Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 22:40

Sisi 1914 написа:Гледам в нета, че на почивката сме губили с 0:1 и през втората част сме обърнали мача.
Венгер пак ли е бил с експериментален състав?
:shock:

Състава си беше добре. Просто играта на Суонзи беше в стил Лестър- 1 атака, 1 удар, 1 гол. Арсенал имаше пълно превъзходство през цялото време, но срещу такива окопани отбори трудно се играе. Вече държим под око и третото място- само на 1 точка. Другата седмица е мачът със Сити и сега е момента Венгер да покаже кой, как и защо. Имам чувство че "роботите" могат да подценят мача.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 22:46

hydetoshi написа:
Sisi 1914 написа:Гледам в нета, че на почивката сме губили с 0:1 и през втората част сме обърнали мача.
Венгер пак ли е бил с експериментален състав?
:shock:

Състава си беше добре. Просто играта на Суонзи беше в стил Лестър- 1 атака, 1 удар, 1 гол. Арсенал имаше пълно превъзходство през цялото време, но срещу такива окопани отбори трудно се играе. Вече държим под око и третото място- само на 1 точка. Другата седмица е мачът със Сити и сега е момента Венгер да покаже кой, как и защо. Имам чувство че "роботите" могат да подценят мача.

За мача със Сити и на хикс ще съм доволна!
Не смятам, че ще ги победим, но времето ще покаже.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 03 ное 2017 10:38

Общо взето с минимум усилия си свършихме работата с излизането от групата на ЛЕ. 1 точица в последните 2 мача ни е необходима за осигуряване на челна позиция, и то само при положение че Звезда вземат 2 победи.
Последна промяна от Udoji90 на 03 ное 2017 22:03, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 03 ное 2017 18:56

Udoji90 написа:Общо взето с минимум усилия си свършихме работата с излизането от групата на ЛЕ. 1 точица в последните 2 мача ни е необходима за осигуряване на челна позиция, и само то при положение че Звезда вземат 2 победи.

За тази точица ми се струва, че ще треперим до последно.
Дано да греша.
:oops:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 03 ное 2017 22:04

Едва ли. Според мен Звезда няма да вземат 2 победи, така че и въпросната точица няма да ни е нужна. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 03 ное 2017 22:11

Udoji90 написа:Едва ли. Според мен Звезда няма да вземат 2 победи, така че и въпросната точица няма да ни е нужна. ;)

Иска ми се да се окажеш ти прав и сърбите да не вземат 6-те точки, които са им нужни!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 03 ное 2017 22:48

На мен БАТЕ са ми по-симпатични. Надявам се да ударят сърбите, а в последния кръг нашите да не се напъват много срещу беларусите. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 ное 2017 17:23

Предполагам на всички прави впечатление това, че първото полувреме в мачовете от ЛЕ и Купата на лигата (с изключение на гостуването на БАТЕ) меко казано го проспиваме (да не кажа, че и второто е същата работа ама май все пак е 1 идея по-добре). Според мен отношението на огромна част от футболистите е абсолютно несериознои това е много притеснително. Под притеснително имам предвид най-вече, че реално нямаме никаква алтернатива на титулярите. Поне в мачове с по-слаби съперници би трябвало хората, на които се дава шанс да го оправдаят, да се раздават напълно, да създават положения и да "мачкат" съперника, а вместо това се играе супер лежерно, че дори Звезда изтърваха да вкарат поне 2 гола до почивката. Със сигурност отражение има и факта, че почти всеки играе там, където не му е мястото, но въпреки това ми изглежда несериозно да имаме 2 положения за цял мач срещу сърбите. Например Уолкът какви претенции за титулярно място би могъл да има след като е пълна дупка и няма правилно отиграване :!: Дано отново не ни налегнат дежурните 8-10 контузии, защото тогава като нищо ще потънем към 8-9 място в класирането.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 ное 2017 17:32

За мача с Ман Сити на линия няма да са Уелбек, Оспина, Мустафи и Чеймбърс като всички те се очаква да бъдат готови за дербито с Тотнъм, което е след паузата за националните отбори.

Междувременно Венгер е номиниран за наградата "мениджър на месеца" в компанията на Гуардиола, Почетино и Шон Дайш. Начо Монреал пък е номиниран за "играч на месеца" заедно с Кевин де Бройне и Лирой Сане (Ман Сити), Глен Мъри (Брайтън), Ник Поуп (Бърнли) и Уилфред Заха (Кристъл Палас).
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 04 ное 2017 18:09

TheNameOfTheGame написа:Предполагам на всички прави впечатление това, че първото полувреме в мачовете от ЛЕ и Купата на лигата (с изключение на гостуването на БАТЕ) меко казано го проспиваме (да не кажа, че и второто е същата работа ама май все пак е 1 идея по-добре). Според мен отношението на огромна част от футболистите е абсолютно несериознои това е много притеснително. Под притеснително имам предвид най-вече, че реално нямаме никаква алтернатива на титулярите. Поне в мачове с по-слаби съперници би трябвало хората, на които се дава шанс да го оправдаят, да се раздават напълно, да създават положения и да "мачкат" съперника, а вместо това се играе супер лежерно, че дори Звезда изтърваха да вкарат поне 2 гола до почивката. Със сигурност отражение има и факта, че почти всеки играе там, където не му е мястото, но въпреки това ми изглежда несериозно да имаме 2 положения за цял мач срещу сърбите. Например Уолкът какви претенции за титулярно място би могъл да има след като е пълна дупка и няма правилно отиграване :!: Дано отново не ни налегнат дежурните 8-10 контузии, защото тогава като нищо ще потънем към 8-9 място в класирането.

Нямат мотивация и според мен играят в Ле и Купата, за да отбият номера.
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта