Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cska_kts_888
Мнения: 252
Регистриран на: 09 мар 2010 19:46
Контакти:

Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот cska_kts_888 » 02 юни 2011 18:48

Какво се прави във нашият любим отбор ?? Пише,че Насри не иска да си поднови договора...Почти сигурно и Фабрегас ще си отиде ! Как може да се допусне във отбор като Арсенал да не могат да си задържат най-добрите футболисти.....Ние другата година няма и във топ 4 да влезнем камоли титла купа и т.н....Направо незнам какво да кажа вместо със всяка година да ставаме по-силни ние ставаме по слаби и по слаби !!!!!!!
Само ти,
във сърцата ни,
за тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем.

fero
Мнения: 435
Регистриран на: 10 авг 2010 19:28
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот fero » 02 юни 2011 18:54

Ще ти кажа защо, защото имате некъдърен треньор и няколко собственика, които хич не им е до Арсенал. Не искам да те дразня или нещо такова дори напротив Арсенал са ми супер симпатичен отбор, но в следващите 5 сезона единственото, което може да се вземе е Карлинг Къп или най-много ФА Къп. В следващите сезони по-скоро Тотнъм и Сити може да станат шампиони, но не и Арсенал. Иначе за лигата е до шанс, ако има някъв късмет поне до финал може да се стигне.
AnalBreaker написа:Те разчитаха на съдииска подкрепа, но и с нея не можаха да се класират
Фен на Юнайтед

Потребителски аватар
S.T.A.L.K.E.R
Мнения: 463
Регистриран на: 23 сеп 2009 17:58
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот S.T.A.L.K.E.R » 02 юни 2011 18:59

Трябват свежи пари, и може би....нов мениджър.
Арсенал ми е втория избор от английските клубове, на тях им трябва някой като Абрамович, или като дубайския шейх да ги вземе, само тогава пак ще са фактор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот metodito » 02 юни 2011 19:19

Тази тема сигурно нямаше да я има, ако не беше един човек - Ван Перси. Това ми е мнението.
Барса беше в безизходица, за какво му беше да разкарва топката (не, че заслужаваше първия жълт...)?!
Топчиите бяха единственият отбор, който игра като равен с равен (даже надиграха )с Барселона. Един финал за ШЛ щеше да осмисли сезона. И на мен са ми симпатични, понеже не играят като англичани. Няма джюскане на топката в небето от защитниците, няма безцелни центрирания постоянно. Не са грубияни! За разлика от повечето некадърници на Острова. Топката я държат повече на земята. Имат страхотни играчи, но ротациите, които прави Венгер кара отбора да играе с непостоянство.
Най-малкото, ако може да играе вратаря и не е контузен, не го сменяш! Цялата защита зависи от него.
И нямат един Анри. ;)
А с тези халфове е кощунство просто да не вземеш равен като класа на тях нападател.
Гледах интервю на Шамак, докато бе във Франция още в което си признава, че е мързел.


Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 юни 2011 19:44

fero написа:Ще ти кажа защо, защото имате некъдърен треньор и няколко собственика, които хич не им е до Арсенал. Не искам да те дразня или нещо такова дори напротив Арсенал са ми супер симпатичен отбор, но в следващите 5 сезона единственото, което може да се вземе е Карлинг Къп или най-много ФА Къп. В следващите сезони по-скоро Тотнъм и Сити може да станат шампиони, но не и Арсенал. Иначе за лигата е до шанс, ако има някъв късмет поне до финал може да се стигне.

Почти напълно съм съгласен с това мнение с изключение на едно (според мен фрапиращо погрешно твърдение) - относно треньора. Лично за мен (това е строго мое мнение) Арсен Венгер е един от най-интелигентните и можещи треньори в света. :) Друг е въпросът, че с материала, с който разполагат един Сеп Гуардиола или САФ например, и аз бих могъл като треньор да добутам един отбор ако не до финал, поне до полуфинал в ЕКТ. :lol:
П.П. За да съм още по-ясен: "Арсенал" е единственият ми симпатичен отбор от Острова. ;)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 02 юни 2011 19:48, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

mishki
Мнения: 39
Регистриран на: 29 мар 2011 13:09
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот mishki » 02 юни 2011 19:46

Играчите нямат манталитет на победители! Другото естествено е и до Венгер.Мисля, че вече Венгер се е изчерпал за Арсенал и спокойно с дигната глава може да се сбогува.
Причините за лошия край на сезона са две.Първата е голямото напрежение да се играе на четери фронта.Идват мачовете с Барселона и Бирмингам и играчите се подават на напрежението.Бебетата на Венгер вече няма такива, всичките имат по 3-4 сезона и някой вече са на 25 години.Видя се, че от тея "бебенца" хвалени половината са за отбори като Бирмингам,Блекбърн(без да подценявам отборите).
Има и един друг проблем.Налагането на французи в отбора е най голямата грешка.Венгер си помисли, че преди години поколението французи, сега новото може да му донесе същите успехи.Само, че с онова поколение Франция стана Световен и Европейски а с това в момента едва се класира на Светотовно :idea:
И най големия проблем през сезона е Венгер.Самочувствие до небесата през цялото време плямпаше за тея четери турнири, че имат шансове да ги вземат.Нещо повече, което аз не съм очаквал след загубата от Бирмингам на финала той самия се подаде на напрежението и тогава психическия срив беше голям.Аз лично съм му благодарен за добрата работа в Арсенал, но мисля че се е изчерпал за Арсенал.
Голямата ми критика към Венгер е защитата! От край време се чудя какви играчи е налагал и взимал.Всяка година взима разочарования.То не бяха Сиган,Сендерос, Силвестре и Скилачи.За последните двама не ми се ще да обръщам внимание, но даже и за последния отбор в ВЛ не стават.

Потребителски аватар
ЛокоМотив Пловдив
Мнения: 61
Регистриран на: 28 апр 2010 10:49
Местоположение: Пловдив, България
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот ЛокоМотив Пловдив » 02 юни 2011 20:54

Пичове, намерете си хоби...
Разменям гаджето за 3 литра ракия!
Ако си пич!

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3177
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот sirius123 » 02 юни 2011 20:57

В много от мачовете съдиите ги посякоха.

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот bekono » 02 юни 2011 21:00

Ако се хвърлят в Карлинг къп, може и да я спечелят. Иначе 4-5-6 място ще завършат някъде. Дано поне вземат заместници на продадените някой друг защитник, че иначе 6то място ще е постижение.
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост