Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот boabbb » 02 дек 2016 13:32

[center]Уест Хям Юнайтед - Арсенал[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия - 03.12.2016г. ( събота ) от 19.30ч. [/center]
[center]Вероятни състави [/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
[center]Олимпийски стадион, Лондон[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Диема Спорт 2[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 02 дек 2016 13:44

Дано да са си починали титулярите ни, които не играха през седмицата. "Чуковете" общо взето са излезли с доста силен състав срещу Ман Юн, така че би следвало да сме по-свежи от тях. Ще видим и дали след края на ноември пак ще започнем да играем малко по-добре и да постигаме по-добри резултати. Без Касорла и Бейерин малко ме съмнява това, но все пак 1-2 от мен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 02 дек 2016 15:19

След малоумната загуба от оня ден, даже и не ми се пише... съвсем друго щеше да е отношението на всички (и на самите футболисти) ако имахме 20 поредни мача без загуба... Сега ще почва отново да се гради морал, самочуствие, увереност на терена... Тежък мач, Уест Хем са много добър отбор, измъчиха и Тотнъм и Ютд, освен това са в кофти позиция... дано да излезем и да запишем победа с убедителна игра, още повече, че ще излезем поне трети при победа, а това пак си е нещо.
[center]Изображение[/center]


Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот ЕМИЛ » 02 дек 2016 17:13

1:2

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 дек 2016 21:09

Троен мач, но имам някакво предчувствие, че ще го спечелим. Напоследък като гостуваме на "чуковете" постигаме добри резултати, но не е за пренебрегване и факта, че мачът няма да е на "Болейн граунд", а на Олимпийския стадион. Струва ми се, че той в голяма степен се доближава като условия до "Емирейтс" и това ще ни даде предимство. Уест Хем имат доста добри изпълнители и позицията им в класирането за мен не отговаря на класата им. Мисля, че ще се получи интересен двубой и се надявам Арсенал да е краен победител - прогноза 1:3.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 03 дек 2016 21:40

Честно казано очаквах да е доста по-труден мач. Опитаха се сякаш играчите ни да спестят сили и щеше да стане някой гаф, както ни бяха натиснали "чуковете" при 0-1, макар да нямаха кой знае какви положения. Реално обаче държахме нещата под контрол и с лекота създавахме опасни ситуации. Много хора недоволстваха, че сме били с резервите срещу Саутхемптън, но и днес се видя, че това е било абсолютно точен ход, тъй като за пръв път от над месец виждам отбора да е толкова свеж. И този път не само Алексис беше на ниво, а почти целият тим, макар да допринесе най-много той за резултата. Габриел, макар да не го харесвам особено, си беше ОК днес. Чак изтръпнах, като се хвана за коляното в края на първото полувреме, че ще останем съвсем без човек за десен защитник. Смятам, че в Швейцария трябва около половината титуляри да бъдат заменени, но все пак включени в групата, за да са на разположение, ако във Франция започне да се случва нещо необичайно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 дек 2016 22:14

Очаквах да спечелим, но не и толкова убедително. Категорично смазахме Уест Хем и дори според мен се отърваха с малко. С изключение на началните минути на второто полувреме доминирахме напълно през останалото време. Най-силният ни мач през сезона и първи подобен от над месец насам (победата срещу Съндърланд), но трябва да признаем, че "чуковете" почти не ни затрудниха. Не знам какви са условията на Алексис, за да продължи договора си, но ми се струва разумно ръководството да ги приеме, защото иначе рискуваме през лятото да изпуснем най-добрият си играч за смешна сума на фона на качествата, които притежава.

Udoji90 написа:Много хора недоволстваха, че сме били с резервите срещу Саутхемптън

Предполагам, че визираш мен :) Аз не съм казал да излезем с всички титуляри, а с някои от тях, просто ми се струва, че прекалено лесно отписахме шансовете си за Купата на Лигата, но това е мое мнение.

Udoji90 написа:Смятам, че в Швейцария трябва около половината титуляри да бъдат заменени, но все пак включени в групата, за да са на разположение, ако във Франция започне да се случва нещо необичайно.

Мисля, че няма никакъв смисъл. Не мисля, че ПСЖ ще се издънят, по-скоро ако ние бяхме в тяхната ситуация не бих бил сигурен в победата. :) Дори и с 1 гол, но мисля, че ще победят. На нас ни предстоят серия доста тежки мачове (особено с Евертън и Сити), така че всяко едно пътуване по-малко за титулярите би било от полза.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 03 дек 2016 23:01

TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:Много хора недоволстваха, че сме били с резервите срещу Саутхемптън

Предполагам, че визираш мен :) Аз не съм казал да излезем с всички титуляри, а с някои от тях, просто ми се струва, че прекалено лесно отписахме шансовете си за Купата на Лигата, но това е мое мнение.

Не, не визирам теб. Твоите мнения съм ги чел и знам какво писа. Даже смятам, че ти беше от тези, които се изказаха премерено. ;) По-скоро в една от групите във Фейсбук имаше някакви прекалени мрънкания, че сме били с резервите и сме отпаднали, и даже разни приказки, че, видиш ли, въпросната загуба щяла да ни се отрази на психиката. Аз честно казано си го преместих в другия крачол, че сме отпаднали от тоз "велик" турнир, пък на психиката ни виждаме колко се е отразило това. :lol:

TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:Смятам, че в Швейцария трябва около половината титуляри да бъдат заменени, но все пак включени в групата, за да са на разположение, ако във Франция започне да се случва нещо необичайно.

Мисля, че няма никакъв смисъл. Не мисля, че ПСЖ ще се издънят, по-скоро ако ние бяхме в тяхната ситуация не бих бил сигурен в победата. :) Дори и с 1 гол, но мисля, че ще победят. На нас ни предстоят серия доста тежки мачове (особено с Евертън и Сити), така че всяко едно пътуване по-малко за титулярите би било от полза.

То и аз не очаквам ПСЖ да сгафят нещо, ама нищо не пречи да се подсигурим за всеки случай. От днешния състав може Венгер да остави примерно само единия централен защитник, един от вътрешните халфове и едното крило. Не пречи обаче да се подсигурим с Йозил, Алексис и т.н. на пейката и ако примерно се закучи другият мач за 0-0 до към 60-тата минута, да влязат и да пробваме да вземем 1-вото място. Би било според мен оправдан риск. Пък ако французите дръпнат рано с 2-3 гола, нашите най-добри няма да влизат и така. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта