Манчестър Сити - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
peterkk
Мнения: 58
Регистриран на: 26 юли 2011 10:48
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот peterkk » 15 дек 2016 18:31

dreben23q объркани са Ви медикаментите. Каква е тази еуфория? По скоро след Коледно-Новогодишния цикъл от 17 до 20 кръг е нормално, дори консервативно да се предвиди преднина на Челси от 10-11 точки пред втория в класирането, независимо кой е той. Предвид леката програма на Челси, разбира се!

Шампиона може би ще е ясен след 31 кръг през април - Челси-Манчестър Сити.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2016 19:25

dreben23 написа:Е бас няма да правя сега тука, че Челси ще излезе топ 3, но ще се случи. Аз кво да направя като футболчето ви е съвсем тъмна Индия. Ако искаш да заложим уикенда 2 за Челси? :lol: Махни Коща само от този отбор и пропадат съвсем, защото всеки мач почти без този с котенцата е отбелязвал гол, докато голмайсторите на Арсенал и Ливърпул са из целите им отбори, какви ги дрънкате изобщо с този Челси? Челси е съвсем много малко по-силен от Сити и то в защита, в нападение Сити е по-добър, защото и те не разчитат на един да ги носи на гърба си. Лекото предимство на Сити, Арсенал и Челси е, че разполагат всички с по един топнападател, но като цяло са доста изравнени. Халфовете на Ливърпул и Арсенал, които носят опасностите пред всяка врата ми подсказва, че продължават да държат изключително високо постоянство и е въпрос само на време да излязат начело и да разрешат спора помежду си. В защита казах вече, а и друг път съм го отбелязвал това, че всички английски отбори без изключение ще изпитват трудности в Европа и от най-елементарните отбори в Италия, Испания, Германия, България също, които работят и малко по-организирано. Вижда ли се и това, вижда се? Допуска ли Арсенал, Тотнъм, Сити голове в еврлтурнирите, допуска. Даа, едно минимално предимство остава за Ливърпул и Челси, че не играят в никакви евротурнири и не могат людете да преценят как ще се представят защитите- ще допускат средно по три гола, ето така, щом Арсенал допуска по два, те ще са по три. Шампионът е ясен кой е и това в никакъв случай не е Челси, време е за залозите, защото коефициентите ще са се повишили. Отделно Челси се възполва от най-леката програма от всички възможни конкуренти и съвсем скоро ще им лъснат и пропуските, например още сега срещу коравия Палас, който допуска много голове от всякакви второстепенни отбори, но с Челси може да се поздрави със суха, купувам играч на Палас в защита аз още сега, защото и прогноза 1:0. Вилфред Заха може и да не им прости. Забележи, колега, какво направих във фентъзито - от мачо Стоук С-Саутхямптън 0:0, печелих точките от Фонте, вратаря на грънчари Грант, както и Ерик Пиййтърс. Сега ще опитаме с Палас уай нот. Деймиън Дилейни ин, Лоран Кошчелни аут, Оливие Жиру ин Криси Бентеке аут, Диего Коща резерват аут, Хари Кейн ин. Забравих и най-важното- Риад Марез аут, Дмитри Пайе ол ин. Гемуик трансферс 3. :lol: :lol: 8-)

[offtopic]Райфъл скуад реди фор комбат! :)

Изображение[/offtopic]

Въпреки огромните проблеми на Сити,прогнозирам 1Х.То ние всички сме много зле,само Арсенал са добре,за това са на 6 точки от 1-вото място,а след този кръг ще сте на 8 или 9т..След нова година на 12-15точки.Един въпрос-ти наистина ли вярваш в това,което пишеш?Честно?
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Alex » 15 дек 2016 19:45

E_pluribus_unum написа:Въпреки огромните проблеми на Сити,прогнозирам 1Х.То ние всички сме много зле,само Арсенал са добре,за това са на 6 точки от 1-вото място,а след този кръг ще сте на 8 или 9т..След нова година на 12-15точки.Един въпрос-ти наистина ли вярваш в това,което пишеш?Честно?

Мойто момче, въпросъте ти вярваш ли ги тия неща, дето си ги изписал - какви 15 точки, какви 5 лева?!?! От петте отбора в челото Челси е най-нестабилният. Тая безумна схема 3-4-3 колко още ще издържи?!?!? Като получите няколко контузии или като Сити картони какво се случва?!?! Много скоро ще си проличи, че това Ви е максимумът и нямате футболни аргументи за нищо смислено... Мисля, че Сити Арсенал са на едно ниво (може би 1% предимство давам на Арсенал заради по-дългата скамейка и по-обиграният състав), Ливърпул не мога да разбера дали да по-силни или по-слаби от двата отбора. Пък Вие си се борете с Тотнъм за 4-тото място.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2016 21:58

Alex написа:
E_pluribus_unum написа:Въпреки огромните проблеми на Сити,прогнозирам 1Х.То ние всички сме много зле,само Арсенал са добре,за това са на 6 точки от 1-вото място,а след този кръг ще сте на 8 или 9т..След нова година на 12-15точки.Един въпрос-ти наистина ли вярваш в това,което пишеш?Честно?

Мойто момче, въпросъте ти вярваш ли ги тия неща, дето си ги изписал - какви 15 точки, какви 5 лева?!?! От петте отбора в челото Челси е най-нестабилният. Тая безумна схема 3-4-3 колко още ще издържи?!?!? Като получите няколко контузии или като Сити картони какво се случва?!?! Много скоро ще си проличи, че това Ви е максимумът и нямате футболни аргументи за нищо смислено... Мисля, че Сити Арсенал са на едно ниво (може би 1% предимство давам на Арсенал заради по-дългата скамейка и по-обиграният състав), Ливърпул не мога да разбера дали да по-силни или по-слаби от двата отбора. Пък Вие си се борете с Тотнъм за 4-тото място.

Откъде знаеш дали съм момче,чак пък твоето?Не се ядосвай!Вашите футболни аргументи,дълга резервна скамейка и схемата Ви я гледаме много,много отдавна!За твое съжаление това не Ви стига.От колко години не сте печелили П.Л.?
Разбира се,че схемата е безумна и това прави отбора специален!Не е задължително отбора да играе в тази схема до края и според мен ще се променя с течение на времето.Задачата на Конте този сезон беше да стабилизира отбора и го направи.Не само това,но и Ви показва как се става шампион,дори и да изстиска максимума от футболистите!И да,вярвам си!Много по реално е Челси да стане шампион,отколкото Вие да триумфирате с титлата в следващите 3 години!
Това е мое мнение и не е нужно да трошиш нерви,то няма да се промени.Все пак форумът е за това,всеки да си изрази мнението(било то и грешно).
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Alex » 15 дек 2016 23:52

E_pluribus_unum написа:
Alex написа:
E_pluribus_unum написа:Въпреки огромните проблеми на Сити,прогнозирам 1Х.То ние всички сме много зле,само Арсенал са добре,за това са на 6 точки от 1-вото място,а след този кръг ще сте на 8 или 9т..След нова година на 12-15точки.Един въпрос-ти наистина ли вярваш в това,което пишеш?Честно?

Мойто момче, въпросъте ти вярваш ли ги тия неща, дето си ги изписал - какви 15 точки, какви 5 лева?!?! От петте отбора в челото Челси е най-нестабилният. Тая безумна схема 3-4-3 колко още ще издържи?!?!? Като получите няколко контузии или като Сити картони какво се случва?!?! Много скоро ще си проличи, че това Ви е максимумът и нямате футболни аргументи за нищо смислено... Мисля, че Сити Арсенал са на едно ниво (може би 1% предимство давам на Арсенал заради по-дългата скамейка и по-обиграният състав), Ливърпул не мога да разбера дали да по-силни или по-слаби от двата отбора. Пък Вие си се борете с Тотнъм за 4-тото място.

Откъде знаеш дали съм момче,чак пък твоето?Не се ядосвай!Вашите футболни аргументи,дълга резервна скамейка и схемата Ви я гледаме много,много отдавна!За твое съжаление това не Ви стига.От колко години не сте печелили П.Л.?
Разбира се,че схемата е безумна и това прави отбора специален!Не е задължително отбора да играе в тази схема до края и според мен ще се променя с течение на времето.Задачата на Конте този сезон беше да стабилизира отбора и го направи.Не само това,но и Ви показва как се става шампион,дори и да изстиска максимума от футболистите!И да,вярвам си!Много по реално е Челси да стане шампион,отколкото Вие да триумфирате с титлата в следващите 3 години!
Това е мое мнение и не е нужно да трошиш нерви,то няма да се промени.Все пак форумът е за това,всеки да си изрази мнението(било то и грешно).

Не се ядосвам, немоето немомче :) Просто това е моето мнение. За едно си прав - за Конте и максимумът, наистина ми надмина очакванията и извади от тоя отбор възможно най-много, просто не става само с късмет, обрати и т.н... сезонът ще е дълъг, всеки отбор има по една серия от по 7-8 мача с по-лесни съперници и един труден между тях и това дава фалшиво усещане, че е набрал скорост. Още доста вода ще изтече преди да се очертае явен фаворит за титлата.
12 години и половина.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот insaneboy1 » 16 дек 2016 10:51

Един Х ще е най-добре, но едва ли.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 16 дек 2016 12:53

Мерси за пожеланията, Венгер е най-добрият треньор, който някой някога може да ми пожелае, който някога сам бих си пожелал! 8-) Това, че футболът ви е абсолютно тъмна Индия не е мой проблем изобщо. :lol: :lol: В съвременния футболен свят за качествени треньори се смятат точно люде като Арсен Венгер, не като Жозе Моуриньо, Хосеп Гуардиола и ей такива футболни лаици, които може да всакатят всеки един силен отбор или пък Антонио Конте. Хайде, Конте е поне италианец и хората му наблягат на защитата и правят осем сухи, ама оттам насетне ще го видим Челси по-нататък, сега да минат лесните мачове и ще видите къде ще се озове Челси. Със сигурност под номер 2 в класирането. Освен това този тим е застаряващ както и да го погледна и няма да издържат кръстовете. :lol:

Всяка година е футболът е един и същ навсякъде и вие пак не можете да го научите, деца мили. Замислете се малко и ще видите, че съм прав. Съветът ми към футболните специалисти фром май кайнд да продължат да залагат за Ливърпул или Арсенал шампион, друг няма да го бъде тука! Нито Челси, нито Сити, нито Лестър, нито Тотнъм, дори шпорите имат по-големи шансове от Челси, но трябва малко да си пооправят формата, отборът им е сериозен.. :mrgreen: :)

Фактът, че мизерен защитник като Алонсо от Фиорентина дето го взе Челси в момента е топ защитника, смятайте и нивото на Челси какво е. Само ще кажа, че никога преди Алонсо не е бил топ защитник в калчото, някъде към средата на таблицата беше той. Нивото на английския футбол е по-ниско и от това на Първа професионална футболна лига, там поне държим ниво винаги за ъндъри, а тук всичко им оувъри ама като е нисичко нивото ще са оувъри какво да са. :lol: :lol:

Прогнозирам смело, че Челси ще е извън топ 3 до март месец след мача с Уотфорд. Нататъка вече ме мързи...Кръгът е 28-ми, римембър. :)

[offtopic]Ето това ще е мачът на истината 04.03. 17:00 Liverpool -Arsenal, оттам насетне започват приготовленията за празниците през май в лагера на Арсен Венгер, защото ние сме по-силнички малко. Але, але, але, шампиони сме. Между другото, който няма бели петна в паметта си ще си спомня, че съм прогнозирал титла на Арсенал, непосредствено преди назначаването на Конте, ГУардиола и Моу в Премиършипа, защото ще е най-сладко на Арсен Венгер да триумфира с наличието на най-некадърните треньори на света във футбола!
Баце Таско хас бикам а леджънд уит хис предикшънс енд хи'л кънтиню ту плийз ю ънтил ол дъ ийвъл из гон фор гуд! Хи' л мейк а лот ъф топскорс ин дъ предикшън геймз енд дер уил би мач ъф а саднес инсайд 'коз хи ноуз екзактли хау ту мейк дад хепън..Уоч енд лърн ит уил би соу епик афтър ол 'бикоуз хи'з стил дъ ласт уан ин дъ тейблъс, бът хи'с мениджд ту предикт къректли олмост 30 геймз фром 40 ласт уикенд енд ноубади мейд а профит фром ит! :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

На линия
CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот CSKA69 » 16 дек 2016 22:16

dreben23 написа:Мерси за пожеланията, Венгер е най-добрият треньор, който някой някога може да ми пожелае, който някога сам бих си пожелал! Това, че футболът ви е абсолютно тъмна Индия не е мой проблем изобщо. : В съвременния футболен свят за качествени треньори се смятат точно люде като Арсен Венгер, не като Жозе Моуриньо, Хосеп Гуардиола и ей такива футболни лаици, които може да всакатят всеки един силен отбор или пък Антонио Конте. Хайде, Конте е поне италианец и хората му наблягат на защитата и правят осем сухи, ама оттам насетне ще го видим Челси по-нататък, сега да минат лесните мачове и ще видите къде ще се озове Челси. Със сигурност под номер 2 в класирането. Освен това този тим е застаряващ както и да го погледна и няма да издържат кръстовете. :lol:

Всяка година е футболът е един и същ навсякъде и вие пак не можете да го научите, деца мили. Замислете се малко и ще видите, че съм прав. Съветът ми към футболните специалисти фром май кайнд да продължат да залагат за Ливърпул или Арсенал шампион, друг няма да го бъде тука! Нито Челси, нито Сити, нито Лестър, нито Тотнъм, дори шпорите имат по-големи шансове от Челси, но трябва малко да си пооправят формата, отборът им е сериозен.. :mrgreen: :)

Фактът, че мизерен защитник като Алонсо от Фиорентина дето го взе Челси в момента е топ защитника, смятайте и нивото на Челси какво е. Само ще кажа, че никога преди Алонсо не е бил топ защитник в калчото, някъде към средата на таблицата беше той. Нивото на английския футбол е по-ниско и от това на Първа професионална футболна лига, там поне държим ниво винаги за ъндъри, а тук всичко им оувъри ама като е нисичко нивото ще са оувъри какво да са. :lol: :lol:

Прогнозирам смело, че Челси ще е извън топ 3 до март месец след мача с Уотфорд. Нататъка вече ме мързи...Кръгът е 28-ми, римембър. :)

[offtopic]Ето това ще е мачът на истината 04.03. 17:00 Liverpool -Arsenal, оттам насетне започват приготовленията за празниците през май в лагера на Арсен Венгер, защото ние сме по-силнички малко. Але, але, але, шампиони сме. Между другото, който няма бели петна в паметта си ще си спомня, че съм прогнозирал титла на Арсенал, непосредствено преди назначаването на Конте, ГУардиола и Моу в Премиършипа, защото ще е най-сладко на Арсен Венгер да триумфира с наличието на най-некадърните треньори на света във футбола!
Баце Таско хас бикам а леджънд уит хис предикшънс енд хи'л кънтиню ту плийз ю ънтил ол дъ ийвъл из гон фор гуд! Хи' л мейк а лот ъф топскорс ин дъ предикшън геймз енд дер уил би мач ъф а саднес инсайд 'коз хи ноуз екзактли хау ту мейк дад хепън..Уоч енд лърн ит уил би соу епик афтър ол 'бикоуз хи'з стил дъ ласт уан ин дъ тейблъс, бът хи'с мениджд ту предикт къректли олмост 30 геймз фром 40 ласт уикенд енд ноубади мейд а профит фром ит! :)[/offtopic]


Дребния съвсем е превъртял схемата :lol: :lol: пийте си хапчетата бре, че не е смешно, а тъжно :|
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4429
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Liquidator » 17 дек 2016 03:08

dreben23 написа:Всяка година е футболът е един и същ навсякъде и вие пак не можете да го научите, деца мили.

Ми един и същи е бе, баце Таско, а ти продължаваш да слагаш Арсенал шампион :lol: Айде стига :) Прогнозите ти са както на теб ти се искат да станат, Арсенал е шампион всяка година, кога ще излезе :)
2015 Челси пак сдаваше багажа по това време според твоите виждания, пък 38 кръга все на върха, римембър!
Антонио Конте дори няма скамейка за тази схема, а е на 10 поредни и ще вземе титлата в първия си сезон, кен ю билийв ит? Хи'з гона уин ъз дъ лийг, уот ъ мен!
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта