Арсенал - Линкълн Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот dreben23 » 09 мар 2017 02:32

Дано паднем и тука, за да може бате Венго да не го мъчат повече лошите! Не мисля, че е заслужил подобно отношение от играчи и фенове с по два грама мозък! Искам да паднем, да си подаде оставката човека, да дойде някъв хулиган от тези дето ми ги хвалят разни дечурлига с два грама мозък и да видим любимия отбор в Чемпиъншип! Това би си пожелал всеки нормален фен на мое мяст, който е с десет грама мозък, подобно на десетте гола в този уникален и птопаднал турнир ШЛ, който не може да предложи нищо интересно за зрителите и любителите на тази игра. Както исках бате Венго да вземе некой трофей преди да си тръгне, така вече не искам нищо, защото намразих и футболисти и фенове, дано ни изплющи.и Ейбрахам Линкълн, за да мирясат всички, че ми писнало и на мен. Глейте ся къв як подписа ще бъде! Не искам трофеи, искам малоумни фенове да уважават бате Венго. Аз ще си го уважавам докрай, те феновете като не разбират от футбол нека уважат после Луис Енрике примерно, дето се радвал, че му дали да се класира, за да чете мой подпис! Прогноза 2:3 за президент на Сащ, тва е положението. Щом ще се уволняеаме пак ще и падаме, шнур за артилеристи, които не знаят кой треньор е номер 1 в тая прпфесия! Нека падаме още, догодина ЛЕ с новия треньор, ехаа, после хейтъри фенове ще поскат салзичките, ама като не си.уважават треньора, прати ни бате Венго у ЛЕ да видят какво ще изгубят и къде трябва да се класираме да играем с някво менте треньор. Екстра, екстра, тепърва ще видят колеги артилеристи какво значи.хейтване, защото сега ще е баце Таско наред като пропадне този отбор още повече. Те са си въобразили, че като се смени треньора, който ти дава мило и драго, дава си живота да бъде Арсенал машина за пари, за да обичаш и защитаваш него, не Алекси усмивка, дръгливи американски инврститори ще дадат 250 млн и ще бият Сити по покупко-продажба на футболисти, абе тези фенове защо не погледат малко съвременен футбол, който не е особено приятен като усещане след мачо? Аз се чудя сега да се смея ли или да плача, че каталунци, дортмундци, реалци, байернци напред, само щото имат много парички и платили на арсеналци, парижанци, лисабонци и неаполитанци многоо парички да си продадат всички мачовци, ами не стига, че те продали ами и съдии спечелили като залагали в бетче! Пълна скръб е тази отдавна пропаднала игра и трябва да намалим емоции, гледай от немай как, да ти мине времето и животът без цел и посока и накрая да не искаш да помниш и нищо, щото след малко подпис ще каже всичко, не се тревожете за това! :lol: :mrgreen: :|
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот ЕМИЛ » 09 мар 2017 06:27

3:0

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот ZinedineZidane » 09 мар 2017 09:16

dreben23 написа:Дано паднем и тука, за да може бате Венго да не го мъчат повече лошите! Не мисля, че е заслужил подобно отношение от играчи и фенове с по два грама мозък! Искам да паднем, да си подаде оставката човека, да дойде някъв хулиган от тези дето ми ги хвалят разни дечурлига с два грама мозък и да видим любимия отбор в Чемпиъншип! Това би си пожелал всеки нормален фен на мое мяст, който е с десет грама мозък, подобно на десетте гола в този уникален и птопаднал турнир ШЛ, който не може да предложи нищо интересно за зрителите и любителите на тази игра. Както исках бате Венго да вземе некой трофей преди да си тръгне, така вече не искам нищо, защото намразих и футболисти и фенове, дано ни изплющи.и Ейбрахам Линкълн, за да мирясат всички, че ми писнало и на мен. Глейте ся къв як подписа ще бъде! Не искам трофеи, искам малоумни фенове да уважават бате Венго. Аз ще си го уважавам докрай, те феновете като не разбират от футбол нека уважат после Луис Енрике примерно, дето се радвал, че му дали да се класира, за да чете мой подпис! Прогноза 2:3 за президент на Сащ, тва е положението. Щом ще се уволняеаме пак ще и падаме, шнур за артилеристи, които не знаят кой треньор е номер 1 в тая прпфесия! Нека падаме още, догодина ЛЕ с новия треньор, ехаа, после хейтъри фенове ще поскат салзичките, ама като не си.уважават треньора, прати ни бате Венго у ЛЕ да видят какво ще изгубят и къде трябва да се класираме да играем с някво менте треньор. Екстра, екстра, тепърва ще видят колеги артилеристи какво значи.хейтване, защото сега ще е баце Таско наред като пропадне този отбор още повече. Те са си въобразили, че като се смени треньора, който ти дава мило и драго, дава си живота да бъде Арсенал машина за пари, за да обичаш и защитаваш него, не Алекси усмивка, дръгливи американски инврститори ще дадат 250 млн и ще бият Сити по покупко-продажба на футболисти, абе тези фенове защо не погледат малко съвременен футбол, който не е особено приятен като усещане след мачо? Аз се чудя сега да се смея ли или да плача, че каталунци, дортмундци, реалци, байернци напред, само щото имат много парички и платили на арсеналци, парижанци, лисабонци и неаполитанци многоо парички да си продадат всички мачовци, ами не стига, че те продали ами и съдии спечелили като залагали в бетче! Пълна скръб е тази отдавна пропаднала игра и трябва да намалим емоции, гледай от немай как, да ти мине времето и животът без цел и посока и накрая да не искаш да помниш и нищо, щото след малко подпис ще каже всичко, не се тревожете за това! :lol: :mrgreen: :|

Нали щяха да взимат лигата, специалист? Ся стана пропаднал турнир... Жалък си, пич.
Феновете да ги радва, че Арсенал бил машина за пари и били добре финансово? Ай стига... Това радва само собствениците.

А за Венгер, никой не спори какво е постигнал в миналото. Въпросът е, че отдавна е изчерпан, но най-спокойно и инатливо си стои, прави едни и същи простотии, повтаря едни и същи грешки и пр.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
sven_goran
Мнения: 2177
Регистриран на: 16 юли 2009 17:32
Skype: sven_goran
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот sven_goran » 11 мар 2017 20:54

Арсенал са на полуфинал вече...
мача се доиграва след нелепия автогол, който си вкара Линкълн

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот Alex » 11 мар 2017 22:59

Арсенал като че ли си намери оптималния състав, като очаквам единствено от следващата среща Йозил да замени Рамзи в титулярите (и евентуално Уелбек - Жиру, когато се възстанови от контузия).
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот boabbb » 13 мар 2017 09:05

Alex написа:Арсенал като че ли си намери оптималния състав, като очаквам единствено от следващата среща Йозил да замени Рамзи в титулярите (и евентуално Уелбек - Жиру, когато се възстанови от контузия).


Баце, точно срещу тия даскали и строители едва ли може да се говори за напипване на състава :lol: Тях би трябвало да може да ги биеме с напълно произволно избрани играчи от състава, ако ще и вратарите да играят полеви :mrgreen: Изкефи ме техния таран - яко бичме с прическа "вътрешен заем" - по средата почнал да оплешивява и тая отстрани я залепил отгоре :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот Udoji90 » 13 мар 2017 09:24

Мача не го гледах, резултатът е очакван, но като знаем кои отбори останаха в турнира, не изключвам нов резил срещу следващия съперник... :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот boabbb » 13 мар 2017 09:25

Udoji90 написа:Мача не го гледах, резултатът е очакван, но като знаем кои отбори останаха в турнира, не изключвам нов резил срещу следващия съперник... :|


Е, да си паднеш 3-4 на 0-1 не е кой знае какъв резил :lol: :lol: :lol: Искам чифутите на Уембли :twisted:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот Udoji90 » 13 мар 2017 09:27

Викаш, след 2 пъти по 5-1 от Байерн и маса други изцепки в последните години (4-0 от Милан, 5-1, 6-0, 8-2, 6-3 от някои съперници в първенството), то едно 3-0 или 4-1 би било даже успех. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Линкълн Сити

Мнениеот TheNameOfTheGame » 13 мар 2017 12:58

Срещу такъв отбор според мен е несериозно да говорим за намиране на оптимален състав. Резултатът е напълно очакван и както boabbb написа, би трябвало да го постигнем с всякакъв състав. Излязохме с титулярите срещу аматьорски отбор...мисля, че можеше да се даде шанс на повече футболисти, които получават малко игрово време (подобно на мача със Саутхемптън). Явно нашия мениджър много се е притеснил от възможна огромна издънка и реши да заложи на сигурното.

По мое мнение от 1/2-финалистите ние сме с най-малък шанс да спечелим трофея и вероятно ще отпаднем още тогава (просто вече не останаха аматьорски отбори). Залагам, че ще се паднем с Тотнъм.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта