Арсенал - Уотфорд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Уотфорд

Мнениеот boabbb » 31 яну 2017 15:40

[center]Арсенал - Уотфорд[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия - 31.01.2017г. ( вторник ) от 21.45ч.[/center]
[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот Udoji90 » 31 яну 2017 16:37

От посочения тук състав според мен няма да са титуляри Окслейд, Уолкът и Уелбек, а ще започнат съответно Коклен, Иуоби и Жиру. Иначе съперникът е като цяло непредвидим и непостоянен. Ако няма простотии като срещу Бърнли и подценяване, може да спечелим мача сравнително леко.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот boabbb » 31 яну 2017 16:47

Така ги даваха титулярите в един сайт, иначе и аз горе-долу съм на твоето мнение, не вярвам Венгер да излезе толкова офанзивно :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот LSFC 1914 » 31 яну 2017 17:54

1:0 с много мъка

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот Udoji90 » 31 яну 2017 21:26

Очакван състав, като изключим донякъде Габриел. Според мен Уелбек можеше да е поне на пейката. Надявам се, че няма да се стигне до ситуация, в която да съжаляваме, че не разполагаме с него като смяна.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

rockierockie
Мнения: 16
Регистриран на: 18 фев 2016 07:59
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот rockierockie » 31 яну 2017 22:30

Жалък, жалък Арсенал!!! :cry: Нямам повече думи!!! Върха на простотията - Борнемут, Бърнли, Уотфорд! Все грандове страшилища! Жалки сме...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот Udoji90 » 31 яну 2017 23:43

Толкова калпаво полувреме като първото днес не помня кога за последно сме играли. А през второто смените бяха просто "гениални". Първо при 2 гола пасив вадиш единствения си централен нападател и един от малкото, които на този тежък терен биха могли да се преборят успешно в нападение. И ако това не попречи да върнем един гол, то последната смяна беше тотално безумие. ОК, Перес да, ама защо на мястото на Коклен? Като пуснеш сума ти офанзивни играчи и драстично намалиш дефанзивните, не значи, че непременно ще отбележиш по-лесно. Изведнъж заиграхме с Йозил и 5 крила и без вътрешни халфове. Съответно започнахме да губим центъра на терена и не успяхме да продължим натиска. И на всичкото отгоре без таран нямаше към кого да изсипят една топка - все имаше шанс Жиру да се пребори и да я мушне пак с глава, ако бе останал до последно. Напълно закономерен резултат на фона на показаното.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот boabbb » 01 фев 2017 09:05

Тоя Рамзи, братче ... Пак тоя кътил смотан :evil: Има ясни нареждания тоя сезон от Венгер и Стив Болт - топката не се отклонява при удари отдалеч :!: :!: Ако не можеш да блокираш изстрела, се махаш настрани и вратаря да си отговаря ... Какво прави тоя тъпак на пътя на удар от 30 метра :?: След 3 минути загуби елементарна топка в центъра и ни набиха и другия гол :| След още 3 се контузи и прееба едната смяна - колко трансферни прозореца пропускаме да го разкараме тоя :?: Другата вечна надежда - Тио сам срещу вратаря пропуска, още 2-3 положения профука ... За отбелязване е лошата намеса на Мустафата при гола, ама там и Венгер явно има намеса - последните ни 5 получени гола бяха от дузпа :| Като цяло - слаба работа ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

rockierockie
Мнения: 16
Регистриран на: 18 фев 2016 07:59
Контакти:

Re: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот rockierockie » 01 фев 2017 11:27

Калпаво играем всеки мач напоследък, дори и в мача със Суонси, ако съдията беше свирил дузпа за лебедите, не се знаеше накъде отива мача. Пореден мач със сгрешен състав и пропуснали будилника п...и заспали. Следващия кръг не ми се мисли какво ни чака! :roll: Всъщност не само следващия, всеки мач напоследък си е живо страдание... Мениджърът - на трибуните!!! Футболистите - някъде, но не и на стадиона!!! Съжалявам, но нямаме отбор! Ама то какъвто треньорът - такъв и отбора! Всеки път, когато ги гледам, ми пилят нервите, ама всеки път! А когато не ги гледам, бият с по четири - пет на нула. Ами няма да ги гледам, сори, разбиха ми нервите, настроението и желанието да гледам футбол!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта