Манчестър Юнайтед - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот boabbb » 16 ное 2016 16:25

[center]Манчестър Юнайтед - Арсенал[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия - 19.11.2016г. ( събота ) от 14:30ч. [/center]
[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
[center]Old Trafford[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Диема Спорт[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:



Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот smoothc » 16 ное 2016 19:47

Арсенал в цифри:
16 поредни мача без загуба.
10 поредни гостувания във Висшата лига без загуба.

Сякаш доста ви идват и мисля, че Жозе Моуриньо ще се погрижи тази серия да приключи.
Едно на ръка, че мосю Венгер е сред любимите съперници на Моуриньо и второ, Арсенал играе изключително неуспешно на Олд Трафорд, визирайки основно мачовете от Висшата лига.


p.s.
Момчето от подписа ми, ще наказва отново Арсенал :)

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 17 ное 2016 05:05

Браво на автора, че се е постарал, ама такава тема има от доста време :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот boabbb » 17 ное 2016 08:40

Alex написа:Браво на автора, че се е постарал, ама такава тема има от доста време :)


Е, в техния раздел има, тая си е в нашия и можеш да ги хулиш колкото си искаш :lol: :lol: :lol: Иначе за мача - лежерно 0-2 8-) :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот SgtLiberty » 17 ное 2016 13:35

1-2 Пуснал в Еврото да биете ей :lol:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Alex » 17 ное 2016 23:36

boabbb написа:
Alex написа:Браво на автора, че се е постарал, ама такава тема има от доста време :)


Е, в техния раздел има, тая си е в нашия и можеш да ги хулиш колкото си искаш :lol: :lol: :lol: Иначе за мача - лежерно 0-2 8-) :mrgreen:

Притесняваме, че дърветата като Златан и Рууни няма да ги има, и такива като Марсиал и Рашфорд може и да направят нещо... реално погледнато Ютд имат добро нападение и няма логика да са толквоа слаби, колкото са... дано мизерният им сезон продължи.

Странно ми е защо букмейкърите ги дават лек фаворит при положение, че Арсенал от март месец досега имат една загуба. Дано да стане хубав мач, да спечелим и да покажем, че сме здраво в борбата за титлата и едновременно да уволним Моунриньо :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот smoothc » 18 ное 2016 09:30

Странно ми е защо букмейкърите ги дават лек фаворит

1.Защото за последните 10 години - имате една победа на Олд Трафорд във Висшата лига.
2.Моуриньо е изключително успешен срещу Венгер.
3.В последния кръг спечелихме гостуване на Суонси, докато вие направихте домакински Х срещу Тотнъм.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 18 ное 2016 10:51

Изобщо не съм оптимист за този мач. Венгер срещу Моуриньо няма победа за първенството, а и ние на Олд Трафърд от доста време играем много зле. Ибра е наказан, но не беше в добра форма, а с Рашфорд отпред ми се струва, че ще са по-опасни. Бейерин пък се контузи, а заместникът му Дженкинсън дори в София беше безобразен (обяснимо след дълго отсъствие, но той и по принцип си е посредствен). Поне за Алексис е радващо, че слуховете за трайна контузия не се оправдаха, но щом е имал някакъв лек проблем, нищо чудно да се е задълбочил след мача с Уругвай. Дори да не е, най-малкото му се е натрупала още умора, а той още срещу Тотнъм изглеждаше някак изтощен.
Общо взето не е нелогично домакините да са сочени като лек фаворит. Даже бих очаквал да са съвсем явен фаворит. За съжаление мисля, че ще се издъним и срещу тях, и срещу ПСЖ, тоест ноември отново ще бъде ши**н за нас. Дано да греша, но прогнозата ми е за лек успех за Ман Юн с 2-0.
Последна промяна от Udoji90 на 18 ное 2016 16:48, променено общо 4 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта