Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 07 фев 2018 10:46

TheNameOfTheGame написа:За е по-интересно, аз съм готов да се хвана на следния бас: ако Арсенал завърши сезона на 4-то място (или по-нагоре), за 1 месец ще си сложа за аватар снимка на Арсен Венгер (която ти избереш). НО ако Арсенал завърши на 5-то място (или по-надолу), ти ще си сложиш подпис на профила за 1 месец гласящ ENOUGH IS ENOUGH - WENGER OUT (или пък тази или подобна снимка https://ih1.redbubble.net/image.348239407.9957/flat,800x800,070,f.u1.jpg). Ако така си съгласен съм готов да се хванем на бас.

[offtopic]
hydetoshi написа:Уотфорд - Челси 4:1 . Този сценарий все едно аз съм го писал. Конкурентите са толкова зле, че ако сега почваше първенството ние щяхме да сме основен претендент за титлата.

Ще ме извиниш, но това все едно Венгер го е писал. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От над 10 години слушаме "Този сезон не беше добър обаче от следващия ги почваме", но така и не го дочакахме това "почване", а и с дядото начело...едва ли ще стане някога.[/offtopic]

ОК! То и без това Венгер си тръгва след края на сезона..... Какво? И това ли никой не го вярва?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16696
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 07 фев 2018 10:47

Да, аз и това не го вярвам. Договорът му май беше до края на сезон 2018/19. Според мен ще си го изпълни.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 07 фев 2018 11:02

Чех пропуска мача с Тотнъм. След последните изцепки това го приемам за добра новина. Да си почине малко, да си избистри главата.И като се върне да се пребори за тази пуста "суха мрежа".
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 фев 2018 15:04

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:За е по-интересно, аз съм готов да се хвана на следния бас: ако Арсенал завърши сезона на 4-то място (или по-нагоре), за 1 месец ще си сложа за аватар снимка на Арсен Венгер (която ти избереш). НО ако Арсенал завърши на 5-то място (или по-надолу), ти ще си сложиш подпис на профила за 1 месец гласящ ENOUGH IS ENOUGH - WENGER OUT (или пък тази или подобна снимка https://ih1.redbubble.net/image.348239407.9957/flat,800x800,070,f.u1.jpg). Ако така си съгласен съм готов да се хванем на бас.

[offtopic]
hydetoshi написа:Уотфорд - Челси 4:1 . Този сценарий все едно аз съм го писал. Конкурентите са толкова зле, че ако сега почваше първенството ние щяхме да сме основен претендент за титлата.

Ще ме извиниш, но това все едно Венгер го е писал. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От над 10 години слушаме "Този сезон не беше добър обаче от следващия ги почваме", но така и не го дочакахме това "почване", а и с дядото начело...едва ли ще стане някога.[/offtopic]

ОК! То и без това Венгер си тръгва след края на сезона..... Какво? И това ли никой не го вярва?


Изображение

[offtopic]Относно бъдещето на Венгер след края на сезона съм на мнението на Udoji90.[/offtopic]
Без битка няма победа!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 07 фев 2018 19:38

hydetoshi написа:
ЦСКА _завинаги написа:[offtopic]На какво?[/offtopic]

[offtopic]Е, просто бас. Ако не позная ще си посипя главата с пепел и повече никога няма да се хващам на бас. :)[/offtopic]

[offtopic]Ейде на подпис в профила, както предложи "Играта"!
Съгласен?[/offtopic]
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 07 фев 2018 19:41

hydetoshi написа:Чех пропуска мача с Тотнъм. След последните изцепки това го приемам за добра новина. Да си почине малко, да си избистри главата.И като се върне да се пребори за тази пуста "суха мрежа".

Супер, че пропуска мача!
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 08 фев 2018 18:01

ЦСКА _завинаги написа:
hydetoshi написа:
ЦСКА _завинаги написа:[offtopic]На какво?[/offtopic]

[offtopic]Е, просто бас. Ако не позная ще си посипя главата с пепел и повече никога няма да се хващам на бас. :)[/offtopic]

[offtopic]Ейде на подпис в профила, както предложи "Играта"!
Съгласен?[/offtopic]

Съгласен съм! Но за мен не е важно да спечеля баса, а да имам позитивно отношение. Дано и в отбора на Арсенал е така, защото ако никой не вярва, че някаква цел може да бъде постигната, то тя няма как да се постигне.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 08 фев 2018 19:22

[offtopic]Баса е на лице.
8-)[/offtopic]
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 08 фев 2018 21:24

ЦСКА _завинаги написа:
hydetoshi написа:Чех пропуска мача с Тотнъм. След последните изцепки това го приемам за добра новина. Да си почине малко, да си избистри главата.И като се върне да се пребори за тази пуста "суха мрежа".

Супер, че пропуска мача!
:P

Не е сигурно, че пропуска мача. Към момента по думите на Венгер е "под въпрос", като решение ще бъде взето най-вероятно утре, но поне според мен именно Чех ще е на вратата в събота, което не знам за кой от двата отбора е по-добра новина...Ако си спомняте и Лаказет уж пропускаше мача с Юнайтед, а излезе титуляр и игра цял мач.

[offtopic]Пуснах тема за мача в събота.[/offtopic]
Без битка няма победа!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 08 фев 2018 22:39

Ако Чех е титуляр облагодетелстван ще е Тотнъм, а не ние.
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта