UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24541
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот boabbb » 13 сеп 2016 09:24

[center]Пари Сен Жермен - Арсенал[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]13.09.2016г. ( вторник ) от 21.45ч. [/center]
[center]стадион "Парк Де Пренс" , Париж[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Ринг[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот HekakaB » 13 сеп 2016 10:40

И двата отбора са толкова слаби, че мача е троен отвсякъде.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1852
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот olympic teteven » 13 сеп 2016 10:42

2:2

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16831
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 13 сеп 2016 10:57

Понеже е първи мач, е хубаво да не бъде губен, макар че като се има предвид, че поне на хартия това е най-трудният ни двубой в групата, и загуба вероятно няма да е фатална. Опитахме се да запазим 3-4 титуляри срещу Саутхемптън, но в крайна сметка някои от тях се появиха в игра, така че и на Х съм доволен в предстоящия мач. По-реалистично обаче е загуба.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 13 сеп 2016 12:21

ПСЖ е в много лоша форма, дано да се възползваме и да покажем кой трябва да е считаният фаворит в тази група. Доколкото знам след контузията в окото Лоран Кошчелни е под въпрос, а това би било най-неприятното. Единственият играч, който е над обичайното си ниво. :) Но си тренира. Мисля, че Арсенал може да вземе мача дори със суха и поне два гола разлика. Но трябва да се поразмърдаме. Минаха сума ти мачове, а още не знаем кой ще е титуляр, кой няма да е. Дано няма много експерименти. Аарън Рамзи също е тренирал, но дали е готов за тоя мач не знам. Но определено се усеща липсата му. Не бива да излизаме и с Окс, че и С Тио. Самият състав така ми изглежда лошо още като го обявиха със светците и се разтревожих. Бате Йози и Жорето изглеждат във форма, на Санчес формата му не е от значение. Той кат реши да избухме ще го направи. Халфовата ни линия изглеждаше отлично досега, каквато и формация да имаше. В атака имам чувството, че сме нещо запушени и трябва само да се отпушим и после ще има доста бой подред. ПСЖ не можем да ги изненадаме с нищо обаче, но се вижда и че могат да се издънят с всеки. Да опитаме и ние да ги ошмулим. Според мен много трудно ще станат шампиони на Франция, а иначе само некой много умопомрачен човек може да смята, че са фаворити с един Кавани за ШЛ. Те тези може още в групата да приключат. Явно не е толкова лесно в Лига 1 щом преходът на Унай Емери от испански към френски футбол не се получава, но и изгубиха двамата си най-добри в трансферния прозорец. Курзава плаши понякога, но можем да го спрем. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 13 сеп 2016 19:34

Очаквам да не загубим мача. Срещу Саутхемптън съхранихме силите на няколко играчи, но пък ПСЖ от своя страна имаха един ден повече за почивка. Като за първи мач в турнира прогнозирам равенство (1:1), но се надявам да спечелим. И двата отбора не изглеждат в най-доброто си състояние и мисля, че ще има голове и в двете врати.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
smo
Мнения: 494
Регистриран на: 14 ное 2010 10:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот smo » 13 сеп 2016 19:57

4:1 :)
Хайде Нафта!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16831
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: UCL: Пари Сен Жермен - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 13 сеп 2016 21:01

Започваме с Оспина на вратата и с Алексис като нападател. Уолкът пък даже не е в групата. :roll:
За ПСЖ пък Криховяк, Рабио, Верати и Матюиди едновременно са титуляри.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта