Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 26 сеп 2017 11:04

Udoji90 написа:Ем, сбъдна се моето 2-0, макар че след първото полувреме не се виждаше как ще стане. Общо взето можем да сме много доволни, че след 45 мин. игра беше 1-0, а не 1-2/3. Ако Джей Родригес не беше отиграл онази ситуация, в която Мустафи го спъна, а беше останал на тревата, реферът сигурно щеше да свирне дузпа и кой знае накъде щеше да тръгне срещата. След почивката все пак не дадохме шансове на гостите.


Напълно споделям мнението ти. Според мен няма от какво да сме доволни в този мач освен от победата. Първото полувреме бяхме много слаби и чист късмет за нас, че водехме в резултата след него. Кристална дузпа за УБА, която нямам представа защо не беше свирена. Адмирации за играчът на гостите, който веднага стана и отигра ситуацията, защото ако това се беше случило в нашето първенство щеше да има 2-3 дена претенции, декларации, заговори и пр. Второто полувреме като цяло беше по-добро за нас, но реално след 2:0 УБА просто спряха да играят. Според мен дузпа за Арсенал имаше, но ако съдията имаше еднакъв критерий към двата отбора не трябваше да я отсъжда.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 26 сеп 2017 13:37

Бари даже си е тръгнал с подарък 8-)

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 26 сеп 2017 14:35

TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:Ем, сбъдна се моето 2-0, макар че след първото полувреме не се виждаше как ще стане. Общо взето можем да сме много доволни, че след 45 мин. игра беше 1-0, а не 1-2/3. Ако Джей Родригес не беше отиграл онази ситуация, в която Мустафи го спъна, а беше останал на тревата, реферът сигурно щеше да свирне дузпа и кой знае накъде щеше да тръгне срещата. След почивката все пак не дадохме шансове на гостите.


Напълно споделям мнението ти. Според мен няма от какво да сме доволни в този мач освен от победата. Първото полувреме бяхме много слаби и чист късмет за нас, че водехме в резултата след него. Кристална дузпа за УБА, която нямам представа защо не беше свирена. Адмирации за играчът на гостите, който веднага стана и отигра ситуацията, защото ако това се беше случило в нашето първенство щеше да има 2-3 дена претенции, декларации, заговори и пр. Второто полувреме като цяло беше по-добро за нас, но реално след 2:0 УБА просто спряха да играят. Според мен дузпа за Арсенал имаше, но ако съдията имаше еднакъв критерий към двата отбора не трябваше да я отсъжда.

Аз пък мисля, че дузпа нямаше, но както и да е.
Бате Борисов е наред и моята прогноза е:
3:0, за наше величество.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 26 сеп 2017 14:38

БАТЕ като нищо може да ни треснат, както се очертава да играем с резервите за ЛЕ. Все пак те биха дори Байерн в ШЛ, и то в сезона, в който баварците постигнаха требъл.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 26 сеп 2017 18:46

Udoji90 написа:БАТЕ като нищо може да ни треснат, както се очертава да играем с резервите за ЛЕ. Все пак те биха дори Байерн в ШЛ, и то в сезона, в който баварците постигнаха требъл.

Не ми се вярва, че ше паднем!
:o
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 28 сеп 2017 10:53

БАТЕ според мен са значително по-слаб отбор от преди 3-4 години. В последните 2 години не успяват да влязат в групите на ШЛ, а преди това почти всеки сезон играеха там. Дори един път мисля, че се класираха трети и играха в ЛЕ напролет (май точно сезонът, който Udoji90 визира). Освен това предните години ставаха шампиони на Беларус без много проблеми и с не малка точкова разлика, а сега като отворих класирането, видях че водят много оспорвана битка за титлата с Шахтьор Солигорск и Динамо Минск и в момента са на 3-то място на точка зад Динамо и на 2 за Шахтьор. По програма в неделя им предстои гостуване на Динамо и със сигурност ще имат едно наум, тъй като при загуба много трудно биха защитили титлата си (която печелят сигурно 10 пъти поред).

От всичко написано дотук ми се струва, че трудно ще ни победят дори и да излезем с доста резерви. Разбира се абсолютно всичко е възможно, но все пак не ми се вярва да загубим. Ако има някаква изненада, то може би максимум Х, но според мен няма да имаме сериозни проблеми и ще победим убедително.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 28 сеп 2017 15:31

Да, БАТЕ със сигурност не са нивото си от сезона, в който биха Байерн, НО нека не забравяме, че и ние в сегашното си състояние дори не се доближаваме до тогавашния тим на баварците, така че... ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 30 сеп 2017 14:31

Бате го минаха с лекота и сега следва Брайтън.
Мисля, че ще е труден мач и ще победим с: 2:1, може би.
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 окт 2017 19:57

Доста пропуски направихме срещу Брайтън. Според мен от толкова положения трябва да можем да вкараме поне 4 гола. Силите са много изравнени и наистина може да се окаже, че в края на сезона головата разлика ще е фактор за разпределение на местата. А ние както пропускаме с лекота...определено няма да е в наша полза.
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 02 окт 2017 20:14

Важни са 3-те точки, които спечелихме и напредваме в класирането.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта