Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 09:02

Подценихме мача и за малко щяхме да отпаднем!
Безобразна игра!
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 23 фев 2018 14:20

Милан - Арсенал ! Честито! Горките Милан ,колко бой ще изядат!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 23 фев 2018 14:21

Дотук бяхме. Милан може да са далеч от най-доброто си състояние, но определено не са толкова трагични, колкото Арсенал. Те все пак подобриха формата си напоследък, докато ние продължаваме да се представяме ужасно. С тази слаба защита, непостоянна халфова линия и без Лаказет (най-вероятно), Обамеянг и Жиру просто не виждам как ще стане. Най-много да повторим резултатите на Лудогорец срещу "росонерите".
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 20:15

hydetoshi написа:Милан - Арсенал ! Честито! Горките Милан ,колко бой ще изядат!

И двата отбора имат равни шансове.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 фев 2018 22:59

Милан е един от най-трудните отбори, които можеха да ни се паднат. На хартия шансовете на двата отбора изглеждат равни, но за мен италианците са фаворит. Най-същественото, което липсва на Арсенал (освен нормален треньор), е класен здрав нападател и това си пролича и снощи. Играта ни във фаза защита е мега зле и за да се надяваме на класиране, трябва да компенсираме в атака. Е, с Дани Уелбек на върха на атаката не мисля, че имаме големи шансове за това :lol: Единствената ми надежда е Мкхитарян / Уилшър да блеснат, но една птичка пролет не прави :) Друг вариант е Дядото да сложи Начо Монреал на върха на атаката - със сигурност би бил по-полезен и ефективен от Уелбек. И все пак до първия мач има цели 2 седмици, всичко е възможно да се случи, аз тая малка надежда, че може да стане чудо и Лаказет да е на линия поне за реванша. 8-)
Без битка няма победа!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 23:09

TheNameOfTheGame написа:Милан е един от най-трудните отбори, които можеха да ни се паднат. На хартия шансовете на двата отбора изглеждат равни, но за мен италианците са фаворит. Най-същественото, което липсва на Арсенал (освен нормален треньор), е класен здрав нападател и това си пролича и снощи. Играта ни във фаза защита е мега зле и за да се надяваме на класиране, трябва да компенсираме в атака. Е, с Дани Уелбек на върха на атаката не мисля, че имаме големи шансове за това :lol: Единствената ми надежда е Мкхитарян / Уилшър да блеснат, но една птичка пролет не прави :) Друг вариант е Дядото да сложи Начо Монреал на върха на атаката - със сигурност би бил по-полезен и ефективен от Уелбек. И все пак до първия мач има цели 2 седмици, всичко е възможно да се случи, аз тая малка надежда, че може да стане чудо и Лаказет да е на линия поне за реванша. 8-)

Нападатели имаме, но аз повече се притеснявам, че защитата ни е трагична.
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 фев 2018 23:41

ЦСКА _завинаги написа:
TheNameOfTheGame написа:Милан е един от най-трудните отбори, които можеха да ни се паднат. На хартия шансовете на двата отбора изглеждат равни, но за мен италианците са фаворит. Най-същественото, което липсва на Арсенал (освен нормален треньор), е класен здрав нападател и това си пролича и снощи. Играта ни във фаза защита е мега зле и за да се надяваме на класиране, трябва да компенсираме в атака. Е, с Дани Уелбек на върха на атаката не мисля, че имаме големи шансове за това :lol: Единствената ми надежда е Мкхитарян / Уилшър да блеснат, но една птичка пролет не прави :) Друг вариант е Дядото да сложи Начо Монреал на върха на атаката - със сигурност би бил по-полезен и ефективен от Уелбек. И все пак до първия мач има цели 2 седмици, всичко е възможно да се случи, аз тая малка надежда, че може да стане чудо и Лаказет да е на линия поне за реванша. 8-)

Нападатели имаме, но аз повече се притеснявам, че защитата ни е трагична.
:cry:


Кои са ни нападателите :?: Обамеянг няма картотека за турнира, Лаказет е контузен, Жиру го продадохме :x Остават само Уелбек, който е абсолютна дупка и младия Нкетиа, от когото трудно можем да очакваме сериозен принос. На този фон за мен защитата е направо отлична.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 фев 2018 23:50

Иначе относно снощната пародия, ако Арсенал беше клуб на място щеше да глоби абсолютно всички участвали футболисти и Венгер с 2 седмични заплати, за да възстанови на зрителите на стадиона сумата за билет, която са платили. А може би и да ги компенсира с още толкова, задето изтърпяха 2 часа в студа тази гавра насред Лондон. Принципно не е срамно да загубиш, но това снощи беше престъпно отношение от Арсенал, което можеше да донесе голямо унижение на клуба. За мен само Мкхитарян и донякъде Уилшър се понравиха с изявите си и се опитваха да правят нещо. Останалите бяха абсолютни дупки (без Оспина), като най-голяма критика трябва да понесат Холдинг, Чеймбърс, Иуоби и Уелбек - играчи, които за мен нямат място в Арсенал :!:
Без битка няма победа!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 23:54

TheNameOfTheGame написа:
ЦСКА _завинаги написа:
TheNameOfTheGame написа:Милан е един от най-трудните отбори, които можеха да ни се паднат. На хартия шансовете на двата отбора изглеждат равни, но за мен италианците са фаворит. Най-същественото, което липсва на Арсенал (освен нормален треньор), е класен здрав нападател и това си пролича и снощи. Играта ни във фаза защита е мега зле и за да се надяваме на класиране, трябва да компенсираме в атака. Е, с Дани Уелбек на върха на атаката не мисля, че имаме големи шансове за това :lol: Единствената ми надежда е Мкхитарян / Уилшър да блеснат, но една птичка пролет не прави :) Друг вариант е Дядото да сложи Начо Монреал на върха на атаката - със сигурност би бил по-полезен и ефективен от Уелбек. И все пак до първия мач има цели 2 седмици, всичко е възможно да се случи, аз тая малка надежда, че може да стане чудо и Лаказет да е на линия поне за реванша. 8-)

Нападатели имаме, но аз повече се притеснявам, че защитата ни е трагична.
:cry:


Кои са ни нападателите :?: Обамеянг няма картотека за турнира, Лаказет е контузен, Жиру го продадохме :x Остават само Уелбек, който е абсолютна дупка и младия Нкетиа, от когото трудно можем да очакваме сериозен принос. На този фон за мен защитата е направо отлична.

Не знаех, че Обамеянг няма картотека.
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 24 фев 2018 07:52

TheNameOfTheGame написа:Иначе относно снощната пародия, ако Арсенал беше клуб на място щеше да глоби абсолютно всички участвали футболисти и Венгер с 2 седмични заплати, за да възстанови на зрителите на стадиона сумата за билет, която са платили. А може би и да ги компенсира с още толкова, задето изтърпяха 2 часа в студа тази гавра насред Лондон. Принципно не е срамно да загубиш, но това снощи беше престъпно отношение от Арсенал, което можеше да донесе голямо унижение на клуба. За мен само Мкхитарян и донякъде Уилшър се понравиха с изявите си и се опитваха да правят нещо. Останалите бяха абсолютни дупки (без Оспина), като най-голяма критика трябва да понесат Холдинг, Чеймбърс, Иуоби и Уелбек - играчи, които за мен нямат място в Арсенал :!:

Това нещо за компенсацията за билетити си го мислех през цялото време на мача. Не съм чувал дали някъде има такава практика,но защо не. Иначе двойката Холдинг -Чембърс все повече ми напомнят на култовите герои Бийвъс и Бътхед.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта