Суонзи - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Суонзи - Арсенал

Мнениеот boabbb » 12 яну 2017 14:41

[center]Суонзи - Арсенал[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия - 14.01.2017г. ( събота ) от 17.00ч. [/center]
[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
[center]Liberty Stadium[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Диема Спорт 2[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 12 яну 2017 14:49

Тези са ни един от най-кривите съперници - никога не сме ги побеждавали 2 пъти за един сезон, откакто влязоха във Висшата лига. И понеже у дома ги бихме през есента, мисля, че е малко вероятно да ги ударим пак, макар че този сезон са очевидно по-слаби, отколкото сме свикнали да ги виждаме. 1-1 от мен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот ЕМИЛ » 12 яну 2017 15:20

0:2

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Alex » 12 яну 2017 20:16

Със сигурност победа. То непобеда означава край за Венгер. Пък и почти целият състав е на лице. Тоя кръг всички лидери имат тежки мачове, щще минем и 1-2 места нагоре в подреждането, което все пак ще има някакъв психологически ефект в положителна посока.
Хубавото е, че ако мачът мине без контузии, за другата седмица само Санти ще липсва (и може би, Коклен).
Да предположим едно убедително 3-0.... пък ако нещо ни тръгне играта, защо не и повече :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 12 яну 2017 20:20

И аз съм за 0:3. Тоя мач е подходящ да им покажем кой ще е номер 1 накрая на сезона! Гилфи Сигурдсон сакс! :lol: 8-)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

rockierockie
Мнения: 16
Регистриран на: 18 фев 2016 07:59
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот rockierockie » 13 яну 2017 09:20

По - скоро споделям мнението на Udoji90, тези винаги са ни били трудни съперници, често са ни били и в Лондон! Като видях как играха нашите срещу Престън НЕ, си мисля, че дори измъчена победа ще е трудна за постигане. Не виждам нищо ново, нищо свежо в играта ни, освен редките проблясъци, като тези на Жиру, на Перес в мача за купата... Мисля си, че скуката в играта идва от неспособността на Венгер да променя схемата и ритъма на отбора в мачовете, когато това се налага. Еднообразно, ама тъпо и упорито еднообразно. Те затова и Евертън, и Сити ни опраскаха.
Между другото - Рамзи вкара, кой умря??? :D

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Alex » 13 яну 2017 22:31

Уолкът пропуска тоя мач и следващия. Белерин пропуска само тоя. Дебюши е абсолютен идиот... в момент когато можеше да се бори да стане втори десен бек в отбора, какво беше това безумно интервю, че не си говорели с Венгер и отборът саботирал трансферите му?!?!

Жалко, че Жиру е в толкова добра форма, много щях да се радвам да видя утре Перес титуляр, защото се представя доста добре през целия сезон. Пък би ми било интересно да видя едно много бързо нападение със Санчес, Окс и Перес, но като гледам формата на играчите Явно Жиру ще е отпред, а Иуоби по крилото.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Alex » 14 яну 2017 19:20

Alex написа:Да предположим едно убедително 3-0.... пък ако нещо ни тръгне играта, защо не и повече :)

Много съм точен и със състава и с резултата :) :) :)

За жалост пак се видяха стари проблеми, липса на концентрация в защита, елементарни пропуски, Жиру за трети път не засече прострелна топка на празна врата. За пореден път Санчес (който е грачът с най-много грешни подавания в цялата ВЛ) се пави на интересен, взима топката, стрелят от глупави позиции, не комбинира със съотборници, пак театралничене при смяната, тормози треньора за още игрово време и по тоя начин пречи на други играчи да поддържат форма и да се пробват различни тактически решения. Колкото и да е добър и да има огромен принос към отбора, почвам да се чудя дали негова размяна с Обамеянг не изглежда като смилено решение?!?!

И още преди две седмици казах, че балонът на Челси ще се спука и мачът с Борнемут е от изключителна важност за нас... съвсем по друг начин щеше да изглежда класирането сега, ако имахме още 2 точки :|
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2017 19:58

Мда, не очаквах чак такъв резултат. Явно Суонзи са доста слабички този сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Avrameca » 14 яну 2017 22:28

Udoji90 написа:Мда, не очаквах чак такъв резултат. Явно Суонзи са доста слабички този сезон.

Махалата да ги хванем ще ги бием ... :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта