Арсенал - Хъл Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 11 фев 2017 16:26

Всички сносни положения опропастихме и накрая бием с гол с ръка и дузпа... :lol: По-тежък мач очаквах в интерес на истината, макар че след първия гол зорлем се опитахме наистина да си го направим такъв.
ЦСКА, Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains, Linkin Park...

Потребителски аватар
krasimilkov
Контакти:

Мнениеот krasimilkov » 11 фев 2017 17:11

Много слаб мач за Клатенбърг,много принципен излезе накрая дузпа с червен картон.Първото полувреме Гибс като последен получи САМО жълт картон.Голът с ръка не ми се коментира. ;) ;) ;)

Потребителски аватар
Alex
Контакти:

Мнениеот Alex » 11 фев 2017 17:20

Разочароващ мач. С тая игра клишето за топ 4 е просто бетонирано... Пак мъка до края срещу по-слаб съперник. Пак шансове пред нашата врата поселдните минути. Кво става, ако една ситуация влезе? Пак безумна загуба на точки?!

Много искам да видя смело решение от Венгер - например да пусне Иуоби 10-ка и Уелбек на крилото срещу Байерн. Също и Окс по другото крило. Йозил и Уолкът (колкото и да ги харесвам и двамата) трябва сериозно да се замислят какво искат от бъдещето си...
Изображение

Потребителски аватар
Alex
Контакти:

Мнениеот Alex » 11 фев 2017 17:24

И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен! (също както и недадената дузпа на Уолкът по-скоро не е дузпа)... макар че и двете решения в обратна посока пак щяха да са ок - важното е, че бяха принципни.

А Гибс всички трябва да го похвалим - цял сезон пропускаме да правим тактически фаулове и после си ебава майката и следват голове за съперника и много опасни положения (само Джака прави фаулове, ама те неговите после водят до почивка и загуба на точки). Гибс намери единственото точно решение - жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред, щеше да е чевен... Та перфектен Гибс в тая ситация!
Изображение

Потребителски аватар
krasimilkov
Контакти:

Мнениеот krasimilkov » 11 фев 2017 17:53

Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен! (също както и недадената дузпа на Уолкът по-скоро не е дузпа)... макар че и двете решения в обратна посока пак щяха да са ок - важното е, че бяха принципни.

А Гибс всички трябва да го похвалим - цял сезон пропускаме да правим тактически фаулове и после си ебава майката и следват голове за съперника и много опасни положения (само Джака прави фаулове, ама те неговите после водят до почивка и загуба на точки). Гибс намери единственото точно решение - жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред, щеше да е чевен... Та перфектен Гибс в тая ситация!

Винаги подкрепям Англия и Английските отбори в Европа,за съжаление според мен Байерн М ще оправи нещата след няколко дни и ще свалите розовите фенски очила. :oops:

Потребителски аватар
Alex
Контакти:

Мнениеот Alex » 11 фев 2017 19:01

krasimilkov написа:
Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен! (също както и недадената дузпа на Уолкът по-скоро не е дузпа)... макар че и двете решения в обратна посока пак щяха да са ок - важното е, че бяха принципни.

Винаги подкрепям Англия и Английските отбори в Европа,за съжаление според мен Байерн М ще оправи нещата след няколко дни и ще свалите розовите фенски очила. :oops:

Аз всъщност си мисля, че може да стане някаква изненада с Байерн. Не защото сме по-добри (не сме), а защото и двата отбора са в някакви мини-кризи и са поразклатени, Арсенал са опрени в стената и все пак дотук през сезона все им липсва късмет, и с жребия за ШЛ и за ФА Къп, даже и в сезона, когато Байерн смачкаха всички и биха Арсенал с голове на чужд терен (и пропуснатат дузпа от Йозил)... Та някакво шесто чувство имам за изненада без въобще да споря кой е по-класният от двата отбора в момента.
Изображение

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Контакти:

Мнениеот Unforgiven_M » 12 фев 2017 04:45

Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен!
жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред

Не е хубаво с очила да се гледат мачове.
Съдията ако изгледа запис на мача със сигурност няма да е доволен от решенията си в половин дузина ситуации и Да, определено повлия на резултата с неадекватните си решения. Когато Санчес рита топката тя се запъти високо в небето, не по посока на вратата въобще, та казваш неумишлената наистина игра с ръка, която обаче я праща в друга посока и във вратата е ок? Излиза Маркович сам срещу вратаря, и фаула не е за червен картон, защото кой друг казваш щеше да овладее топката, а не Маркович?
Не се излагай с пристрастно-глупашки коментари, че не е сериозно...

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 12 фев 2017 12:46

Първият гол е абсолютно НЕредовен и тук не би следвало да има спор изобщо. Клатънбърг не, но страничният би следвало да види добре ситуацията. Положението с Гибс го изтървах и не мога да кажа какъв трябваше да е картонът. Играхме по-добре от съперника, но е факт, че не спечелихме съвсем по правилата.
П.П. Отпадането с голове на чужд терен и изпуснатата дузпа на Йозил бяха в различни години. ;)
ЦСКА, Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains, Linkin Park...

Потребителски аватар
Alex
Контакти:

Мнениеот Alex » 12 фев 2017 14:38

Unforgiven_M написа:
Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен!
жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред

Не е хубаво с очила да се гледат мачове.
Съдията ако изгледа запис на мача със сигурност няма да е доволен от решенията си в половин дузина ситуации и Да, определено повлия на резултата с неадекватните си решения. Когато Санчес рита топката тя се запъти високо в небето, не по посока на вратата въобще, та казваш неумишлената наистина игра с ръка, която обаче я праща в друга посока и във вратата е ок? Излиза Маркович сам срещу вратаря, и фаула не е за червен картон, защото кой друг казваш щеше да овладее топката, а не Маркович?
Не се излагай с пристрастно-глупашки коментари, че не е сериозно...

Ситуацията на Гибс е на кантар и затова му се зарадвах как я изигра... всяка друга постъпка водеше до директен червен картон, а точно това наручение остави шанс на съдията да не го изгони.

За гола няма какво да говорим - не е фаул, топката може да ходи, където си поиска. (както и ситуацията на Уолкът не е дузпа макар че топката отиваше към вратата). За нарушенията в наказателното важат същите правила като навсякъде по терена.
Изображение

Върни се в “Арсенал”