Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 сеп 2017 17:43

Гледах само първото полувреме и бяхме мега слаби, но с този състав като че ли беше очаквано. Холдинг беше направо скандален. И аз като Udoji90 мисля, че в края на миналия сезон играеше много добре, но от началото на този е абсолютна дупка. Въпреки това на него се гласува доверие, а Чеймбърс не влиза в групата...само Дядото знае защо. Сега погледнах в сайта на УЕФА и според статистиката сме извършили за целия мач 6 фаула, ами те поне половината бяха на Холдинг за първото полувреме, но както и да е. Също така голът, който ни вкараха е 100% вратарски и ми припомни за палавите изпълнения на Оспина срещу Олимпиакос преди няколко години, когато за малко не отпаднахме в групите на ШЛ.

Интересно ми е с каква схема играхме второто полувреме, защото определено в било доста по-добро като представяне. Колашинац е истинска находка, дано продължава така. Голът на Алексис е наистина брилянтен, но си личи, че чилиецът не играе с голямо желание и общо взето го прави по принуда, т.е. не му идва отвътре както беше в предните сезони когато се раздаваше изцяло на терена. За мен раздялата през януари е просто неизбежна.

[offtopic]
Udoji90 написа:Мда, тая група наистина се оказа бая предварителна. Акпом и Аделейд са на пейката, а Найлс даже е титуляр. Доста рискована вътрешна двойка халфове с Елнени и Иуоби. :roll: Начо пак централен защитник. :|

Аз затова ти казах, че това по медиите няма много общо с реалността. ;) Просто от Венгер може да се очаква всичко, дори да излезе титулярите срещу някой по-скромен отбор, пододно на мача с Линкълн миналия сезон. :lol:[/offtopic]
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот Udoji90 » 16 сеп 2017 01:14

Второто полувреме си бяхме с предишната 4-2-3-1: Оспина - Колашинац, Монреал, Мертезакер, Бейерин - Найлс, Елнени - Алексис, Иуоби (Уилшър), Уолкът (Нелсън) - Жиру.
За Чеймбърс някой някъде спомена, че имал контузия, но не знам каква е точно и дали това отговаря на истината.
На Алексис според мен желание хич не му липсваше и поне в това отношение признавам, че подхожда професионално и коректно. И според мен обаче още зимата ще го продадем и ще привлечем Лемар. Жалко само, че не го сторихме още лятото, за да вземем повече пари за чилиеца.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта