FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 20 фев 2017 20:42

krasimilkov написа:
Alex написа:fun fact: в Сътън има футболист, с който Венгер е борил Ливърпул?!?!

Венгер наистина е най-добряит треньор в света... през годините такива недоразумения са минали през отбора и за кратко е заблуждавал света, че са истински футболисти... Сега ако вземе да купи и 3-4 истински футболиста и догодина 1/4-финал в CL :)

edit: Сега гледам, че момчето даже в евротурнирите сме го пробвали... И гол е вкарал, ама в наш'та врата :)

Предполагам,че имаш предвид Крейг Ийсмънд.От кога се имаш за фен на Арсенал и чак сега чуваш за този футболист. ;) ;) ;)

Ми от 20 години... Нямам никаква представа как съм го пропуснал това мочме :lol:
[center]Изображение[/center]


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 20 фев 2017 21:06

На тия скапаняци Сътън спонсор им е ония парцал с*н :shock: Стискам палци за Арсенал и очаквам да ги накажете поне с 5-6.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 21 фев 2017 00:20

Джака пак си изкара картон... Перес си завоюва място в националния на Испания (идиот), Уолкът си вкара 100-тния гол (срещу Байерн или Челси можеше да е по-полезен, ама ча кпък толкова), Окс пак подари топка на противниковите нападатели, Оспина и той, пак проспани центрирания.... Жалко, че Сътън не вкарах, щеше да е голям празник за всички... Треньорът им не случайно отбеляза след мача, че там всички са доброволци и в събота вместо да си почиват, отиват да работят на стадиона, да го поддържат и да продават билети и т.н.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 21 фев 2017 00:39

На мен само не ми е ясно защо само в рамките на тази тема вече в 2 коментара нахрани Перес. Нито съм го чул него самия да казва, че иска да напуска, нито съм го чул да казва, че иска на всяка цена да е национал. Това, че медиите си пишат разни работи, не означава, че отговарят на истината.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 21 фев 2017 04:22

Udoji90 написа:На мен само не ми е ясно защо само в рамките на тази тема вече в 2 коментара нахрани Перес. Нито съм го чул него самия да казва, че иска да напуска, нито съм го чул да казва, че иска на всяка цена да е национал. Това, че медиите си пишат разни работи, не означава, че отговарят на истината.

Ами не е точно така... чета му интервютата още от самото начало и от първия месец започна да мрънка, че не играел достатъчно (ама му гледам и мачовете - добър нападател с/у Базел, Лудогорец и т.н, където има много свободно пространство, но в тежките мачове със сгъстена защита никакъв го няма... нещо като Йозил) и не вярвам медиите чак толкова да са изкривили коментарите на агента му от последните дни за трансфер лятото, щото щял да изпусне световното:
Lucas, if he leaves London -- and he will, considering that he's never had any chances with Wenger...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 21 фев 2017 08:45

Аха, може. Ако наистина мрънка, може би заслужава известна критика, макар че уж агентът му последно каза, че не искал да се маха. От друга страна, според мен заслужава не по-малко минути от Иуоби или Уолкът примерно и в този ред на мисли донякъде е прав.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот crap » 24 фев 2017 23:58

Точно пък Перес никога не е мрънкал в нито едно интервю, дори напротив, човека единствено говори как е щастлив, колко добри условия предлага Арсенал и как иска да се докаже пред мениджъра за да получава повече игро време... кво беше - петка драскач, ала-бала.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 26 фев 2017 13:53

crap написа:Точно пък Перес никога не е мрънкал в нито едно интервю, дори напротив, човека единствено говори как е щастлив, колко добри условия предлага Арсенал и как иска да се докаже пред мениджъра за да получава повече игро време... кво беше - петка драскач, ала-бала.

Първо, да уточня, че аз всъщност харесвам Перес като играч. Има нюх, пласира се добре, вкарва голове. Проблемът е, че той е поредният "добър" нападател в отбора... нещо като Тио Уолкът. Арсенал има доста от тези. Перес не е лидер и не е човек, който може да обръща загубени мачове. Вкарва като има празно просттранство и скорост. В сгъстена защита се губи, в мачове, които не вървят и трябва да се направи нещо един на един, за да се вземе предимство също го няма. Няма го никакъв в защита.
Освен това постоянно се зъби на някого, постоянно има претенции и недоволства (и претенциите му не отговарят на показаното)
А новините за него като отвориш google месец по месец се делят на 3 вида - трансфер / контузия / гол в маловажен мач, където доминираме.

Октомври:
"When I first arrived here I expected to have more of a starring role,"

Ей така да си знаят всички, че ще се бори, ама очакванията му са били други...

Ноември - агентът му тактично отхвърля поредните спекулации за трансфер и обяснява колко желан е Перес в Арсенал... Даже подхвърля на медиите да питат отбора дали е така... Тактично...:
He has no intention of leaving, Arsenal and Wenger are very happy with him. Maybe try asking them!


Декември - конфликт със съотборник, защото не се връща в защита:
Cameras caught Gabriel and Lucas Perez in a heated debate on the pitch, which reportedly continued as they headed down the tunnel.


Януари тишина (след поредната контузия)

Февруари - агентът му започва с цигански номера да притиска отбора да го пускат повече да играе:
‘If Lucas leaves London – and he will leave because he’s had no chance with [Arsene] Wenger – he wants to go and play for a big club like Arsenal.

‘Milan is a great club and he likes them very much, even if we’ve never talked with the Rossoneri hierarchy.

Look, the truth is that Lucas wants to leave AT ALL COSTS and is not happy at Arsenal, he hasn’t settled and hasn’t had a chance to play and show what he can do.

‘No matter who is the manager in the future, we want to go.


После се почнаха едни обяснения, че не е вярно, че иска да си тръгва... ей така тактично, след като обясниха какви са му намеренията и че горе-долу са отписали и Венгер

Даже днес, ако му напишеш името в google в новините за деня, пак първата новина е, че ще си ходи в Испания.

Чак пък толкова да е жертва на медиите момчето?!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: FA Cup: Сътън Юнайтед - Арсенал

Мнениеот crap » 02 мар 2017 03:50

Под вола не теле ами кит търсиш... Стига глупости с тия измислените новини.
YA GUNNERS YA


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта