Арсенал - Бърнли

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот Alex » 22 яну 2017 10:57

И след вчерашните за мен очаквани равенства на сити- тотнъм и стоук - ютд и неочаквано такова на Ливърпуул, победа днес е задължителна и дано да е с убедителна разлика, че да излезем втори и със самочувствие. Още повече че следващия кръг някой от Челси и Ливърпул ще изгуби точки.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот venko 1984 » 22 яну 2017 18:11

За пореден път се убеждавам, че английските рефери са най-слабите на света. Няма такива некадърници!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот Udoji90 » 22 яну 2017 18:31

Джака е престъпник просто. За втори път си вади такъв картон и ни оставя да треперим. Сега ще изпусне и мача с Челси. :x Ама май е по-добре, иначе ще вземе да я свърши същата и тогава. :lol: Коклен и той да не остане по-назад с тая тъпа дузпа, дето направи. Реферите пък под всякаква критика - не ни дадоха дузпа 2-3 минути преди нашия гол, а накрая ни дадоха дузпа от засада. :mrgreen: Обаче Мустафи железен - не му дадоха дузпичка и почти веднага след това заши първия си гол за клуба. 8-)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот boabbb » 23 яну 2017 11:15

Дебелият рефер пак усра мача :lol: :lol: Ебаси кътила е тоя, миналия червен на Джака пак беше от него за подобен фаул, само че отзад. За мен и двата картона са дискусионни :roll: Не е кой знае какво влизане, че да го гони директно ... Чиста дузпа не ни даде, после 15 мин продължение, накрая дузпа за нас от засада - абе, ужас :lol: Тоя си е за при Майк Дийн в Чемпиъншип :mrgreen: На Бърнли сме им на късмет, два пъти им го слагаме в продължението от засада :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот Alex » 23 яну 2017 13:46

Между другото не съм сигурен, н оза това нарушение срещу Кошчелни накрая не се ли дава непряк свободен удар? Смисъл това не е ли опасна игра? :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот boabbb » 23 яну 2017 13:56

Alex написа:Между другото не съм сигурен, н оза това нарушение срещу Кошчелни накрая не се ли дава непряк свободен удар? Смисъл това не е ли опасна игра? :)


Абе, той го РИТНА в главата, а не му посегна :lol: :lol: С бутоните го прасна в челото ... Чиста дузпа си е 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот Udoji90 » 23 яну 2017 15:44

Чиста дузпа само ако не беше в засада. :lol: Иначе да, контакт май си имаше - може би леко в главата и после май и в рамото. :roll: За Джака червеният картон си е съвсем правилен - нали в последните сезони реферите уж са инструктирани за влизания с 2 крака напред директно да гонят. Друг въпрос е, че в мачове на други отбори подобни изгонвания биват спестявани. :x В нашия случай обаче реферът си е съвсем прав според мен. Грешките му бяха, че не ни даде дузпа за фаул срещу Мустафи 2-3 мин. преди гола му, и дузпата от засада, която ни даде. Реално повече ни подпря, отколкото да ни реже.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот TheNameOfTheGame » 24 яну 2017 23:22

Нека бъдем обективни и да признаем, че ако не бяха съдиите за пореден път щяхме да се насерем в ключов момент - точно когато другите отбори в челото се бяха издънили. И този път вината не беше във Венгер, а изцяло в играчите, които с лека ръка пропиляха поне половин дузина хубави положения и вместо да решим мача рано, треперихме до последно. И точно в момента, в който най-накрая отбелязахме и беше нужна още малко концентрация, за да удвоим резултата и затворим мача, отново се прояви Джака. Дано този бастун го накажат поне за 5 мача (може и за повече), защото наистина ми писна от него. Дузпи ли не бяха, червени картони ли не бяха, а все още сме в средата на сезона :!: Прекалено много черни точки му се насъбраха и честно казано предпочитам някой от U23 да пуснем в игра вместо него.

Относно спорните положения: червеният картон за мен беше 100%-тов - влизане с двата крака с бутоните напред. Дузпа срещу Мустафи имаше, дузпата на Бърнли също беше чиста, а дузпа за нас нямаше, тъй като Косчелни беше в засада.

И още нещо - твърде много станаха спорните отсъждания в наша полза през сезона и без тях може би щяхме да сме между Юнайтед и Евертън в класирането. Не казвам, че на другите водещи отбори не им помагат, но честно казано ми иска да печелим честно мачовете си, а не с такива отсъждания.

[offtopic]И след като мина този кръг реално се вижда колко важни бяха гостуванията на Евертън, Ман Сити и Борнемут. Три мача, от които спечелихме само точка, а 6 бяха напълно постижими и с тях в актива ни щяхме да сме до Челси и доста пред преследвачите...щяхме да имаме малко по-реални шансове за титлата.[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта