Евертън - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот Alex » 14 дек 2016 00:17

drogba_best написа:Всичко си идва на мястото, в момента щом изтеглиха Байерн Венгер и компания не изневериха на себе си още на мига.

Всичко ще си дойде на мястото като почнете да се борите с Тотнъм за последното място в ШЛ... щото тоя късмет, дето имахте последователно и с Тотнъм, и със Сити ще свърши (както впочем и на нас днес си ни взе съдбата каквото ни подари срещу Бърнли примерно)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот Ivanov_95 » 14 дек 2016 01:50

Alex написа:
drogba_best написа:Всичко си идва на мястото, в момента щом изтеглиха Байерн Венгер и компания не изневериха на себе си още на мига.

Всичко ще си дойде на мястото като почнете да се борите с Тотнъм за последното място в ШЛ... щото тоя късмет, дето имахте последователно и с Тотнъм, и със Сити ще свърши (както впочем и на нас днес си ни взе съдбата каквото ни подари срещу Бърнли примерно)

Ок. :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот boabbb » 14 дек 2016 09:51

Я, я, феновете на Челси изпълзяха от дупките :lol: :lol: По едно време нямаше кой тема да направи за мача им, сега даже и тука идват :lol: :lol: Роман явно е превел по някоя рубла ... За мача - мизерна работа, класическа загуба след контузия на основен защитник, сипят центрирания и влиза гол :| От Габриел и дъска за кочина не става :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 14 дек 2016 10:07

Най-тъпото е, че всъщност започнахме мача доста добре. Пресирахме гостите активно, принуждавахме ги да губят топката лесно. Реално Евертън почти не можеха да вържат смислена атака. И след гола ни с всяка следващата минута им оставяхме все повече да владеят и да натискат. А можеше да продължим да контролираме топката (дори да не ги пресираме - трудно е да го правим цял мач) и като нищо да си затворим мача при 0-1. При липса на основен бранител точно по такъв начин трябваше да подходим. На всичкото отгоре изравняването дойде в неприятен момент.
После второто полувреме го започнахме като първото, обаче този път не вкарахме гол и още по-необяснимо пак им оставихме инициативата. И се сетихме да нападаме чак след техния 2-ри гол. Не знам какво си мислеха играчите - дали да спестят сили, дали подцениха съперника... При всички положения обаче показаха много несериозно отношение и слаба мотивация. Тук вече и Венгер има вина. При домакините бе точно обратното - след трудното начало показаха огромно желание и напълно си заслужиха успеха.
Последна промяна от Udoji90 на 14 дек 2016 15:52, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот ZinedineZidane » 14 дек 2016 12:28

Само чич Асен може така да окака подобен мач. Цар е...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот E_pluribus_unum » 14 дек 2016 15:50

Е все пак искам да благодаря на Венгер,че изпусна инициативата в мача и на Куман,за това че не се отказа до самия край!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 16 дек 2016 18:56

Няма какво да се лъжем, за пореден път се насираме в много важен момент. Тъкмо миналият кръг Ливърпул и Сити бяха загубили точки и вместо да затвърдим преднината си пред тях, губим мача. Много слабо представяне за нас и според мен заслужена победа за домакините, които я искаха повече. За цял мач имахме 3 положения (гола на Алексис, пропуска на Йозил и това накрая, май беше на Иуоби), което е абсолютно несериозно. Голът на Ашли Уилямс пък беше черешката на тортата. При наличието на Косчелни, Габриел, Жиру, Джака никой да не го пази просто нямам думи. Не знам дали също така ви направи впечатление, че и Лукаку беше съвсем сам при корнера...

За мен голямата вина за загубата е на Венгер, който отново обърка състава и смените. Личи си, че играчите са тромави и изтощени и ние продължаваме да играем без никакви ротации. В защита можехме да излезем с Гибс на левия бек, до Коклен да почне Елнени, да се даде почивка на Йозил/Алексис, а може и на двамата. По време на мача беше видно, че Йозил е най-слабият на терена и според мен нищо не пречеше още в 60 минута дядото да го смени с Жиру. Като цяло много разочороваща, но напълно заслужена загуба.

[offtopic]Според мен който от топ-отборите вземе Лукаку ще уцели джакпота. Изключително силен физически нападател, който буквално смаза защитниците ни. Освен всичко друго за габаритите си има и чудесна скорост. За мен най-добрият таран след Диего Коща в лигата.[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта