Арсенал - Стоук Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот boabbb » 08 дек 2016 13:16

[center]Арсенал - Стоук Сити[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия - 10.12.2016г. ( събота ) от 17.00 ч. [/center]
[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
[center]Emirates Stadium[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Диема Спорт 2[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот Udoji90 » 08 дек 2016 13:38

Един от най-трудните ни съперници за гостуване, но един от най-леките ни за домакинство. Надявам се доброто настроение и успешната игра от последните 2 срещи да продължи и в този мач. Прогнозирам успех с 2-0, като се надявам да си решим бързо този двубой, след което да запазим малко сили за предстоящите 2 тежки гостувания следващата седмица.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот Артилериста » 08 дек 2016 23:11

Очаквам малко по-лесен мач и победа с 2 гола разлика, като се надявам че Жиру ще е тируляр.
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"


Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот Alex » 10 дек 2016 16:52

Да си пожелаем не просто победа, а играта да ни тръгне и да внесем успешния ритъм и в следващите 2 изключително важни срещи! Предполагам нещо от сорта на 3-0 / 3-1 и дано да продължим след това серията и срещу Евъртън и Ман Сити (които очаквам да изпаднат в миини-криза с тия червени картони)
Последна промяна от Alex на 10 дек 2016 22:51, променено общо 1 път.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот Udoji90 » 10 дек 2016 19:05

Сами си направихме мача труден с леко несериозно отношение в началото, но по много убедителен начин се измъкнахме от тежкото положение. През второто полувреме показахме настроението от последните мачове и тотално надиграхме съперника. В много лош момент обаче дойде тази контузия на Мустафи. :| Дано не отсъства дълго, макар че Габриел в интерес на истината засега показва задоволително ниво, а и Мертезакер се очаква скоро да се върне в игра.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот TheNameOfTheGame » 10 дек 2016 21:17

Udoji90 написа:Сами си направихме мача труден с леко несериозно отношение в началото, но по много убедителен начин се измъкнахме от тежкото положение. През второто полувреме показахме настроението от последните мачове и тотално надиграхме съперника. В много лош момент обаче дойде тази контузия на Мустафи. :| Дано не отсъства дълго, макар че Габриел в интерес на истината засега показва задоволително ниво, а и Мертезакер се очаква скоро да се върне в игра.


Общо взето, както много често се случва, мненията ни се припокриват. ;) И на мен много ми хареса второто полувреме и мисля, че можехме да вкараме още голове. За мен ключовият момент беше спасяването на Чех при удара на Крауч с глава, това беше само 2-3 минути преди да вкараме за 3:1. Ако беше станало 2:2 се съмнявам, че щяхме да спечелим. Много ми хареса The Ox в този мач, Алексис и Йозил са ясни, Иуоби също със силно включване. Лично аз недоумявам защо Жиру е резерва в такива мачове, но след като сме победили няма да критикувам Венгер. :)

Мустафи си мисля, че приключи за тази календарна година - според мен е с разтежение в задната част на бедрото, т.е. поне 3-4 седмици ще е аут, но дано все пак греша. Мертезакер уж тренира, но Венгер беше казал, че му трябват поне още 2-3 седмици, за да е готов за игра, а и трудно можем да очакваме да е на високо ниво след толкова дълго време извън игра.

Положителната новина е завръщането в игра на Ектор Бейерин. Въпреки някои грешки, които направи, ясно си пролича колко фундаментална част от състава е и колко много липсваше на отбора в последния месец.

В защитата много се съмнявам да правим някакви рокади до Нова година. Евентуално само на левия бек би било оправдано, не вярвам Венгер да гласува доверие на Холдинг (особено в предстоящите 2 мача).
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот Udoji90 » 10 дек 2016 21:24

Венгер е потвърдил за Мустафи, че поне 3 седмици е аут, тоест пропуска минимум 4 мача. Дано Габриел да задържи сегашното си ниво.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Стоук Сити

Мнениеот Alex » 10 дек 2016 22:51

Alex написа:Да си пожелаем не просто победа, а играта да ни тръгне и да внесем успешния ритъм и в следващите 2 изключително важни срещи! Предполагам нещо от сорта на 3-0 / 3-1 и дано да продължим след това серията и срещу Евъртън и Ман Сити (които очаквам да изпаднат в миини-криза с тич червени картони)

Не че се хваля... ама хваля се... водете си записки :) 8-)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта