Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.н. )

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.н. )

Мнениеот boabbb » 18 май 2016 12:01

[center]Изображение[/center]
[center]Тъй като отборите вече започнаха с трансферите, а и първенството свърши, мисля, че е времe за тази тема. Нека си пожелаем шефовете най-накрая да поразвържат кесията и да се попълни отбора с качество на нужните позиции 8-)[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот boabbb » 18 май 2016 12:02

Почваме с Гранит Джака - уж бил договорен, а на мен работата почна да ми прилича като сагата на Нико Гайтан и Уесли Снайдер с Ман Ю :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
KANSAS
Мнения: 53
Регистриран на: 30 юли 2014 19:06
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот KANSAS » 18 май 2016 13:44

Колега, разбирам тоталното ти разочарование от грандиозния провал на Арсенал, и желанието час по-скоро да му турим чертата :cry:
След като Негово Френцко ВИСОЧЕСТВО ще продължи да се присвива като човек с колики на скамейката НИ, аз специално не виждам никакво значение КОЙ ще дойде и Кой ще си ходи.
Съзнавам, че има много фенове които ще наскачат с доводи за 2 място, как след нас били....НО Лестър е шампион, това е ФАКТЪТ!!Всичко друго бледнее, това беше сезонът за лебедовата Арсенова песен, от тук нататък му предстои сгромолясване, “малката“ група недоволни с всеки следващ мач ще се увеличава, и когато с оглед фактите около другите грандове Арсенал се окаже извън четворката, нали се сещаш кой ще опере пешкира ;)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот boabbb » 18 май 2016 13:46

KANSAS написа:Колега, разбирам тоталното ти разочарование от грандиозния провал на Арсенал, и желанието час по-скоро да му турим чертата :cry:
След като Негово Френцко ВИСОЧЕСТВО ще продължи да се присвива като човек с колики на скамейката НИ, аз специално не виждам никакво значение КОЙ ще дойде и Кой ще си ходи.
Съзнавам, че има много фенове които ще наскачат с доводи за 2 място, как след нас били....НО Лестър е шампион, това е ФАКТЪТ!!Всичко друго бледнее, това беше сезонът за лебедовата Арсенова песен, от тук нататък му предстои сгромолясване, “малката“ група недоволни с всеки следващ мач ще се увеличава, и когато с оглед фактите около другите грандове Арсенал се окаже извън четворката, нали се сещаш кой ще опере пешкира ;)


Те фактите около другите грандове постоянно се променят, ама те всички излизат от четворката, за разлика от Арсенал ;) Ти какво предпочиташ - някой като Ван Гаал ли :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот saract » 18 май 2016 13:53

Джака не е лош футболист но не е за 43 милиона евро.Да не говорим че отборът има нужда от висчко друго само не от нов дефанзивен халф.Централен защитник и централен нападател това трябва на Арсенал.И нов мениджър.Млад и амбициозен.Това го пише фен който вярваше в Арсен Венгер като в Господ.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот Udoji90 » 18 май 2016 14:07

Сумата може и да е голяма, но че имаме нужда от дефанзивен халф, за мен е категорично. Единствен такъв в момента е Коклен и няма заместник. Рамзи, Уилшър, Касорла, Елнени са по-офанзивни играчи.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот saract » 18 май 2016 14:13

Уилшър си е сто процента дефанзивен халф както и Елнани.Но и дори да не е така е абсурдно да купим дефанзивен халф за 43 милиона а след това централен нападател за 8 - 10 милиона.

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот streetbard » 18 май 2016 14:23

Мисля, че е ясно, че Мосюто ще залага отново на същите нападатели. Още повече, че Яя Саного се завръща. Имаме и още нападатели под наем. Ще е чудно, ако вземем играч. Ще видите. Джака няма да дойде. Бас ловя, че най-много някой французин, дето дори не е национал. Защото на качествените футболисти цената им ще се качи след Еврото. Ако не се купи някой до началото на първенството, нищо няма да има

Потребителски аватар
KANSAS
Мнения: 53
Регистриран на: 30 юли 2014 19:06
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот KANSAS » 18 май 2016 14:41

boabbb написа:Те фактите около другите грандове постоянно се променят, ама те всички излизат от четворката, за разлика от Арсенал ;) Ти какво предпочиташ - някой като Ван Гаал ли :?:



А, ти какво предпочиташ, постоянна част от пейзажа, в който единственият сигурен отбор който никой не слага в сметките за Шампион, да е отборът на Венгер, защото това отдавна не е Арсенал, а отборът на Венгер, лично на мен пунически войни за топ 4 и протоколни участия за прибиране на кинти в ШЛ не са ми интересни, а и с оглед отблъскващата игра която демонстрира “Отборът на Венгер“, да готов съм на всеки друг който покаже поне мъничко СТРАСТ. Единственото сигурно нещо е, че Венгер НЕ МОЖЕ да направи Арсенал Шампион, така че имали значение кой ще го смени.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта