Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 25 фев 2018 09:57

Венгер, все мисли грешно.
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 25 фев 2018 12:19

Udoji90 написа:Тъпотия е, ама е еднаква за всички. Точно затова не се продава през зимната пауза нападателят, който ти е бил титуляр в този турнир преди Нова година. В момента реално сме само с Уелбек и евентуално Лаказет, ако се възстанови. ЛЕ ще я гледаме през крив макарон. Отстраняване на Милан също.

Тъпотия,ама еднаква за всички. Еднаква за всички,ама тъпотия. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 25 фев 2018 12:29

Довечера е финала и там всичко ще стане ясно. Какво ни е нивото? Кои са титуляри? и т.н. Аз съм оптимист! При решаване на нещата в един мач Арсенал успява да се мобилизира. Вярвам,че и днес ще е така(дано не се лъжа). Дедо Арсен ще измисли нещо. Сигурен съм,че е знаел за ситуацията с Обамеянг. Явно има огромно доверие на играчите и е сигурен,че ще се справят. Да видим.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 25 фев 2018 12:33

Иска ми се, най-после да спечелим трофея, който все още го няма във витрината ни!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 25 фев 2018 12:51

Картонен трофей като цяло. Най-много да ни се контузи някой играч, а Венгер да се задържи по-дълго, ако го спечелим. Но поне отборът може да придобие малко повече самочувствие при победа, а това не е маловажно. Ще видим, аз не съм особен оптимист, но пък на "Уембли" играем като цяло успешно в последните години.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 25 фев 2018 20:24

Мда, познах, че ще ни се контузи играч. И то такъв, който напоследък играеше добре, а такива сега не са много при нас. Скоро ще отпаднем и от Милан и още в средата на март ще се окаже, че доиграваме сезона. Аз такова нещо не помня да се е случвало, откакто станах почитател на този отбор през 2001 г.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот insaneboy1 » 25 фев 2018 20:34

арсенал не само загубиха но и не показаха че искат да спечелят тотално примирен и отказал се отбор
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ImmortaL_1000 » 25 фев 2018 20:44

Дори и децата разбират вече че Арсенал не става. :)
Изображение
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 26 фев 2018 09:48

ImmortaL_1000 написа:Дори и децата разбират вече че Арсенал не става. :)
Изображение

Е това съм го казвал и друг път : Бъзиците с Арсенал и феновете му, са като вицовете за Чък Норис. Обаче вчера финала беше Арсенал - Ман Сити. Нямаше ги Челси,нямаше ги Тотнъм, Ливърпул ,Ман Юнайтед и т.н. А приказките ,че тази купа била тенекия са същите ,като приказката за Лисицата,дето гроздето й било кисело,понеже е зад оградата и не може да си го хапне....
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 26 фев 2018 14:51

Абе, че си е тенекия, тенекия си е. Мен повече ме е яд, че редовно получаваме контузии в този турнир (вчера Монреал пострада), отколкото че не го печелим. И да, пак същото щях да твърдя дори ако бяхме победили вчера. Както и да е, видя се за пореден път, че сме доста далеч от истината.
Впрочем, Милан вчера са били Рома с 0-2, и то май с доста добра игра. Както и очаквах, след Нова година започват да играят все по-силно, тъй като явно играчите им взеха да се сработват (доста нови взеха лятото), а и Монтела бе сменен през ноември, като се видя, че с него не върви. За сравнение, в Арсенал не се правят никакви съществени опити за подобрение, а нямаме и много нови, които да чакаме да се сработват. Та докато единият отбор все пак търси развитие, другият продължава да дълбае надолу и ако не стане нещо много нелогично, "росонерите" би следвало да решат всичко в своя полза още в Италия.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта