Манчестър Юнайтед - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 21 ное 2016 10:09

Според мен нямаше дузпа за Юнайтед или най-малкото ситуацията не беше от т. нар. 100%-тови. Да не забравяме все пак и влизането на Дармиан (вече с жълт картон) с бутоните напред срещу Дженкинсън. Така че според мен спорните ситуации се изравняват и не бива да има критики към съдийството.

Иначе за самия мач няма какво толкова да се каже - първото полувреме зле, второто 10 пъти по-зле. Не заслужавахме да вземем нещо от този мач. Нямам обяснение защо излязохме със събути гащи и без никакво самочувствие при все че в над 15 мача поред нямаме загуба. Липсата на Касорла си личеше, като добавим и липсата на типичен таран и присъствието на Рамзи...поредния мач, в който Венгер обърка състава. По-притеснителното е, че във второ поред дерби не играем абсолютно нищо и все пак късметът ни покри, но това няма да е винаги. Позитивното от този мач все пак е, че от 1 положение вкарахме гол и взехме точка.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот boabbb » 21 ное 2016 12:02

Бог Жиру наказва :lol: :lol: :lol: Трагичен мач, ужасен състав, Венгер имам чувството, че се чуди с кой ли състав ще го бият като маче от дирек :mrgreen: :mrgreen: Двойка Коклен-Елнени в центъра е :o :o :o
Последна промяна от boabbb на 21 ное 2016 13:26, променено общо 1 път.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 21 ное 2016 13:04

Е, на Дармиан може и да му спестиха втори жълт, ама първият му беше абсурден - за положение, в което даже не направи фаул. Да не говорим, че и Алексис след своя картон няколко пъти си позволи да крещи на съдията, така че донякъде може да се каже, че и той се е измъкнал. ;) А положението с Валенсия е ясно, че не е 100%, ама по-скоро си е дузпа - това при САФ всеки съдия щеше да го даде.
Коклен и Елнени като партньори в центъра направиха отлични мачове през пролетта, така че за мен беше обяснимо да започнат те. Още повече, че Джака си е бая рисков откъм картони и можеше да изгори. Елнени беше някак нетипично притеснен и допусна много спорни отигравания. Коклен си игра добре - може би най-добре от целия отбор заедно с Чех. Принципно Рамзи според мен нямаше да е зле да започне в центъра до французина - в крайна сметка на уелсеца там му е силата, а като е на крилото, все едно сме с 10 души. Да не говорим, че точно той най-много се доближава до функциите на Касорла и би следвало да играе на неговата позиция, докато го няма Санти. Не ми се мисли обаче какво ще е, когато испанецът някой ден напусне. Май тогава Уилшър ще е човекът за тази позиция, но дано натрупа игрова практика без контузии.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта