи. Та ще видим как ще подходи мосюто в следващия/те кръг(ове) в турнира, в кой(и)то вероятно ще срещнем по-силен/ни съперник/ци, само че между въпросните мачове ще имаме и такива от първенството. Реално обаче дори да играем на макс, има достатъчно отбори, които могат да ни бият. Атлетико при всички положения са такъв тим и не виждам как бихме се справили с тях. Наполи явно ще отпадат (май наистина не играят с всички сили в този турнир), Борусия не са сигурни, Виляреал също висят, само че пък Лайпциг, Аталанта и Лион едва ли ще са по-леки, щом са ги отстранили (ако го сторят).
Аз лично не смятам, че имаме реални шансове. Даже ми изглежда по-вероятно да отпаднем много преди финала, отколкото да спечелим турнира. В тази връзка се връщам няколко коментара по-нагоре. :arrow:
hydetoshi написа:Някой съмнявал ли се е, че Арсенал ще мине без проблеми през Йостерсунд?... :lol:

Аз си признавам, че имах такива съмнения. Може би не чак с мисъл за отпадане, но при всички положения с едно наум за издънка в гостуването в първия мач. Все пак досега в този турнир излизахме с приблизително такива състави, с каквито и за Купите в Англия. За едната от тях с подобен състав съвсем скоро на чужд терен паднахме от Нотингам, а Йостерсунд при всички положения би следвало да са по-качествен тим от Форест. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 16 фев 2018 19:28

hydetoshi написа:
ЦСКА _завинаги написа:Нека Венгер да продължава да залага на Чех, а не Оспина.
С просто око се вижда, че моментното състояние на Давид е по-добро от това на Чех.
:evil:
Иначе е чудесно, че си решихме нещата още днес и няма да треперим за реванша.
8-)

Някой съмнявал ли се е, че Арсенал ще мине без проблеми през Йостерсунд?... :lol:

Така говориш, защото спечелихме с 3 гола разлика.
Ако бяхме победили с 1:0, кво правим?
:oops:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 16 фев 2018 20:11

ЦСКА _завинаги написа:
hydetoshi написа:
ЦСКА _завинаги написа:Нека Венгер да продължава да залага на Чех, а не Оспина.
С просто око се вижда, че моментното състояние на Давид е по-добро от това на Чех.
:evil:
Иначе е чудесно, че си решихме нещата още днес и няма да треперим за реванша.
8-)

Някой съмнявал ли се е, че Арсенал ще мине без проблеми през Йостерсунд?... :lol:

Така говориш, защото спечелихме с 3 гола разлика.
Ако бяхме победили с 1:0, кво правим?
:oops:

Е как да бием с 1:0 при тази разлика в класите? 3:0 беше минималното. Нашите 70 минути се разхождаха.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 16 фев 2018 20:20

Във футбола всичко е възможно.
Ставали сме свидетели на всякакви изненадки.
:lol:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 19 фев 2018 13:44

За мен Атлетико Мадрид е големият фаворит за трофея в Лига Европа. Разполагат с много качествен и обигран състав. Имат топ-играчи във всяка една линия - от вратар до нападател. На пейката имат отличен треньор, при това изключителен мотиватор. Освен това Лига Европа е единственият им реален шанс за трофей през сезона, тъй като в първенството Барселона трябва да претърпи голям срив, а Атлетико да е почти безгрешен (при това "дюшекчиите" гостуват на Севиля, Барселона, Реал Мадрид, Виляреал). Да не забравяме и огромния им опит в елиминационната фаза на ШЛ, което е огромен плюс. А и след 2 загубени финала в ШЛ е сигурно, че ще искат европейски триумф, бил той и в ЛЕ. На хартия след испанците, най-големи фаворити са Арсенал и Милан, но и двата отбора са супер колебливи през сезона и техен триумф би бил мини-изненада, освен ако не покажат съвсем друго лице. Освен изброените отбори, за мен има поне още толкова, които влизат в графата на т.нар. "скрити фаворити". На първо място бих поставил Олимпик Лион. Съвсем малко не достигна на отбора да играе на финала през миналия сезон, а през този стимулът им би трябвало да е двоен, тъй като финалът е на техния стадион. Друг такъв отбор е Борусия Дортмунд (ако се класират), макар този сезон да не са на ниво. Но всички помним сблъсъците между двата отбора в последните години и колко труден за преодоляване отбор са. И със сигурност към тази група бих добавил Атлетик Билбао, които са супер корав тим и неведнъж в последните сезони стигат напред в този турнир. А при едно евентуално гостуване на "баските" не ми се мисли какво ще става като излезем с Елнени, Иуоби, Йозил, Уелбек...Към тази група бих добавил и тимовете на Лацио и Лайпциг/Наполи. Всички изброени по-горе отбори не ми се иска да срещаме поне до 1/4 финалите, че с Дани Уелбек в атака...не мисля, че имаме добри шансове.

[offtopic]От това, което написах излиза, че едва ли не Арсенал за мен е аутсайдер в турнира. :mrgreen: Не, това не е така, дори напротив. Арсенал за мен е вторият най-голям фаворит за трофея, но редица фактори (най-вече треньорът) ме карат да бъда скептичен относно евентуален триумф на отбора в Лига Европа. А и като знам кога за последно сме отстранявали отбор в елиминации на евротурнирите...определено ми изглежда супер трудно да се справим с 3 отбора (Йостерсунд не ги броя), за да стигнем до финала.[/offtopic]
Без битка няма победа!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 19 фев 2018 18:16

За мен лично фаворит за спечелването на Ле е Атлетико М.
:oops:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 21 фев 2018 11:19

Набелязал съм защитник 8-) Само дъртия пергиш трябва да му увре главата ... Алфи Моусън от Суонзи, който е в пъти по-добре от Смолинг. Може и да струва повече, но определено е по-перспективен.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта