Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 дек 2016 23:53

Udoji90 написа:
TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:Смятам, че в Швейцария трябва около половината титуляри да бъдат заменени, но все пак включени в групата, за да са на разположение, ако във Франция започне да се случва нещо необичайно.

Мисля, че няма никакъв смисъл. Не мисля, че ПСЖ ще се издънят, по-скоро ако ние бяхме в тяхната ситуация не бих бил сигурен в победата. :) Дори и с 1 гол, но мисля, че ще победят. На нас ни предстоят серия доста тежки мачове (особено с Евертън и Сити), така че всяко едно пътуване по-малко за титулярите би било от полза.

То и аз не очаквам ПСЖ да сгафят нещо, ама нищо не пречи да се подсигурим за всеки случай. От днешния състав може Венгер да остави примерно само единия централен защитник, един от вътрешните халфове и едното крило. Не пречи обаче да се подсигурим с Йозил, Алексис и т.н. на пейката и ако примерно се закучи другият мач за 0-0 до към 60-тата минута, да влязат и да пробваме да вземем 1-вото място. Би било според мен оправдан риск. Пък ако французите дръпнат рано с 2-3 гола, нашите най-добри няма да влизат и така. ;)

Според мен Базел ще се опитат да натиснат още в началото и да вземат преднина, т.е. евентуална такава тактика може и да не сработи. Мисля, че няма да играят за равенство, а ще се опитат да спечелят най-вече, за да знаят, че са направили всичко, което зависи от тях и също така за престиж. Може и да бъркам, но това е моето мнение.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 04 дек 2016 02:57

Надявах се на убедителна победа с 2-0 или 3-0, така още по-добре стана. Показаха, че са се стреснали преди 3 дни срещу Светците и излязоха от мини кризата с тия равенства и неубедителна игра по най-добрия начин. Със сигурнсот си върнаха позагубената увереност. ХУбаво е ,че оправихме и головата разлика, че бяхме поизостанали, а в тоя завързан шампионат и това може да е фактор.

Страхотна преса играем - през мач печелим по гол от открадната топка от противниковата защита.

В ШЛ трябва задължителна победа, първо, за да си постигнем нашето, пък на Домуса сбирщината е ясно ,че много бой ще ядат (добре, че Арсенал и ПСЖ не завършиха 1-1, че тогава кранвиршите щяха да бъдат размазани за голова разлика във Франция :lol: ). Победа срещу Базел на практика ще гарантира на Арсенал място в първа урна догодина, а такива наглед дребни неща после имат голям ефект - по-слаба група, по-леки мачове, по-свежи футболисти, по-лесно първо място в групата и предимство при 1/8-финалите.

Въобще тоя сезон със супер стабилното представяне Арсенал си оплитат кошницата да бъдат там, където им е мястото - постоянно между първите 8 в Европа. Силен сезон и поне една купа (и да сме в борбата за титлата до самия край) ще гарантират, че няма да губим играчи и ще сме сред най-желаните дестинации при трансфери... реално погледнато Санчес къде може да отиде, ако над Арсенал са само Реал/Барса/Байерн... Освен това присъствието в първа урна също си е фактор. Остава и поне 1/4-финал в ШЛ (дай Боже полуфинал) и догодина просто трябва да затвърдим представянето от тоя сезон - без загуби от преките конкуренти и победи в останлите мачове.
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 дек 2016 12:40

Alex написа:Победа срещу Базел на практика ще гарантира на Арсенал място в първа урна догодина, а такива наглед дребни неща после имат голям ефект - по-слаба група, по-леки мачове, по-свежи футболисти, по-лесно първо място в групата и предимство при 1/8-финалите.


Това не е точно така, защото наскоро промениха правилата и в първа урна влизат шампионите на страните от топ 7 на ранглистата + настоящия победител в ШЛ, т.е. коефициента на практика играе роля за разпределяне на местата от втора урна нататък. Казано иначе трябва да спечелим или ВЛ, или ШЛ, за да сме в първа урна другия сезон.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 04 дек 2016 12:58

TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:
TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:Смятам, че в Швейцария трябва около половината титуляри да бъдат заменени, но все пак включени в групата, за да са на разположение, ако във Франция започне да се случва нещо необичайно.

Мисля, че няма никакъв смисъл. Не мисля, че ПСЖ ще се издънят, по-скоро ако ние бяхме в тяхната ситуация не бих бил сигурен в победата. :) Дори и с 1 гол, но мисля, че ще победят. На нас ни предстоят серия доста тежки мачове (особено с Евертън и Сити), така че всяко едно пътуване по-малко за титулярите би било от полза.

То и аз не очаквам ПСЖ да сгафят нещо, ама нищо не пречи да се подсигурим за всеки случай. От днешния състав може Венгер да остави примерно само единия централен защитник, един от вътрешните халфове и едното крило. Не пречи обаче да се подсигурим с Йозил, Алексис и т.н. на пейката и ако примерно се закучи другият мач за 0-0 до към 60-тата минута, да влязат и да пробваме да вземем 1-вото място. Би било според мен оправдан риск. Пък ако французите дръпнат рано с 2-3 гола, нашите най-добри няма да влизат и така. ;)

Според мен Базел ще се опитат да натиснат още в началото и да вземат преднина, т.е. евентуална такава тактика може и да не сработи. Мисля, че няма да играят за равенство, а ще се опитат да спечелят най-вече, за да знаят, че са направили всичко, което зависи от тях и също така за престиж. Може и да бъркам, но това е моето мнение.

О, да, и аз мисля, че Базел ще излязат за победа. В предишния си коментар не бях достатъчно изчерпателен. Ако не само другият мач, но и нашият се задържи дълго време на кантар, тогава може да влязат най-силните ни единици и да опитаме да обърнем ситуацията в класирането. Ако ни поведат като Саутхемптън, естествено няма смисъл да рискуваме когото и да било. ;) То ние и с титулярите да сме, няма гаранция, че няма да загубим, тъй като Базел опукаха всички останали водещи английски отбори (само със Сити не са играли) в последно време. Все пак този сезон някак ми се струват доста по-слабички, отколкото сме свикнали да ги виждаме, затова допускам, че дори срещу част от резервите ни може да загубят.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 04 дек 2016 16:03

TheNameOfTheGame написа:
Alex написа:Победа срещу Базел на практика ще гарантира на Арсенал място в първа урна догодина, а такива наглед дребни неща после имат голям ефект - по-слаба група, по-леки мачове, по-свежи футболисти, по-лесно първо място в групата и предимство при 1/8-финалите.


Това не е точно така, защото наскоро промениха правилата и в първа урна влизат шампионите на страните от топ 7 на ранглистата + настоящия победител в ШЛ, т.е. коефициента на практика играе роля за разпределяне на местата от втора урна нататък. Казано иначе трябва да спечелим или ВЛ, или ШЛ, за да сме в първа урна другия сезон.

Мерси за уточнението, не знаех ;)

И все пак, даже и като психологически ефект си е хубаво да запишем успешни резултати... И при тези правила да си пожелаем догодина да сме в първа урна :D
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот boabbb » 05 дек 2016 11:05

Здрав мач - ние ли бяхме силни, или УХ бяха трагедия :lol: :lol: Аз съм "за" в Швейцария да си паднеме, да го духа Киро Гела :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 05 дек 2016 12:03

boabbb написа:Здрав мач - ние ли бяхме силни, или УХ бяха трагедия :lol: :lol: Аз съм "за" в Швейцария да си паднеме, да го духа Киро Гела :lol: :lol:

Много кофти тръпка и Гелосания и ПСЖ искам да са преебани, ама не става...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уест Хям Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 05 дек 2016 15:39

[offtopic]Аз пък искам Лудогорец да играят в ЛЕ, но предполагам, че ще ги прецакаме, макар и неумишлено. Разбира се най-вече те сами ще са си виновни, ако не успеят да завършат 3-ти.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта