Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 27 окт 2017 12:09

Udoji90 написа:Аз лично изобщо нямам против да отпаднем. Нямах против даже и от Норич да отпаднем. В тоя умрял турнир единствено получаваме някакви нежелани контузии.

Тогаз, нека от другият сезон Арсенчо да не пуска отбора в този турнир и да играем само за Вл и евро мачовете!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 27 окт 2017 22:41

Udoji90 написа:Аз лично изобщо нямам против да отпаднем. Нямах против даже и от Норич да отпаднем. В тоя умрял турнир единствено получаваме някакви нежелани контузии.


Според мен колкото повече мачове, толкова по-добре. По този начин т.нар. резервни играчи имат повече шансове за изява, съответно поддържат форма и биха могли да са реална опция за ВЛ. Защото при контузия/наказание/слаба форма на някой от титулярите би било добре резервният играч на тази позиция да има колкото се може повече игрова практика през сезона, тъй като тренировките са едно, но мачовете (било и срещу по-непретенциозни отбори) съвсем друго. Уест Хям е труден противник и определено очаквам да има здрава битка на терена макар че има цял месец до този мач.

Относно Нкетиа, според мен е добре зимата да бъде даден под наем в Чемпиъншип, а ако покаже добри игри, догодина би могъл да бъде преотстъпен и на отбор от ВЛ.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 27 окт 2017 23:06

hydetoshi написа:
Sisi 1914 написа:
TheNameOfTheGame написа:Относно евентуална тема за Венгер, аз ще напиша точно 1 мнение в нея. Иначе това за напускането след следващия сезон...просто не го виждам ще стане. Имам чувството, че поне още 5 години ще трябва да гледаме провалите му и да се ядосваме. Иначе самото мнение ще е нещо то сорта:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Относно напускането на Арсенчо не вярвам и аз!
Има още много дълго да ни ядосва.
:evil:

Аз съм от феновете,които са на обратно мнение. Имайки предвид политиката на отбора - балансиране на бюджета и печалбите, Арсен просто е техния човек. А той се справя добре. Винаги съм казвал,че всеки друг мениджър на негово място и с условията поставени от шефовете няма да класира отбора на по-предно място от 8-9-то. Любимото ми сравнение ,което правя за него е ,че той е като един фокусник,който постоянно вади нови зайци от ръкава си. Това ,което се случи снощи потвърди това и беше просто брилянтно. Еди Нкетиа явно е поредното момче,което ще бъде направено звезда от дедо Арсен. Относно напускането искам да ви успокоя. Има елементарни природни закони,според които времето на Венгер изтича. В неделя празнува 68-и рожден ден. Така както виждам нещата,непрекъснатите ротации от началото на сезона имат за цел само едно- да се опита да запази отбора свеж и в периодите,в които Арсенал се проваляше в миналите сезони, да запази относителна стабилност и защо не да атакува първото място. Ако това стане,ще бъде мечтан край на кариерата му и заслужено оттегляне още през май догодина. Смятам,че каквото и да е класирането това ще е последния сезон на Венгер. Имайки предвид голямата слабост на Венгер,съм почти сигурен,че негов наследник ще бъде Леонардо Жардим от Монако. Той в известна степен изповядва подобна философия и би бил добър вариант. Ако сложат някой "комерсиален" мениджър се гответе в следващите 10 години всички да реват и да си мечтаят пак да се върне Ерата Венгер.


Уважавам мнението ти, но има нещо, с което предполагам, че и двамата сме съгласни, а и всички тук. Арсенал много отдавна не е спортен отбор, който преследва успехи, титли, купи. Арсенал е просто една фирма, чиято цел е да пълни джобовете на собствениците си с минимум разходи от тяхна страна. Такова нещо като политика, стратегия за развитие и пр. просто липсва в този клуб. Точно и затова Венгер е перфектният избор на собствениците, тъй като не мрънка и не харчи пари, а счетоводния баланс винаги е положителен. Всички други топ отбори имаха своите върхове и падения през последните 10 години, но само не и Арсенал. Всички отбори смениха мениджърите, дадоха шанс на различни хора да постигнат успехи и когато не успяваха просто идваше следващият, нещо напълно нормално за мен. А ето част от изказването на Крьонке:
Когато се взимат решения, трябва да се съобразяваме с различни фактори. Смятам, че взехме правилното решение. Вярваме, че Арсен върши отлично работата си и той е правилният човек. Лесно е да се правят треньорски смени. По-трудно е да не се прави нищо. Искаме да спечелим абсолютно всичко. През последните 20 години винаги сме в челната четворка във Висшата лига. Нито един друг клуб не е правил това.


Абсолютно нелепо изказване :shock: Различните фактори ги написах по-горе - пари, пари и само пари, но не и успехи. Но нали все пак това е спортен отбор, а в спорта би трябвало да са най-важни победите и титлите...И също така искаме да спечелим всичко обаче това, че сме в 4-ката било успех. Нима това трябва да задоволява този клуб :?: :!:

Относно последното изречение от твоя коментар - предполагам, че всички биха искали да се върне времето от първите 10 години на Венгер, но следващите 10 (вече 11) едва ли... ;)
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 00:12

От изказването, което прочетох се уверих, че са важни приходите в клуба, а не дадено постижение или трофей.
За това собствениците държат Венгер и нямат намерение да назначат нов треньор.
Много жалко е!
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 10:47

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:
Sisi 1914 написа:
TheNameOfTheGame написа:Относно евентуална тема за Венгер, аз ще напиша точно 1 мнение в нея. Иначе това за напускането след следващия сезон...просто не го виждам ще стане. Имам чувството, че поне още 5 години ще трябва да гледаме провалите му и да се ядосваме. Иначе самото мнение ще е нещо то сорта:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Относно напускането на Арсенчо не вярвам и аз!
Има още много дълго да ни ядосва.
:evil:

Аз съм от феновете,които са на обратно мнение. Имайки предвид политиката на отбора - балансиране на бюджета и печалбите, Арсен просто е техния човек. А той се справя добре. Винаги съм казвал,че всеки друг мениджър на негово място и с условията поставени от шефовете няма да класира отбора на по-предно място от 8-9-то. Любимото ми сравнение ,което правя за него е ,че той е като един фокусник,който постоянно вади нови зайци от ръкава си. Това ,което се случи снощи потвърди това и беше просто брилянтно. Еди Нкетиа явно е поредното момче,което ще бъде направено звезда от дедо Арсен. Относно напускането искам да ви успокоя. Има елементарни природни закони,според които времето на Венгер изтича. В неделя празнува 68-и рожден ден. Така както виждам нещата,непрекъснатите ротации от началото на сезона имат за цел само едно- да се опита да запази отбора свеж и в периодите,в които Арсенал се проваляше в миналите сезони, да запази относителна стабилност и защо не да атакува първото място. Ако това стане,ще бъде мечтан край на кариерата му и заслужено оттегляне още през май догодина. Смятам,че каквото и да е класирането това ще е последния сезон на Венгер. Имайки предвид голямата слабост на Венгер,съм почти сигурен,че негов наследник ще бъде Леонардо Жардим от Монако. Той в известна степен изповядва подобна философия и би бил добър вариант. Ако сложат някой "комерсиален" мениджър се гответе в следващите 10 години всички да реват и да си мечтаят пак да се върне Ерата Венгер.


Уважавам мнението ти, но има нещо, с което предполагам, че и двамата сме съгласни, а и всички тук. Арсенал много отдавна не е спортен отбор, който преследва успехи, титли, купи. Арсенал е просто една фирма, чиято цел е да пълни джобовете на собствениците си с минимум разходи от тяхна страна. Такова нещо като политика, стратегия за развитие и пр. просто липсва в този клуб. Точно и затова Венгер е перфектният избор на собствениците, тъй като не мрънка и не харчи пари, а счетоводния баланс винаги е положителен. Всички други топ отбори имаха своите върхове и падения през последните 10 години, но само не и Арсенал. Всички отбори смениха мениджърите, дадоха шанс на различни хора да постигнат успехи и когато не успяваха просто идваше следващият, нещо напълно нормално за мен. А ето част от изказването на Крьонке:
Когато се взимат решения, трябва да се съобразяваме с различни фактори. Смятам, че взехме правилното решение. Вярваме, че Арсен върши отлично работата си и той е правилният човек. Лесно е да се правят треньорски смени. По-трудно е да не се прави нищо. Искаме да спечелим абсолютно всичко. През последните 20 години винаги сме в челната четворка във Висшата лига. Нито един друг клуб не е правил това.


Абсолютно нелепо изказване :shock: Различните фактори ги написах по-горе - пари, пари и само пари, но не и успехи. Но нали все пак това е спортен отбор, а в спорта би трябвало да са най-важни победите и титлите...И също така искаме да спечелим всичко обаче това, че сме в 4-ката било успех. Нима това трябва да задоволява този клуб :?: :!:

Относно последното изречение от твоя коментар - предполагам, че всички биха искали да се върне времето от първите 10 години на Венгер, но следващите 10 (вече 11) едва ли... ;)

Истината е ,че футболът се комерсиализира до безбожност и то именно в последните 10 години. Появиха се петролни милярдери, шейхове и какво ли още не. Това доведе до пълно прекрояване на картата. И ако си забелязал,примерно Манчестър Сити какъв отбор са сега а в онези години бяха стигнали дори до Първа лига(3-та дивизия).Така че нещата са доста сложни. На всеки му се иска отборът му да печели трофеи. На мен също. За сега реалностите са такива. Затова казвам,че Венгер се справя добре,защото ако се изхарчат едни 500 млн. за нови футболисти и в това време има още 4-5 отбора,които са направили същото каква е гаранцията че ще успееш? Може пак да си четвърти.... В същото време ресурсът се хаби и рискуваш да се превърнеш в нещо като Лийдс примерно. Да видим. Продължавам да съм на мнение,че Арсен ще се оттегли след края на сезона независимо от класирането. След него със сигурност ще има радикална промяна в отбора,което обаче не съм сигурен,че ще е за добро. Ще се образува вакуум ,като в Ман Юнайтед след Сър Алекс( а те още не са излезли от него въпреки напъните им през този сезон). За този сезон си пожелавам борба във Висшата лига,дори за първо място ,макар да не знам "роботите"от Сити как ще ги преборим. Не бих се зарадвал толкова на поредна Купа на Англия,но си мисля ,че трябва да се хвърли всичко за да се спечели Лига Европа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 11:19

И на мен ми се иска да спечелим ЛЕ, но ми се струва, че Венгер ше хвърли всички сили във Вл, а в турнира пак ще прави експерименти, със състава.
:x
От колко часа ни е днес мача, че се учудих, че по-никоя тв няма да го предават?
:o
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 11:42

Sisi 1914 написа:И на мен ми се иска да спечелим ЛЕ, но ми се струва, че Венгер ше хвърли всички сили във Вл, а в турнира пак ще прави експерименти, със състава.
:x
От колко часа ни е днес мача, че се учудих, че по-никоя тв няма да го предават?
:o

17:00 futbol-tv.bg там дават всичко.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 13:50

hydetoshi написа:
Sisi 1914 написа:И на мен ми се иска да спечелим ЛЕ, но ми се струва, че Венгер ше хвърли всички сили във Вл, а в турнира пак ще прави експерименти, със състава.
:x
От колко часа ни е днес мача, че се учудих, че по-никоя тв няма да го предават?
:o

17:00 futbol-tv.bg там дават всичко.

За съжаление, ще се наложи да видя крайният резултат, че ше ходя на ст. "Българска Армия", но желая успех на "Топчиите"!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 17:05

Sisi 1914 написа:
hydetoshi написа:
Sisi 1914 написа:И на мен ми се иска да спечелим ЛЕ, но ми се струва, че Венгер ше хвърли всички сили във Вл, а в турнира пак ще прави експерименти, със състава.
:x
От колко часа ни е днес мача, че се учудих, че по-никоя тв няма да го предават?
:o

17:00 futbol-tv.bg там дават всичко.

За съжаление, ще се наложи да видя крайният резултат, че ше ходя на ст. "Българска Армия", но желая успех на "Топчиите"!
8-)

Успех и на "Армейците"! А страницата е futbol-tv.com . Малко съм се объркал.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 21:19

Гледам в нета, че на почивката сме губили с 0:1 и през втората част сме обърнали мача.
Венгер пак ли е бил с експериментален състав?
:shock:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта