Нотингам Форест - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нотингам Форест - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 21 сеп 2016 10:37

Дано, макар че очаквам Венгер да го остави резерва. :| Което все пак не изключва възможността отново да влезе и да вкара. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Нотингам Форест - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 21 сеп 2016 11:25

Убедителна победа, браво на момчетата. Хубаво е, че сме запазили и титулярите. Джака с втори пореден красив гол от далечно разстояние, предполагам, че отборите във ВЛ вече ще имат едно наум когато той получи топката в тяхната половина фронтално срещу вратата :lol:

Мен ако питате Джака е единственият ни играч, който може да бие отдалеч успешно. Ако примерно Рамзи опита да направи нещо подобно сигурно ще разтегне и 1 месец ще е аут :mrgreen:
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Нотингам Форест - Арсенал

Мнениеот boabbb » 21 сеп 2016 11:28

TheNameOfTheGame написа:Убедителна победа, браво на момчетата. Хубаво е, че сме запазили и титулярите. Джака с втори пореден красив гол от далечно разстояние, предполагам, че отборите във ВЛ вече ще имат едно наум когато той получи топката в тяхната половина фронтално срещу вратата :lol:

Мен ако питате Джака е единственият ни играч, който може да бие отдалеч успешно. Ако примерно Рамзи опита да направи нещо подобно сигурно ще разтегне и 1 месец ще е аут :mrgreen:



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UG1Lq2XLSPY[/youtube]
8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нотингам Форест - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 21 сеп 2016 12:11

Окслейд и Елнени също бият отдалеч. С Джака стават трима такива в отбора. Сигурно заради този им афинитет Венгер не ги пуска титуляри. :mrgreen:
При Рамзи освен изпълнението срещу Галатасарай се сещам и за един гол срещу Ливърпул. :arrow: [offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dsLIUA30VW0[/youtube][/offtopic]Все пак като цяло не го прави често.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Нотингам Форест - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 21 сеп 2016 18:53

Може би не поясних какво имам предвид. И двата гола, които сте дали са удари от въздуха един вид. Аз имах предвид когато топката е на земята, играчът да се засили и да бие - подобно на головете на Джака. :)

Иначе ако някой от останалите ни халфове е в удобна позиция около наказателното поле на съперника, то аз не бих се обзаложил, че той ще бие, а по-скоро би направил следното:
- Касорла ще лъже и ще опита тънък пас в коридор към бека;
- Йозил ще опита някакъв супер тънък пас в наказателното, който може би никой няма да разгадае :lol:
- Коклен ако все пак реши да бие, вероятно ще се цели в някоя птичка, която прелита над терена :mrgreen:
- за Елнени честно казано нямам наблюдения.

Това всичкото естествено е в рамките на шегата. Например за Йозил докато беше в Реал се сещам за един супер шут в мач срещу Барселона, който се удари в горната греда и за малко не влезе. :arrow:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dAcBlORSeLg[/youtube]

Това всичко го пиша, тъй като ми се струва, че много често прекалено много си усложняваме атаките, а понякога просто трябва да се опитват далечни удари.

[offtopic]boabbb, ти ли ще правиш тема за мача с Челси?[/offtopic]
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нотингам Форест - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 22 сеп 2016 00:22

В следващия кръг от турнира сме домакини на Рединг.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта