Арсенал - Хъл Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 11 фев 2017 16:26

Всички сносни положения опропастихме и накрая бием с гол с ръка и дузпа... :lol: По-тежък мач очаквах в интерес на истината, макар че след първия гол зорлем се опитахме наистина да си го направим такъв.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот krasimilkov » 11 фев 2017 17:11

Много слаб мач за Клатенбърг,много принципен излезе накрая дузпа с червен картон.Първото полувреме Гибс като последен получи САМО жълт картон.Голът с ръка не ми се коментира. ;) ;) ;)

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Alex » 11 фев 2017 17:20

Разочароващ мач. С тая игра клишето за топ 4 е просто бетонирано... Пак мъка до края срещу по-слаб съперник. Пак шансове пред нашата врата поселдните минути. Кво става, ако една ситуация влезе? Пак безумна загуба на точки?!

Много искам да видя смело решение от Венгер - например да пусне Иуоби 10-ка и Уелбек на крилото срещу Байерн. Също и Окс по другото крило. Йозил и Уолкът (колкото и да ги харесвам и двамата) трябва сериозно да се замислят какво искат от бъдещето си...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Alex » 11 фев 2017 17:24

И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен! (също както и недадената дузпа на Уолкът по-скоро не е дузпа)... макар че и двете решения в обратна посока пак щяха да са ок - важното е, че бяха принципни.

А Гибс всички трябва да го похвалим - цял сезон пропускаме да правим тактически фаулове и после си ебава майката и следват голове за съперника и много опасни положения (само Джака прави фаулове, ама те неговите после водят до почивка и загуба на точки). Гибс намери единственото точно решение - жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред, щеше да е чевен... Та перфектен Гибс в тая ситация!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот krasimilkov » 11 фев 2017 17:53

Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен! (също както и недадената дузпа на Уолкът по-скоро не е дузпа)... макар че и двете решения в обратна посока пак щяха да са ок - важното е, че бяха принципни.

А Гибс всички трябва да го похвалим - цял сезон пропускаме да правим тактически фаулове и после си ебава майката и следват голове за съперника и много опасни положения (само Джака прави фаулове, ама те неговите после водят до почивка и загуба на точки). Гибс намери единственото точно решение - жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред, щеше да е чевен... Та перфектен Гибс в тая ситация!

Винаги подкрепям Англия и Английските отбори в Европа,за съжаление според мен Байерн М ще оправи нещата след няколко дни и ще свалите розовите фенски очила. :oops:

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Alex » 11 фев 2017 19:01

krasimilkov написа:
Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен! (също както и недадената дузпа на Уолкът по-скоро не е дузпа)... макар че и двете решения в обратна посока пак щяха да са ок - важното е, че бяха принципни.

А Гибс всички трябва да го похвалим - цял сезон пропускаме да правим тактически фаулове и после си ебава майката и следват голове за съперника и много опасни положения (само Джака прави фаулове, ама те неговите после водят до почивка и загуба на точки). Гибс намери единственото точно решение - жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред, щеше да е чевен... Та перфектен Гибс в тая ситация!

Винаги подкрепям Англия и Английските отбори в Европа,за съжаление според мен Байерн М ще оправи нещата след няколко дни и ще свалите розовите фенски очила. :oops:

Аз всъщност си мисля, че може да стане някаква изненада с Байерн. Не защото сме по-добри (не сме), а защото и двата отбора са в някакви мини-кризи и са поразклатени, Арсенал са опрени в стената и все пак дотук през сезона все им липсва късмет, и с жребия за ШЛ и за ФА Къп, даже и в сезона, когато Байерн смачкаха всички и биха Арсенал с голове на чужд терен (и пропуснатат дузпа от Йозил)... Та някакво шесто чувство имам за изненада без въобще да споря кой е по-класният от двата отбора в момента.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Unforgiven_M » 12 фев 2017 04:45

Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен!
жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред


Не е хубаво с очила да се гледат мачове.
Съдията ако изгледа запис на мача със сигурност няма да е доволен от решенията си в половин дузина ситуации и Да, определено повлия на резултата с неадекватните си решения. Когато Санчес рита топката тя се запъти високо в небето, не по посока на вратата въобще, та казваш неумишлената наистина игра с ръка, която обаче я праща в друга посока и във вратата е ок? Излиза Маркович сам срещу вратаря, и фаула не е за червен картон, защото кой друг казваш щеше да овладее топката, а не Маркович?
Не се излагай с пристрастно-глупашки коментари, че не е сериозно...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 12 фев 2017 12:46

Първият гол е абсолютно НЕредовен и тук не би следвало да има спор изобщо. Клатънбърг не, но страничният би следвало да види добре ситуацията. Положението с Гибс го изтървах и не мога да кажа какъв трябваше да е картонът. Играхме по-добре от съперника, но е факт, че не спечелихме съвсем по правилата.
П.П. Отпадането с голове на чужд терен и изпуснатата дузпа на Йозил бяха в различни години. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Alex » 12 фев 2017 14:38

Unforgiven_M написа:
Alex написа:И не знам какво всички скочиха на съдията?! Голът на Санчес и си е абсолютно редовен!
жълтия картон си беше справедлив, защото нападателя не беше овладял топката - беше л ия бутнал напред


Не е хубаво с очила да се гледат мачове.
Съдията ако изгледа запис на мача със сигурност няма да е доволен от решенията си в половин дузина ситуации и Да, определено повлия на резултата с неадекватните си решения. Когато Санчес рита топката тя се запъти високо в небето, не по посока на вратата въобще, та казваш неумишлената наистина игра с ръка, която обаче я праща в друга посока и във вратата е ок? Излиза Маркович сам срещу вратаря, и фаула не е за червен картон, защото кой друг казваш щеше да овладее топката, а не Маркович?
Не се излагай с пристрастно-глупашки коментари, че не е сериозно...

Ситуацията на Гибс е на кантар и затова му се зарадвах как я изигра... всяка друга постъпка водеше до директен червен картон, а точно това наручение остави шанс на съдията да не го изгони.

За гола няма какво да говорим - не е фаул, топката може да ходи, където си поиска. (както и ситуацията на Уолкът не е дузпа макар че топката отиваше към вратата). За нарушенията в наказателното важат същите правила като навсякъде по терена.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта