Арсенал - АФК Борнемут

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот Alex » 26 ное 2016 20:20

blague написа:Очаквам Рамзи да вкара гол. Все пак Фидел Кастро е починал...

Изпревари ме :)
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот TheNameOfTheGame » 26 ное 2016 21:16

Мисля, че след 3-те поредни равенства е време за победа. Очаквам да спечелим убедително - прогноза 4:1.
Без битка няма победа!


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16751
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот Udoji90 » 27 ное 2016 18:11

Както и очаквах, труден мач, не много добра игра, но важна победа. Борнемут се представиха много добре - в някои периоди ни превъзхождаха и до последно не спряха да търсят гола.
За Дебюши най-много ме е яд как изкара само 15 минути. :cry: А главният рефер е просто без коментар.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

rockierockie
Мнения: 16
Регистриран на: 18 фев 2016 07:59
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот rockierockie » 28 ное 2016 11:28

Много слаба игра! Не знам защо върти така състава, но определено не може да го подреди както трябва! Няма човек, който да реди играта в центъра. Касорла няма да се върне скоро в игра, а друг като него просто нямаме. Рамзи защо не започна - също не знам? Гранита ми става лошо като го гледам, Уолкът беше пълна дупка! Още следващия мач от първенството ще си имаме проблеми! Уест Хям влизат в добра форма, за разлика от нас. Единствения позитив от този мач - победата! Мачовете на Арсенал напоследък ми носят повече нерви, отколкото удоволствие :(

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот TheNameOfTheGame » 28 ное 2016 20:34

Лично аз не мога да си обясня как всеки сезон е възможно да има толкова огромни амплитуди в представянето ни. От над 1 месец (с изключение на мача със Съндърланд) играем много слабо и безидейно :!: Тази тактика "топката да стигне до Алексис и след това той да му мисли" никак не ми харесва. Цяло чудо е, че въпреки постната продукция в последно време все още сме сред лидерите, но не променим ли коренно нещата, това няма да е за дълго. Предстоят гостувания на Уест Хем, Евертън, Ман Сити...

Иначе за самия мач поздравления за Борнемут, които не се затвориха и се опитаха да се надиграват с Арсенал, мисля че ако бяха взели точка нямаше да е незаслужено. Съдията обаче беше безобразно слаб - мачът не беше груб, а той раздаде 7-8 картона. Дузпа за Борнемут през първото полувреме нямаше, но ръката на Начо през второто си беше чиста дузпа за мен. Нарушението срещу Алексис на границата се видя дори в реално време...
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16751
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот Udoji90 » 28 ное 2016 22:17

Впрочем, пропуснах по-горе да отбележа недоумението си от това, че Жиру не започна този мач. Срещу подобни съперници точно той е най-удачният нападател, а още повече в сегашната си силна форма. И наистина всички чакат на Алексис, а той като играе централен нападател, а пак се връща назад да прави играта, едва ли не трябва сам на себе си да си подава, което е нелепо. За щастие Йозил този път изпъкна с отлично отиграване при втория гол, но иначе без Касорла си е като конник без глава и не подкрепя достатъчно Санчес.
Последна промяна от Udoji90 на 30 ное 2016 12:37, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот TheNameOfTheGame » 30 ное 2016 12:22

Udoji90 написа:Впрочем пропуснах по-горе да отбележа недоумението си от това, че Жиру не започна този мач. Срещу подобни съперници точно той е най-удачният нападател, а още повече в сегашната си силна форма. И наистина всички чакат на Алексис, а той като играе централен нападател, а пак се връща назад да прави играта, едва ли не трябва сам на себе си да си подава, което е нелепо. За щастие Йозил този път изпъкна с отлично отиграване при втория гол, но иначе без Касорла си е като конник без глава и не подкрепя достатъчно Санчес.


Общо взето нямам какво друго да добавя освен това, че Касорла вече е почти на 32 г. Контузиите при него зачестиха, което е съвсем нормално, а и е ясно, че на неговата позиция няма как да играе на високо ниво още 5-6 години, а максимум година или две. Крайно време е да се намери дългосрочно решение, било то Рамзи или трансфер на нов играч, защото от сегашните нито Джака, нито Елнени биха се справили. Може би ако е здрав и покаже добро ниво логичният избор е Джак Уилшър.

Иначе Санти си е Санти, няма 2 мнения по въпроса. Той е барометърът на този отбор: ако играе добре - отборът играе силно и печели, ако ли не - справка мачовете през последния месец...
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16751
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - АФК Борнемут

Мнениеот Udoji90 » 30 ное 2016 12:37

Да, и за мен Уилшър е човекът, но трябва да е здрав. Рамзи като втори вариант - другите са различен тип спрямо Касорла. Или евентуално някой нов. Общо взето си мисля, че след този сезон или Санти ще напусне, или ще подпише за още само един, а Джак ще се върне от наема и постепенно ще му заеме мястото.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта