Кристъл Палас - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 10 авг 2015 20:28

CTAHKO написа:Двайстите в класирането срещу вторите 8-) Статистиката показва, че в такива мачове аутсайдерите обикновено поднасят изненада, така че напълно закономерно, моята прогноза е победа за Арсенал 8-)


След този кръг може загубеното ви Челси да ни смени на дъното, мен само това ме успокоява, че Господ си знае работицата! 8-) :mrgreen:

19 -ти сме :)
Последна промяна от dreben23 на 11 авг 2015 16:35, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 10 авг 2015 20:33

Арсенал няма да направи втора поредна издънка 0:1
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот we are the champions » 16 авг 2015 17:08

Много слабо Палас си ви изпуска до тука.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 16 авг 2015 21:49

Много трудна победа, но ценни 3 точки. Сами си направихме живота труден, като пропуснахме да поведем убедително още през първите 20-25 минути, та след това едва бихме, и то с автогол. Защитата ни продължава да не е много убедителна - адски пасивни при изравняването, а и Чех можеше да се намеси по-добре. Алексис пропиля 3-4 ситуации първото полувреме, но като цяло беше много активен и заслужаваше да допринесе за победния гол, макар и да бе автогол. Жиру с много хубав гол днес и обяснимо критиците му си мълчат.
Според мен обаче Венгер направи много груба грешка, като остави извън титулярите Чембърлейн, който е може би играчът ни в най-добра форма. Да, хубаво е, че Алексис беш включен в стартовите 11, но не трябваше да е за сметка на Окслейд. Арсен по някаква причина държи Коклен, Рамзи, Йозил и Касорла едновременно да са на терена, поради което един измежду последните трима е принуден да играе на крилото. Днес това беше Рамзи и не бе особено ефективен - непрекъснато се опитваше да влиза в средата и бяхме без дясно крило. Много по-добре ще бъде с Окслейд и Алексис по крилата, а Рамзи да седне на пейката и чат-пат да заменя Йозил, Касорла или Коклен.
Впрочем, днес имахме късмет, че Коклен не бе изгонен, защото имаше основания за това. Късмет разбира се имахме и при гредата на Палас, както и при победния автогол. Все пак смятам, че като цяло повече късмет имаха Палас, че паднаха само с гол разлика. Със сигурност днес играхме много по-добре, отколкото в първия кръг, и се надявам тенденцията да продължи срещу Ливърпул.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 16 авг 2015 22:13

dreben23 написа:
След този кръг може загубеното ви Челси да ни смени на дъното, мен само това ме успокоява, че Господ си знае работицата! 8-) :mrgreen:

)



http://www.flashscore.com/standings/Ohn ... le;overall

:lol: :lol: :lol:

Мачът не ми хареса изобщо, но пък си го взехме. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот boabbb » 17 авг 2015 14:12

Хубаво в тоя мач - гола на Жиру и победата ... Играта, особено в защита, беше трагедия :roll: Чех за мен нямаше как да извади тоя удар - шут от 20-тина метра, точно до гредата :roll: А и се фалцира обратно топката ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 17 авг 2015 18:56

Оспина мисля, че си го хващаше, въпреки че е малко по-нисък. Но пък с него можеше и да не победим.
Не съм много изненадан от формата на Чех. Класа е, но е позагубил блясък.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта