Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 21 яну 2018 09:31

Вчера не можах да гледам мача и нашите са се развихрили. Обмислям все по-рядко да гледам срещите им, ако това ще помогне. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 яну 2018 14:52

И аз не го гледах и даже не знам голмайсторите.
:mrgreen:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 21 яну 2018 16:04

Аз го гледах в интернет. Страхотна игра! До 25- минута 4:0. После темпото падна. Явно се пазят за Челси. Тактически Венгер направи страшен мач. Голове на Монреал,Лаказет,Косчелни и Айоби. Много рано смени Монреал с Мейтланд- Найлс. Момчето има още да се учи. Заради негови грешки станаха някои ситуации пред нашата врата.Общо взето играха всички без Коашинац и мачът беше съвсем различен от предните няколко. Йозил ми се стори,че не е на кеф. Бързо-бързо и него го смениха. Остава загадка,защо като домакини играем така ,а като гости сме доста страхливи.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 яну 2018 18:36

За мен лично е изненадващ гола на Косчелни, защото той рядко се разписва.
:o
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 21 яну 2018 21:33

Аз също гледах мача и според мен беше продаден/уговорен. През първото полувреме Палас изглеждаха като тим от "А" група, абсолютно неориентирани и посредствени и без грам идея какво да правят. Второто полувреме мачът се доиграваше и нямаше чак толкова много чисти ситуации за гол. И все пак отново не можахме да запазим суха мрежа. hydetoshi, доколкото знам Мейтланд-Найлс по принцип е халф и е нормално да допуска грешки в защита. Мисля че не той е човекът, на когото можем да се сърдим за това, а по-скоро на този, който го пуска на тази позиция при наличието на двама леви бекове в състава.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 21 яну 2018 22:12

ЦСКА _завинаги написа:За мен лично е изненадващ гола на Косчелни, защото той рядко се разписва.
:o

И Косчелни и Мустафи ,и Мертезакер винаги скачат на корнерите , и си вкарват момчетата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 21 яну 2018 22:37

TheNameOfTheGame написа:Аз също гледах мача и според мен беше продаден/уговорен. През първото полувреме Палас изглеждаха като тим от "А" група, абсолютно неориентирани и посредствени и без грам идея какво да правят. Второто полувреме мачът се доиграваше и нямаше чак толкова много чисти ситуации за гол. И все пак отново не можахме да запазим суха мрежа. hydetoshi, доколкото знам Мейтланд-Найлс по принцип е халф и е нормално да допуска грешки в защита. Мисля че не той е човекът, на когото можем да се сърдим за това, а по-скоро на този, който го пуска на тази позиция при наличието на двама леви бекове в състава.

Не знам как става така? Винаги,когато на някой "мой" отбор му тръгне играта и вкара 3-4 гола все ще излезе някой и ще каже,че мача е уговорен. Пък като е наобратно винаги всичко е честно и просто футболистите са некадърни. :cry:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 21 яну 2018 23:08

Не, за мен няма уговорка. Просто Палас са твърде слабички, а нашите имат навика чат-пат да избухват срещу умрели кучета, и то след някаква лоша серия. И като гости ги надиграхме видимо, макар че едва бихме с 2-3. Просто този сезон явно не са ни от проблемните съперници.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот SilentKiller » 22 яну 2018 00:38

Вашият човек Вермален пак се контузи след 2 силни месеца като титуляр за Барса, вкл. и при 3-0 на Бернабеу. Как може да е толкова чуплив... :roll:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 22 яну 2018 09:23

SilentKiller написа:Вашият човек Вермален пак се контузи след 2 силни месеца като титуляр за Барса, вкл. и при 3-0 на Бернабеу. Как може да е толкова чуплив... :roll:

Просто има такива хора. Спомни си Василики Абу Диаби.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта