Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2017 15:04

Thsmith написа:Кво има да се мисли? То от години е едно и също всяка година. Разликата тази е, че за първи път няма ТотТаник накрая.

Знам ли. Преди имаше хора тук, които смятаха, че с Венгер начело ще печелим дубъли и требъли и че едва ли не той е незаменим. Затова ми е интересно дали всички вече са проумели необходимостта от промяна на мениджъра, а и модела на управление.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 02 май 2017 19:48

То все още си има хора, които вярват, че с него ще имаме успехи, и ще продлъжава да има... Моето мнение отдавна съм го казал. Венгер за мен е изчерпан, с всяка година изостава от конкуренцията все повече и с него отборът трудно ще върви нагоре, но пък е доста вероятно да продължи да пропада още надолу. Досега го спасяваше това, че ни класира в ШЛ, но ако този сезон не успее, което е доста вероятно, вероятността да получи предложение за нов договор силно намалява. В този ред на мисли аз вече достигнах дотам, че не бих въразил да се издъним и в битката за ШЛ, и във финала за Купата, стига това да даде началото на драстични промени в клуба. :|
ЦСКА, Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains, Linkin Park...

На линия
Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Мнениеот boabbb » 04 май 2017 08:00

Мнението ми е, че трябваше вече да са му намерили заместник на Венгер :roll: И ако може да не е някой като Еди Хау или Шон Дайш :lol:
БезмозАчна Зган :lol: :lol: :lol:

Върни се в “Арсенал”