Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 24 окт 2017 10:30

Поздравления за Оливие Жиру. Заслужена награда, наистина голът му е брилянтен. Малко парадоксално е, че това попадение не беше избрано на първо място в класацията "Goal of the season", но пък получи много по-високо признание за красотата си. Освен да пожелаем на французина догодина отново да спечели наградата с невероятния гол, който отбеляза на Звезда миналата седмица. ;)
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 24 окт 2017 10:40

Относно евентуална тема за Венгер, аз ще напиша точно 1 мнение в нея. Иначе това за напускането след следващия сезон...просто не го виждам ще стане. Имам чувството, че поне още 5 години ще трябва да гледаме провалите му и да се ядосваме. Иначе самото мнение ще е нещо то сорта:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 24 окт 2017 13:25

TheNameOfTheGame написа:Относно евентуална тема за Венгер, аз ще напиша точно 1 мнение в нея. Иначе това за напускането след следващия сезон...просто не го виждам ще стане. Имам чувството, че поне още 5 години ще трябва да гледаме провалите му и да се ядосваме. Иначе самото мнение ще е нещо то сорта:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Относно напускането на Арсенчо не вярвам и аз!
Има още много дълго да ни ядосва.
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 25 окт 2017 08:55

Sisi 1914 написа:
TheNameOfTheGame написа:Относно евентуална тема за Венгер, аз ще напиша точно 1 мнение в нея. Иначе това за напускането след следващия сезон...просто не го виждам ще стане. Имам чувството, че поне още 5 години ще трябва да гледаме провалите му и да се ядосваме. Иначе самото мнение ще е нещо то сорта:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Относно напускането на Арсенчо не вярвам и аз!
Има още много дълго да ни ядосва.
:evil:

Аз съм от феновете,които са на обратно мнение. Имайки предвид политиката на отбора - балансиране на бюджета и печалбите, Арсен просто е техния човек. А той се справя добре. Винаги съм казвал,че всеки друг мениджър на негово място и с условията поставени от шефовете няма да класира отбора на по-предно място от 8-9-то. Любимото ми сравнение ,което правя за него е ,че той е като един фокусник,който постоянно вади нови зайци от ръкава си. Това ,което се случи снощи потвърди това и беше просто брилянтно. Еди Нкетиа явно е поредното момче,което ще бъде направено звезда от дедо Арсен. Относно напускането искам да ви успокоя. Има елементарни природни закони,според които времето на Венгер изтича. В неделя празнува 68-и рожден ден. Така както виждам нещата,непрекъснатите ротации от началото на сезона имат за цел само едно- да се опита да запази отбора свеж и в периодите,в които Арсенал се проваляше в миналите сезони, да запази относителна стабилност и защо не да атакува първото място. Ако това стане,ще бъде мечтан край на кариерата му и заслужено оттегляне още през май догодина. Смятам,че каквото и да е класирането това ще е последния сезон на Венгер. Имайки предвид голямата слабост на Венгер,съм почти сигурен,че негов наследник ще бъде Леонардо Жардим от Монако. Той в известна степен изповядва подобна философия и би бил добър вариант. Ако сложат някой "комерсиален" мениджър се гответе в следващите 10 години всички да реват и да си мечтаят пак да се върне Ерата Венгер.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 25 окт 2017 10:33

Нкетиа ми хареса доста в някои от контролите преди сезона. На майтап си помислих колко ще бъде яко да обърне мача, а то какво стана. :lol: Браво на младежа! 8-)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 25 окт 2017 10:34

Чернилката е луд :lol: :lol: Изкефи ме максимално 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 окт 2017 11:44

Според мен това беше изключително посредствен мач за нашия отбор. Съставът изобщо не беше слаб, в него личаха имената на играчи с много опит с екипа на Арсенал и въпреки това едва в последните 10 минути горе-долу заприличахме на отбор и създадохме някакви опасности пред вратата на противника. През повечето време играхме абсолютно безидейно, играчите ръкомахаха един към друг и изобщо беше пълен хаос на терена. "Канарчетата" само могат да съжаляват, че не продължиха напред, тъй като имаха положения да поведат с 2:0, че дори и 3:0, но не ги реализираха. Като цяло за мен Норич беше по-добрият отбор в мача и повече заслужаваше да се класира на 1/4 финал.

Иначе едно нещо не може да му се отрече на Венгер в този мач - уцели точната смяна, която го обърна. Браво на този младок (Нкетиа) за 2-та гола, дано получава още шансове за купите и в ЛЕ през сезона. Честно казано не виждам с какво е по-слаб от Тио "Вечната надежда", който отново беше абсолютен статист и само Дядото знае защо му дава шансове да играе...

[offtopic]Няма как да подмина и съдийството. Отново бяхме подпряни от рефера, който първо не изгони Елнени в началото на второто полувреме, а след това в продълженията подмина (за мен) чиста дузпа за гостите.[/offtopic]
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 25 окт 2017 12:17

boabbb написа:Чернилката е луд :lol: :lol: Изкефи ме максимално 8-)

Головете бяха черешката на тортата. Младежа показа и игра освен това. Аз бих го сменил с Айоби още следващия мач.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 25 окт 2017 12:28

TheNameOfTheGame написа:Според мен това беше изключително посредствен мач за нашия отбор. Съставът изобщо не беше слаб, в него личаха имената на играчи с много опит с екипа на Арсенал и въпреки това едва в последните 10 минути горе-долу заприличахме на отбор и създадохме някакви опасности пред вратата на противника. През повечето време играхме абсолютно безидейно, играчите ръкомахаха един към друг и изобщо беше пълен хаос на терена. "Канарчетата" само могат да съжаляват, че не продължиха напред, тъй като имаха положения да поведат с 2:0, че дори и 3:0, но не ги реализираха. Като цяло за мен Норич беше по-добрият отбор в мача и повече заслужаваше да се класира на 1/4 финал.

Иначе едно нещо не може да му се отрече на Венгер в този мач - уцели точната смяна, която го обърна. Браво на този младок (Нкетиа) за 2-та гола, дано получава още шансове за купите и в ЛЕ през сезона. Честно казано не виждам с какво е по-слаб от Тио "Вечната надежда", който отново беше абсолютен статист и само Дядото знае защо му дава шансове да играе...

[offtopic]Няма как да подмина и съдийството. Отново бяхме подпряни от рефера, който първо не изгони Елнени в началото на второто полувреме, а след това в продълженията подмина (за мен) чиста дузпа за гостите.[/offtopic]

Имах съмнения,но към 60-та минута бях готов да се хвана на бас,че мача предварително е отписан по "стратегически причини". Сега чакам да видя жребия и може би следващия мач вече ще влезе в тази графа. Има някакъв дълбок проблем с Уолкот и той отдавна вече не е "надежда",дори не знам дали да го слагаме към добрите футболисти или по-скоро към средняците. Жиру още празнуваше наградата за "скорпиона" и е просто чудо ,че мача изобщо беше спечелен. Интересно ми е дали Венгер целеше точно това с вкарването на Нкетиа, или по-скоро беше случайно.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 25 окт 2017 12:30

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Според мен това беше изключително посредствен мач за нашия отбор. Съставът изобщо не беше слаб, в него личаха имената на играчи с много опит с екипа на Арсенал и въпреки това едва в последните 10 минути горе-долу заприличахме на отбор и създадохме някакви опасности пред вратата на противника. През повечето време играхме абсолютно безидейно, играчите ръкомахаха един към друг и изобщо беше пълен хаос на терена. "Канарчетата" само могат да съжаляват, че не продължиха напред, тъй като имаха положения да поведат с 2:0, че дори и 3:0, но не ги реализираха. Като цяло за мен Норич беше по-добрият отбор в мача и повече заслужаваше да се класира на 1/4 финал.

Иначе едно нещо не може да му се отрече на Венгер в този мач - уцели точната смяна, която го обърна. Браво на този младок (Нкетиа) за 2-та гола, дано получава още шансове за купите и в ЛЕ през сезона. Честно казано не виждам с какво е по-слаб от Тио "Вечната надежда", който отново беше абсолютен статист и само Дядото знае защо му дава шансове да играе...

[offtopic]Няма как да подмина и съдийството. Отново бяхме подпряни от рефера, който първо не изгони Елнени в началото на второто полувреме, а след това в продълженията подмина (за мен) чиста дузпа за гостите.[/offtopic]

Имах съмнения,но към 60-та минута бях готов да се хвана на бас,че мача предварително е отписан по "стратегически причини". Сега чакам да видя жребия и може би следващия мач вече ще влезе в тази графа. Има някакъв дълбок проблем с Уолкот и той отдавна вече не е "надежда",дори не знам дали да го слагаме към добрите футболисти или по-скоро към средняците. Жиру още празнуваше наградата за "скорпиона" и е просто чудо ,че мача изобщо беше спечелен. Интересно ми е дали Венгер целеше точно това с вкарването на Нкетиа, или по-скоро беше случайно.
Съдийските отсъждания бяха от типа: Зависи за кой е положението. Ако бяха за Арсенал,щеше да има и червен картон и дузпа. Гледали сме много такива ситуации.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта