Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 08 фев 2018 21:19

[center]Изображение[/center]

[center]Wembley Stadium (Капацитет 90 000)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Събота, 10.02.2018 г. от 14:30 ч.[/center]

Дойде време за дербито на Северен Лондон. За домакините от Тотнъм пред дебют е новото попълнение Лукас Моура, дошъл от ПСЖ. За Арсенал под въпрос е Петър Чех, а Дани Уелбек е възстановен от контузия и вече е на разположение. Въпреки че в дерби мачовете по принцип няма фаворит, то с оглед моментното състояние на двата отбора Тотнъм изглежда такъв. Домакините изиграха два много силни мача срещу Юнайтед и Ливърпул, от които взеха 4 точки, докато Арсенал се представя слабо в гостуванията си във ВЛ и е в серия от 3 мача без победа (хикс и 2 поредни загуби). Дано се получи зрелищен и качествен двубой и по-добрият да спечели. Победа за Тотнъм изглежда като най-логичния изход от мача, но аз като фен на Арсенал стискам палци за победа на "артилеристите". Прогноза 2:3.
Без битка няма победа!

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Вълчан » 08 фев 2018 21:26

Тези Тотнъм много смотани...също като собственика си.Дано стане 0-4 ..ще съм доста доволен ако новите изиграят силен мач.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 08 фев 2018 22:43

Разумът ми казва 1:1, но сърцето ми нашепва 1:2.
Ще се радвам да не загубим мача.
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 09 фев 2018 00:24

Тотнъм ще ни бият с лекота. Без подсилване в отбрана и с този треньор ще продължаваме да сме посредствени, каквито и попълнения в атака да вземем. 2-0 ми е прогнозата.
Последна промяна от Udoji90 на 09 фев 2018 15:03, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот boabbb » 09 фев 2018 12:55

1:2 смело, тия са слаби :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 09 фев 2018 13:22

Udoji90 написа:Тотнъм ще ни бият с лекота. Без подсилване в отбрана и този треньор ще продължаваме да сме посредствени, каквито и попълнения в атака да вземем. 2-0 ми е прогнозата.


Аз сам по-песимистичен мача идва в удобно за Вас време. Изиграхме няколко тежки мача в рамките на 8 дена, а и ще има малка мисъл за Юве. Победа с 2 на 1, но и на равен няма да се сърдя с оглед тежката серия.
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот saract » 09 фев 2018 13:53

Udoji90 написа:Тотнъм ще ни бият с лекота. Без подсилване в отбрана и този треньор ще продължаваме да сме посредствени, каквито и попълнения в атака да вземем. 2-0 ми е прогнозата.

Готов съм да преглътна нулева година само мосю Венгер да надделее старческия си инат и да се пенсионира.Отборът очевадно има нужда от нов лидер и ново вдъхновение на мениджърския пост.Венгер е велик мениджър но неговото време просто мина.


hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 09 фев 2018 18:02

Фактът ,че мача е на Уембли накланя нещата към Арсенал. Терена е с характеристики подобни на Емиратс( дължина,ширина). Опитвам се да си спомня кога за последно Арсенал загуби мач на Уембли и се сещам за онзи загубен финал за Купата на Лигата срещу Бирмингам през 2011г.На Тотнъм все още им е криво да играят на този стадион. Най- реален е равен резултат,макар да съм дал прогноза с победа 2:1 за Арсенал.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 09 фев 2018 19:09

saract написа:
Udoji90 написа:Тотнъм ще ни бият с лекота. Без подсилване в отбрана и този треньор ще продължаваме да сме посредствени, каквито и попълнения в атака да вземем. 2-0 ми е прогнозата.

Готов съм да преглътна нулева година само мосю Венгер да надделее старческия си инат и да се пенсионира.Отборът очевадно има нужда от нов лидер и ново вдъхновение на мениджърския пост.Венгер е велик мениджър но неговото време просто мина.

И аз съм готова да преглътна нулева година и да се стане не вярвам, че Венгер ще си тръгне!
Вярно е, че е време да даде път на друг специалист, но май скоро няма да го стори.
:o
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта