Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 15 яну 2018 22:41

Според мен няма да му е последният. Ще си изпълни договора, тоест още 1 сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 16 яну 2018 07:25

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Относно евентуален нов мениджър - просто не виждам как би станало това. Собствениците са стиснати и който и да дойде ще иска да измете боклука и да получи огромни средства за нови играчи, а това хич не им е изгодно на американците. Възможно най-лошият вариант е триумф в ЛЕ (макар че там по мое мнение има поне 2 отбора с по-големи шансове от Арсенал), което би бетонирало Венгер на поста за доста години напред.

Не,не! Това е последния сезон на Венгер. Преди всички други неща стои главния фактор- възрастта на Венгер. Той не е безсмъртен, а едва ли някой ще му позволи да почне да се напикава на скамейката.

Но аз не мисля, че ще му е последен сезон начело на Арсенал.
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 16 яну 2018 07:27

TheNameOfTheGame написа:Това, което Thsmith е написал и за мен е самата истина. Но прави ли ви впечатление и нещо друго. Доколкото си спомням лятото Габриел го продадохме за 10-11 милиона паунда, сега Коклен пак горе-долу за толкова. На фона на трансферния пазар това са мега смешни пари и си е абсолютна излагация за нас. Ако трансферите са в обратна посока ще трябва да платим 2-3 повече, т.е. освен че не купуваме играчи, дори не можем да продадем и настоящите на пазарна цена. А пък тоя трансфер на гърка...просто без коментар.

Все си мисля, че гръка ще го дадем под наем и няма да играе за нас.
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 16 яну 2018 07:29

Udoji90 написа:Според мен няма да му е последният. Ще си изпълни договора, тоест още 1 сезон.

На 1 мнение сме!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 17 яну 2018 17:57

Чакаме Обамеянг. Пишеше,че в сделката влиза и Жиру обаче май само кеш ще има. Така ще е по-добре. Не искам да се разделяме с Жиру. Ако приказките за Лемар са вярни и ако се осъществи сделката Санчес-Мхитарян мисля ,че ще остана доволен от "прозореца". Жалкото е ,че пак стоим и чакаме "финализирането на сделките".Да не се окаже,че за пореден път само се спекулира.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 17 яну 2018 18:04

Естествено, че само се спекулира. Как Обамеянг ще се навие да дойде в отбор, намиращ се в подобно катастрофално положение!? 100% ще го поиска някой друг голям клуб и габонецът ще предпочете него. Трансфер от Борусия в Арсенал в този момент би била абсолютна крачка назад за него. Санчес ще напусне, а на негово място ще дойде или Малком, или Мхитарян, или Лемар. В най-добрия случай двама от тримата, тъй като все пак и Уолкът се очаква да напусне и сигурно ще му се търси заместник. Иначе аз харесвам Жиру, но при нас търка пейката и ако другаде ще играе повече, то в негов интерес е да напусне. Все пак с повече игрови минути му се увеличават шансовете да бъде извикан от Дешан за СП.
И накрая, но не на последно място, отново силно ме дразни фактът, че се спекулира само за атакуващи играчи. Все едно в защита сме цъфнали и вързали. :evil:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 17 яну 2018 18:30

И на мен ми звучи странно Обамеянг в Арсенал,обаче те и Борусия не са цъфнали и вързали. Може пък да му е детска мечта да го иска Арсенал,знае ли човек? :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 17 яну 2018 18:39

Санчес отива в Юнайтед, а Тио в Евертън, по последна информация.
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 17 яну 2018 18:44

Между другото,някой знае ли какво става с Касорла? Или вече приключи с футбола? Много жалко,но както (не)вървят нещата май натам отива работата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 17 яну 2018 19:39

hydetoshi написа:Чакаме Обамеянг. Пишеше,че в сделката влиза и Жиру обаче май само кеш ще има. Така ще е по-добре. Не искам да се разделяме с Жиру. Ако приказките за Лемар са вярни и ако се осъществи сделката Санчес-Мхитарян мисля ,че ще остана доволен от "прозореца". Жалкото е ,че пак стоим и чакаме "финализирането на сделките".Да не се окаже,че за пореден път само се спекулира.

Според мен ще си останем само с чакането. Както винаги много спекулации, но накрая ще има: "ами имаме достатъчно силен отбор и нямаме нужда от нови играчи" и хоп - парите отиват в джоба на Крьонке, а не за играчи. И честно казано не мога да разбера защо се спекулира само за офанзивни футболисти след като е видно, че защитата ни е абсолютна трагедия и ако някой от Мустафи/Косчелни/Начо е контузен трябва да треперим дали някое от останалите дървета (Мертезакер, Чеймбърс, Хондинг) няма да о*ере пейзажа, както не веднъж вече ставаше през сезона.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта