Бърнли - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот Isco » 30 сеп 2016 20:18

1:2

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот Alex » 02 окт 2016 18:34

Нормален линк за мача има ли?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 02 окт 2016 20:24

Тцтцтц, за една бройка щях да го позная резултата. Голяма мъка, голям зор, ама и редовността на тоя гол много ме съмнява... :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот ZinedineZidane » 02 окт 2016 20:25

Udoji90 написа:Тцтцтц, за една бройка щях да го позная резултата. Голяма мъка, голям зор, ама и редовността на тоя гол много ме съмнява... :roll:

Няма за какво да се съмняваш. Грешка на съдиите отвсякъде. Но пък важни 3 точки.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 02 окт 2016 20:26

ZinedineZidane написа:
Udoji90 написа:Тцтцтц, за една бройка щях да го позная резултата. Голяма мъка, голям зор, ама и редовността на тоя гол много ме съмнява... :roll:

Няма за какво да се съмняваш. Грешка на съдиите отвсякъде. Но пък важни 3 точки.

Да, сега гледам повторения. Окс не е в засада, ама Кос е, пък и игра с ръка.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 окт 2016 20:35

Безценна победа, но за съжаление с нередовен гол. През почти цялото време владеехме топката, но Бърнли бяха прибрани много компактно в своята половина и тези пасове по ширина около наказателното поле просто бяха напълно безполезни. Поне за мен Жиру е идеален за такъв тип мачове и с него в състава вместо някое от крилата бихме изглеждали много по-добре.

[offtopic]Според мен Венгер определено обърка състава. 3 мача за 1 седмица с едни и същи играчи...видя се, че им дойде малко в повече. Можеше да излезе с Окс и Елнени вместо Иуоби и Касорла.[/offtopic]
Без битка няма победа!

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот Hurbata » 03 окт 2016 06:27

Голът наистина беше скандален!... Цял мач се ядосвах за абсолютно безидейното паскане по ширина и тъкмо вече се бях примирил, че ще загубим поредни точки срещу слабаци (а и честно казано си заслужаваха точката) и ми спря стрийма, та видях после гола в репортажа... Голяма оливка на страничния съдия, щото главния от мястото, където беше, нямаше видимост към ръцете на Кошчелни, а пък освен тях беше и засада... Така че май трябва да черпим, че и доближихме ситито на две точки, да не повярваш... Толкова пъти съм се дразнил, когато някой от конкурентите ни бие със съмнителен гол в продължението, веднъж и на нас да ни се усмихне... Въпреки че не одобрявам и не се радвам особено на такава победа... :roll: :( :|

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот boabbb » 03 окт 2016 09:03

Пхаха, ебаси гола :lol: :lol: :lol: Удри, ма'ай, къцай, обаче я набутаха във вратата :mrgreen: "Ударът" на Окс отиваше поне метър над вратата, добре, че удари Косчелни :mrgreen: Като цяло слаб мач, излязохме с лек нападател срещу отбор, който се брани в две линии. На пейката само Окс, другото защитници, а Жиру и Перес - отпуска :lol: Гениален е дядо Асен, нямам думи :lol: Алексис изпусна 2 положения да реши мача рано-рано ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 03 окт 2016 09:31

Жиру и Перес имат контузии, затова не бяха в групата, иначе вероятно и двамата щяха да са на пейката, а Жиру според мен почти сигурно щеше да влезе поне в последните 15-20 мин.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Бърнли - Арсенал

Мнениеот boabbb » 03 окт 2016 09:37

Така по-бива :roll: Акпом къде е :?: Да не е с треньорска контузия :lol: Поне е някакъв нападател ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта